سمپاش توربولاینر زراعی چیست؟

سمپاش توربولاینر زراعی یک سیستم پیشرفته و ایده‌آل برای سمپاشی ومحلول پاشی است که به علت کارایی بالا و سرعت زیاد، برای کاربران و اپراتورها ایجاد شغل کرده اند، صاحبان سمپاش‌های توربولاینر زراعی علاوه بر استفاده شخصی برای مزارع اطراف حتی در شهرهای دیگر نیز سمپاشی کرده و از این راه کسب درآمد می‌کنند.

سمپاش توربولاینر

خرید و قیمت سمپاش توربولاینر زراعی  سوارشونده ایتالیایی

  • سمپاش‌های توربولاینر زراعی، قابلیت سمپاشی در باغ  وزراعت را نیز دارند و قدرت برد محلول این سیستم، جوابگوی درختان بلند قامت نیز هستند.
  • سمپاش‌های توربولاینر زراعی سوارشونده، فاقد چرخ بوده و بر روی شاسی نصب شده است که هنگام استفاده بر روی تراکتور سوار می‌شود و به صورت متحرک از نیروی تراکتور استفاده می‌کند.
  • نوع ایتالیایی این سیستم، از برندهای مشهور، معتبر و پرفروش بازار است که در ساختار آن از پمپ ونازل های ایتالیایی استفاده شده است.
  • در صورت اقدام به خرید از طریق این وبگاه، سمپاش توربولاینر زراعی  ایتالیایی را با قیمت درب کارخانه وبا ضمانت و گارانتی معتبر دریافت خواهید کرد.

سمپاش توربولاینر

سمپاش توربولاینر زراعی پشت تراکتوری + قیمت عالی

✅  سمپاش‌های توربولاینر زراعی پشت تراکتوری همان طور که از اسمشان پیداست به پشت تراکتور وصل یا بکسل می‌شوند.

✅  این سمپاش با ظرفیت‌های متاوت ساخته می‌شود و طبق خواسته مشتری با هر مدلی که مورد نیاز آنهاست به صورت سفارشی نیزساخته می‌شود.

✅  این مجموعه امکان سفارش سمپاش توربولاینر زراعی پشت تراکتوری با ظرفیت 400 تا 3000 لیتری را برای متقاضیان فراهم کرده است.

✅  از طریق سامانه‌های ارتباطی با کارشناسان فنی ما ارتباط برقرار کرده و قیمت همه نوع سمپاش با قطعات مورد دلخواهتان را دریافت کنید.

✅ این شرکت، سمپاش‌های توربولاینر زراعی را از بهترین برندهای معتبر کشور، با قیمت عالی در معرض فروش قرار می‌دهد.

سمپاش توربولاینر

سمپاش‌ توربولاینر زراعی ایتالیایی سوار شونده مخزن 800 لیتری

  • سمپاش‌های توربولاینر زراعی، برای سمپاشی گیاهان و ضد عفونی کردن معابر و فضای سبز شهرها کاربرد دارد.
  • سمپاش‌های توربولاینر زراعی دوکاره هستند و قابلیت گوگرد پاشی به صورت خشک و محلول را دارند و امکان نصب بوم (بال) برروی شاسی این دستگاه وجود دارد.
  • چرخش به راست و چپ وبالا و پایین این سیستم از ویژگی‌های منحصر به فرد آن بوده و این قابلیت، سرعت سمپاشی را چند برابر کرده و در مصرف آب، سموم و کود صرفه جویی می‌کند .
  • پمپ، رگلاتور و نازل‌های‌ ایتالیایی‌ از مشخصات سمپاش‌های توربولاینر زراعی ایتالیایی سوارشونده با مخزن 800 لیتری در این مجموعه می‌باشد که با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

سمپاش توربولاینر

پاسخ به دو سؤال در مورد سمپاش توربولاینر زراعی

  1. سمپاش توربولاینر زراعی چگونه باعث صرفه جویی در سم و کود می‌شود؟

🖋 فیلتراسیون چهار مرحله ای و همزن اتوماتیک، خود باعث حل شدن بهتر سم و کود شده و از رسوب به کف مخزن جلوگیری می‌کند و تمام مواد را به خورد گیاه می‌دهد، وجود فشار شکن عقربه ای قدرت پاشش محلول را در نقاط مختلف باغ و مزرعه کنترل کرده و هرجا نیاز به سم و کود کمتری داشت، دستگاه  روی پاشش کمتر تنظیم می‌شود، در بعضی از دستگاه‌ها چشم سنسوردار این کار را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد، این کاربرد سمپاش باعث صرفه جویی در سم و کود و وقت کشاورز می‌شود.

  1. آیا امکان ساخت سمپاش سه کاره سفارشی وجود دارد؟

🖋بله، باید با کارشناسان تماس بگیرید تا با کارخانه هماهنگ کنند وبعد از طی مدتی سفارش شما را آماده و ارسال می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما