لیست قیمت سمپاش برقی 4 چرخ فرغونی 200 لیتری فایبرگلاس

سمپاش فرغونی برقی 200 لیتری با مخزن فایبرگلاس که دارای 4 چرخ می باشد، کارآیی از خود برجای گذاشته که توانسته به واسطه این قابلیت کار برخی از دستگاه های سمپاش تراکتوری را انجام دهد، بدون نیاز به دستگاه کشنده. لیست قیمت سمپاش های 4 چرخ 200 لیتری با در نظر گرفتن موتور، پمپ، شاسی، و دیگر متعلقات همراه آن مشخص می شود.

قیمت سمپاش پشت تراکتوری ۴۰۰ لیتری بوم دار را می­توانید از سایت‌های معتبر و فعال در زمینه فروش ادوات کشاورزی جویا شوید. به روز بودن قیمت محصولات از عوامل مهم توجه خریدار به نوع محصول درخواستی است.

سمپاش برقی فرغونی

این سمپاش دارای 4 چرخ می‌باشد که به دلیل طراحی مناسب صورت گرفته بر روی آن، به آسانی قابل حمل به نقاط مختلف می‌باشد. متعلقات نصب شده روی سمپاش برقی شامل یک عدد لانس درجه یک، یک شیلنگ به طول 50 متر و یک شلنگ جمع کن می‌باشد.

مخزن دستگاه از جنس فایبرگلاس است. همین امر سبب می‌شود مخزن در برابر سرما و گرما کاملاً مقاوم باشد. همچنین مخزن به گونه‌ای طراحی شده است که در برابر ضربه مقاوم است و در صورت آسیب‌دیدگی قابلیت ترمیم و بازسازی دارد.

سمپاش برقی فرغونی

مزایای سمپاش با مخزن فایبرگلاس

مهم‌ترین مزیت مخازن فایبرگلاس بالا بودن عمر مفید آن‌ها است. حداقل عمر مفید این نوع تانکرها 25 سال است و درصورتی‌که به هر علت آسیبی به آن وارد شود امکان مرمت آن وجود دارد. مخازن فایبرگلاس برای قرار گرفتن روی سمپاش­های پشت تراکتوری و کششی مناسب هستند.

اندازه مخازن سمپاش­های برقی فایبرگلاس متفاوت بوده و از 100 تا 3000 لیتر گنجایش دارند. از سمپاش­های برقی 200 لیتری فایبرگلاس می‌توان جهت سم‌پاشی در مزارع کشاورزی، دامداری‌ها، مرغداری‌ها، مناطق مسکونی و غیره استفاده کرد.

سمپاشی باغ

قیمت سمپاش برقی فرغونی ۲۰۰ لیتری فایبرگلاس

قیمت این نوع از سمپاش­ها با توجه به حجم مخزن، نو یا دست دوم بودن و راندمان کاری آن متفاوت می‌باشد. برای آگاهی یافتن از قیمت انواع سمپاش­های برقی در ابعاد مختلف می‌توان با مراجعه حضوری یا بررسی سایت شرکت‌های فروشنده این نوع سمپاش، ضمن مقایسه قیمت فروشندگان مختلف باهم، اقدام به خرید کالای مورد نظر کرد.

داشتن ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش از نکات مهمی است که خریدار در کنار مشاهده و مقایسه قیمت محصول باید به آن توجه کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما