کارخانه تولید تجهیزات مرغداری و لوازم اتوماتیک مرغ گوشتی

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری و ساخت لوازم اتوماتیک مانند، دانخوری، آبخوری، و دیگر ملزومات برای پرورش مرغ گوشتی که سبب رشد روز افزون این صنعت در بین پرورش دهندگان انواع مرغ در خاورمیانه شده است.

پیشرفت کارخانجات تولید تجهیزات مرغداری در عرصه به تکامل رساندن لوازم اتوماتیک روز دنیا به گونه ای بوده که، تجهیزات ساخته شده در شرکت های قدر ایرانی به کشور های دیگر نیز صادر می گردد.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

کارخانه تولید کلیه تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مرغداری در یزد

کارخانجات تولید تجهیزات و لوازم مرغداری برگرفته از سیستم مهندسی بسیار قوی، سبب شده تا سیستم قدیمی و سنتی کنار گذاشته شود، و با روش های نوین ساخت تجهیزات مرغداری، پیش برد عظیمی را در کارنامه کاری خود بر جای بگذارند.

این کارخانجات هر روزه در حال ارتقاع سطح کیفی، و دوامی تجهیزات خود هستند تا در زمان استفاده تا مدت ها احتیاج به تعمیرات و یا تعویض قطعات در سیستم وجود نداشته باشد. که این به نوبه خود بر پایداری مجموعه می افزاید و سسب می شود تا مشتریان بسیاری با دیدن یک چنین بازدهی بیشتر راقب شوند تا با این مجموعه ها کار کنند.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

از جمله تولیدات کارخانه جات معتبر در شهری مانند یزد می توان تجهیزات سرمایشی و گرمایشی آن را مورد بحث قرار داد. به این دلیل که وجود یک چنین تجهیزاتی در صنعت مرغداری یا گلخانه و یا دیگر مراکز، در چند ابعاد مختلف برای ما مفید بوده است.

از جمله آنها می توان به این مهم اشاره داشت که با طراحی و ساخت یک چنین تجهیزاتی دیگر نیاز به واردات این دستگاه ها از کشورهای دیگر وجود ندارد که این به نوبه خود کار را برای متقاضیان آن راحت تر می سازد.

در حالتی دیگر اینکه اگر این کارخانجات برخی از اقلام مورد نیاز را به صورت وارداتی در اختیار ما قرار دهند کار را برای مشتری و یا مصرف کننده آن تا حد بسیار زیادی آسان کرده و افراد بیشتری راقب به ورود در این صنعت عظیم می شوند.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

مدیران کارخانه جات تولید سیستم های گرمایشی و سرمایشی در شهر یزد بر این باورند که با طراحی و ساخت انواع مختلف تجهیزات کارآمد در صنعت مرغداری سبب پایداری این صنعت و گسترش آن می شوند، چرا که به واسته وجود یک تجهیزات قوی می توان سالها دوام و پایداری را حفظ و رونق بخشید.

به همین منظور با قرار دادن مهندسین بسیار قوی در این راستا روز به روز این صنعت را گسترش داده و در بسیاری از شهر های ایران و یا کشورهای اطراف به مرحله اجرائی برسانند. و اگر سالن داری در راه اندازی مجموعه خود دچار مشکل شود می تواند به صورت مستقیم با این افراد یا کارخانه ارتباط برقرار کرده و از مشاوره های آنها نهایت بهره مندی را ببرد.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

طراحی و ساخت تجهیزات اتوماتیک برای سالن مرغداری

تولید این لوازم به گونه ای می باشد که یک جوجه از زمان قرار گرفتن در سالن، تا روز بهره وری به صورت اتوماتیک تمامی نیازهایش برآورده شده، که این خود مستلزم یک ساختار و تجهیزات کار آمدی می باشد که بتواند در این مسیر به بهترین شکل ممکن بازدهی را برای ما در بر داشته باشد.

تمامی این تجهیزات و یا لوازم اتوماتیک و یا ساده در انواع مختلف  این امکان را برای ما به وجود می آورد تا در این فرآیند بالا ترین آمار کاهش هزینه ها را نیز در بر داشته باشیم  که این خود به تنهائی بقای یک مجموعه را تا 50 درصد تضمین خواهد کرد چرا که به واسطه سیستم های اتوماتیک، کاهش تلفات و بروز بیماری در بین مرغ های گوشتی و تخم گذار به شدت کاهش می یابد.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

شاید برخی از افراد این سوال را بپرسند که دلیل پائیین آمد این تلفات به واسطه این تجهیزات چه خواهد بود و آیا این امکان وجود دارد؟

طراحی و ساخت این تجهیزات به گونه ای می باشد که پرنده در زمان مصرف آب و دان دست رسی آسان را به هر دو داشته باشد و در ادامه هیچگونه آبی بر روی زمین نریزد که این خود از بروز بسیاری از بیماری های قارچی جلو گیری به عمل می آورد و در ادامه اینکه آب رسانی این تجهیزات به گونه ای بوده که از خیس شدن پرنده جلو گیری به عمل آید که این به نوبه خود طیور را از بروز بیماری در امان داشته و از تلفات آن جلو گیری می شود.

در حالتی دیگر اینکه اگر از سیستم قفس نیز بهره برده شود این امکام به وجود می آید تا تمامی طیور و یا مرغ ها با هم ارتباط نداشته باشند و در صورت بروز بیماری های مختلف ارتباط آنها با یکدیگر وجود ندارد و از انتقال جلوگیری به عمل آید.

در حالتی دیگر اینکه وجود مرغ ها در قفس سبب می شود تا دست رسی به آنها آسان بوده و در برخی از موارد که عمل واکسیناسیون و یا شمارش آنها الزامی می باشد به بهترین شکل ممکن می توان اجرائی کرد.

به همین منظور کارخانه تولید کننده، طراحی و ساخت تجهیزات برای سالن مرغداری را با اکیپ مهندسی خود در تمامی نقاط کشور اجرائی می کند و در صورت نیاز مشاوره دهی بسیار قوی را برای مشترکین خود در نظر می گیرد.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری  کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

تجهیزات مرغداری مورد نیاز جهت پرورش مرغ گوشتی خانگی

صنعت پرورش مرغ های گوشتی امروزه در کشورمان با سرعت بالایی در حال حرکت بوده، و تا حد بسیار زیادی رواج پیدا کرده است. اغلب مردم برای اینکه بتوانند کسب و کاری برای خود راه اندازی کنند به این صنعت روی آورده اند. که اگر به صورت کلی به این موضوع بپردازیم صنعت مرغداری یعنی تهیه جوجه های یکروزه که وزن آنها 42 گرم می باشد، و پرورش و نگهداری از آنها، با توجه به یک برنامه تغذیه ای مدون و کاملا بهداشتی تا زمانی که به وزن مطلوب 2500 کیلو گرمی، و مورد نیاز برای کشتار برسد.

بسیاری از مواقع دیده شده که برخی از افراد که توان راه اندازی سالن مرغداری خود را ندارند، به این فکر می افتند که این مجموعه را در محیط یا محدوده خانه خود اجرائی کنند.

در این رابطه محدوده ای را برای خود در نظر گرفته و اقدام به پرورش می کنند. حال اگر این افراد با مشاورین بسیار قور ارتباطات لازمه را انجام دهند می توانند با بهره گیری از تجهیزات و لوازم کار آمد به راحت ترین حالت ممکن این پرسه را شروع و به مرحله بهره وری برسانند. به این دلیل که برخی از اقلام که در کارخانه تولید تجهیزات مرغداری ساخته می شوند این قابلیت را دارند تا در هر شرایط یا محیطی آن را به کار گرفت و بهره وری را از قبل آن داشت.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

حال برای تنظیم یک چنین برنامه ای مستلزم در اختیار داشتن تجهیزات مکانیزه مرغداری به روز می باشد. که می توان این مهم را با متخصصین بالقوه شرکت بردیا کشت و صنعت در میان گذاشت، تا در این مهم به نتیجه مطلوبی دست پیدا کرد.

این مجموعه با دارا بودن اکیپ های مهندسی بسیار قوی در ضمینه طراحی، تولید، و نصب ملزومات در تمامی شهر های ایران مشتریان بسیاری را برآن داشته تا مشاوره های لازمه در ابتدای راه اندازی مجموعه خود را به این شرکت تولیدی بسپارند، و در ادامه بازتاب آن را مشاهده کنند.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

فروش خوش قیمت لوازم مرغداری پارس

تولیدی لوازم مرغداری پارس یکی از مراکزی می باشد که طی سالهای متوالی نمونه های متعدد و مختلفی از ملزومات و مایهتاج مورد نیاز برای یک سالن مرغداری کوچک یا بزرگ را تولید و به عرصه اجرا رسانده است. این مجموعه به دلیل پایداری بسیار خود در این راستا بر این باور می باشد که برخی از اقلام و لوازم مرغداری ها را برای مشتریان خود با قیمتی کاملا ارزان به بازار عرضه کند.

به همین منظور فروش خوش قیمت لوازم مرغداری پارس به صورت روز افزون در یک راستای واحد در حال حرکت بوده و دستی بر بالا بردن این صنعت در پله کان رقابتی خواهد داشت که این به نوبه خود سبب ارتقاع سطح جایگاهی کشورمان در بین دیگر کشورهای تولید کننده خواهد بود.

اری از مواقع این سوال برای افرادی که قصد بر راه اندازی سالن مرغداری خود را دارند به وجود می آید که آیا می توان لوازم و تجهیزات م.رد نیاز خود را به صورت کاملا ارزان یا خوش قیمت تهیه نمایند؟ و آیا قیمت ها به گونه ای می باشد که بتوانند از پس تمامی هزینه ها بر آیند.

در این باره برخی از شرکت ها و یا کارخانجات بزرگ تولید کننده لوازم و تجهیزات مرغداری  از جمله شرکت پارس، شرکت بردیا، شرکت جام نو و برخی دیگر از این کارخانجات یا شرکت ها هستند که اقلام مورد نیاز مشتری را با بهترین قیمت در اختیارش قرار خواهند داد، و در برخی از موارد نیز یک سری از تجهیزات را به صورت فروش ویژه به بازار عرضه می کنند تا تمامی متقاضیان آن، این اقلام را با کمترین قیمت خریداری کنند.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

خرید و فروش تجهیزات کامل مرغداری تبریز

شهر تبریز را می توان یکی از پر رونق ترین شهر ها در شمال غرب کشور برشمرد، چرا که این شهر با قابلیت های بسیاری که دارا می باشد و موقعیتی که در این نقطه از کشور را دارد این امکان را به وجود آورده است که بتواند در زمینه تجهیزات مرغداری انواع و نمونه های متفاوتی را به صورت وارداتی و یا تولید داخل در این نقطه جمع آوری و پخش کند.

در این راستا برخی از نمایندگان شرکت های بزرگ نیز در این شهر در حال فعالیت می باشند. در این راستا خریداران یا متقاضیان تجهیزات مرغداری می توانند نمونه های درخواستی خود را که در شهر های دیگر تولید می شود را به صورت مستقیم از این نماینده ها دریافت کنند.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

بهترین تجهیزات مرغداری دانخوری آبخوری را از کجا تهیه کنیم

از جمله تجهیزات پرورش مرغ در سالن به صورت پرورش در بستر، می بایست به تجهیزاتی از قبیل دانخوری و آبخوری اشاره داشت. به این دلیل که آب و دان در پرواری و افزایش وزن پرنده تاثیر به سزائی دارد و در گام نخست جهت شروع کار می بایست دانخوری و آبخوری کارآمدی دراختیار داشته باشیم.

اما در بسیاری از موارد دیده شده که این سوال برای برخی از مشتریان به وجود می آید که برخی از اقلام ضروری و مهم سالن مرغداری خود را از کجا تهیه کنیم تا از بابت کیفیت و قیمت و دوام جواب خود را پس داده باشد و احتیاج به هزینه دوباره نخواهد داشت.

در این باره به این خریداران می بایست گفت در گام اول با جست و جوئی در اینترنت می توان با کارخانه تولید تجهیزات مرغداری به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرد و یا با مشاوران و متخصصین این مجموعه ها. برای آشنائی بیشتر با تولیدات این کارخانه جات به تعدادی از تجهیزات اشاره ای خواهیم داشت تا در تصمیم گیری کمکی به مشتریان عزیز کرده باشیم.

  • سیستم دانخوری تام اتومات به صورت زنجیری
  • سیستم دانخوری تمام اتومات به همرا ایستگاه از جنس گالوانیزه
  • دانخوری نیمه اتومات و یا ساده
  • آبخوری نیمه اتومات و یا ساده در ابعاد و اندازه های مختلف
  • سیستم آبخوری تمام اتومات از جنس استیل 360 درجه ترک

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

قیمت انواع سیستم ابخوری مرغداری

سیستم آبخوری مرغداری در نمونه های مختلف و متنوعی تولید و به بازار عرضه می گردد. هر کدام از این آبخوری ها با توجه به نحوه ساخ، شرایط به کار گیری خود را می طلبد. و به ابعاد سالن طول و عرض نیز بستگی دارد که هر کدام از موارد ذکر شده قدرت موتور مورد نظر خود را در ایستگاه نیاز دارد. برخی در سالن های مسطح و یک دست می باشند که طول آنها بسیار زیاد می باشد به همین منظور می بایست ایستگاهی که برای این خط آبخوری در نظر گرفته می شود بسیار قدرتمند باشد.

البته نمونه های تولید شده آبخوری جهت سالن های مرغداری و قفس مرغداری با هم کاملا متفاوت بوده و هر یک کارآیی خاص خود را نیز در بر دارد.

حال قیمت یک سیستم آبخوری نیز با توجه به جنس و کشور سازنده آن تعیین می شود. که در بین تمامی نمونه های تولید شده و موجود در بازار، نمونه ترک در جایگاه نخست قرار گرفته است. به این دلیل که از بابت دوام و بازدهی بیشترین درصد رضایتمندی را در بین مصرف کنندگان به خود اختصاص داده است.

کارخانه تولید تجهیزات مرغداری

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما