قیمت دانخوری بشقابی تمام اتوماتیک مرغداری

قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری که به صورت بشقابی بوده و تمام اتوماتیک می‌باشند در بازار با دیگر انواع کالاها متفاوت است. همچنین می‌توان گفت با قیمت کمی بیشتر مورد خرید و فروش قرار می‌گیرند. انواع دانخوری در اشکال ساده و اتوماتیک تولید می‌شوند که کیفیت بسیار بالایی دارند.

دانخوری های مرغداری از نوع بشقابی روشی تمام اتوماتیک برای تغذیه ی مرغ ها است که مزایای بسیاری دارد. گرچه قیمت و هزینه ی اولیه آن کمی بالاست اما در ادامه سود زیادی خواهد داشت.

کشور های وارد کننده انواع دانخوری های بشقابی

دانخوری های تمام اتوماتیک بشقابی برای مرغداری ها علاوه بر تولید بالا در کشور از دیگر کشورها نیز قابلیت وارد شدن و خرید و فروش در کشور را دارا می‌باشند.

کشور های وارد کننده انواع دانخوری های بشقابی

از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کشور چین
  2. کشور ایتالیا
  3. کشور تایوان

یکی از بهترین انواع دانخوری ها که به صورت تمام اتوماتیک از تولید و استفاده بسیار بالایی در ایران و جهان برخوردار می‌باشد، دانخوری‌های بشقابی هستند که از قابلیت استفاده بسیار بالایی برخوردار می‌باشند.

این نوع دانخوری‌ها به شکل گرد بوده و طراحی آنها به گونه‌ای می‌باشد که جوجه مرغ به راحتی می‌توانند از آنها استفاده نمایند و غذای خود را بخورند.

دانه‌هایی که در این نوع دانخوری های اتوماتیک بشقابی ریخته می‌شوند به هیچ عنوان پرت نشده و یا ریخته نمی‌شوند. این دانخوری‌ها به صورت خودکار پس از تمام شدن دانه‌ها پر می‌شوند و طیور به راحتی از آن ها استفاده می‌نمایند.

این کشورها مرغوب ترین کالای تولیدی خود را وارد کشور ایران می‌نمایند که می‌توان به صورت عمده آنها رانیز خریداری کرده و مورد استفاده قرار داد.

کشور های وارد کننده انواع دانخوری های بشقابی

 

قیمت تجهیزات مرغداری دانخوری و آبخوری اتوماتیک برای مرغ و بوقلمون

دانخوری‌های اتوماتیک بشقابی به دلیل قابلیتی که دارند در سالن‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند و به صورت عمده خرید و فروش می‌شوند. این کالا در انواع درجه یک و حتی دست دوم نیز قابلیت استفاده را دارد که در بازار هر دو نوع آنها را می‌توان خریداری کرد.

مناسب ترین قیمت فروش آنها در خرید مستقیم مشاهده می‌شود که این روش خرید و فروش صرف هزینه های بسیار کمی را شامل می‌شود.

برای خرید انواع دانخوری اتوماتیک چه به صورت بشقابی و چه در اشکال دیگر می‌توان به صورت کاملا مستقیم اقدام نموده و از تولیدکنندگان معتبر و نمایندگان فروش در سراسر کشور کالای اصل و مرغوب را با مناسب‌ترین و ارزان‌ترین قیمت خریداری کرد.

قیمت تجهیزات مرغداری دانخوری و آبخوری اتوماتیک برای مرغ و بوقلمون

برترین فروشگاه های فروش دانخوری بشقابی اتومات برای بلدرچین

دانخوری‌های بشقابی نه تنها در سالن‌های مرغداری،بلکه در بسیاری از محله‌های مختلف که طیور و مرغ های محلی را پرورش می‌دهند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برترین و معتبر ترین فروشگاه‌های فروش انواع دانخوری بشقابی جدید در کشور فعالیت می‌کنند. خریداران می‌توانند از این فروشگاه‌ها بهترین کالا را خریداری نمایند.

تمامی مرغداران کوچک و مخصوصا بزرگ در کشور می‌توانند از این کالا استفاده نموده و بهترین و سالمت‌رین نوع مرغ و طیور را به بازار عرضه نمایند تا مصرف کنندگان گوشت نیز دچار مشکل نشوند.

برترین فروشگاه های فروش دانخوری بشقابی اتومات برای بلدرچین

انواع سیستم دانخوری مرغ با برند جامبو

  1. سیستم دانخوری دستی یا سطلی
  2. سیستم دانخوری ناودانی
  3. سیستم دانخوری زنجیری
  4. سیسم دانخوری اوگر

سیستم دانخوری بشقابی تمام اتوماتیک

این نوع از دانخوری، جدیدترین نوع دانخوری طراحی و تولید شده و موجود در بازار می‌باشد. همچنین درای مزایای زیادی است که با هم برسی خواهیم کرد. در این سیستم بشقاب ها در اشکال مختلفی مانند گرد، بیضی و یا پروانه‌ای تولید می‌شوند.

در این سیتم بشقاب ها با فاصله ی حدود 80 سانت از یکدیگر قرار می‌گیرند و میزان دانی که به هر بشقاب وارد می‌شود، به وسیله‌ی دریچه‌ای که وجود دارد، قابل تنظیم است. هر کدام از بشقاب‌ها دارای 14 قسمت است.

در این سیستم، دان از مخزنی که ظرفیت آن 100 کیلو گرم است به بشقاب‌ها می‌رود و تمام بشقاب‌ها را پر می‌‌کند تا بشقاب آخر که پر شد توسط سنسور، موتور خاموش میشود و پخش دانه اتمام می‌یابد.

هاپر دانخوری

مزایای استفاده از دانخوری بشقابی اتوماتیک

در این سیتم به دلیل اینکه از هدر رفتن دانه تا حد زیادی جلوگیری می‌شود، بازدهی بالا می‌رود. در این سیستم دیگر نیازی به کارگر برای پر کردن دانخوری وجود ندارد .

از همین رو در هزینه‌های مرغداری صرفه جویی می‌شود.

در سیستم دانخورب بشقابی اتوماتیک، دان به صورت کاملا یکنواخت توزیع می‌شود و میزان دام قابل تنظیم است.

به علاوه دان از تماس با آلودگی‌هایی که در محیط مرغداری وجود دارند مانند کود در امان هستند. ارتفاع این دانخوری قابل تنظیم است و به آسانی این امر صورت می‌گیرد.

از مزایای دیگر این سیستم  استفاده‌ی آسان و آسان بودن شستشوی آن است.

همچنین هزینه‌ای که برای سرویس آن نیاز است بسیار کم است. برای خرید این محصول از این سایت اقدام کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما