قیمت فروش انواع سمپاش توربولاینر پشت تراکتوری

سمپاش توربولاینر پشت تراکتوری با توجه به کارایی های مختلف، انواع مختلفی دارد، قیمت فروش این گونه سمپاش به نوع پمپ این دستگاه و این که از چه برندی باشد، بستگی دارد، اگر به دنبال نمایندگی فروش سمپاش توربولاینر و استعلام قیمت این دستگاه، هستید، حتما به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

سمپاش توربولاینر

استعلام قیمت سمپاش توربولاینر باغی پشت تراکتوری از تأمین کننده

📌 تأمین بهترین و با کیفیت ترین سمپاش توربولاینر، با نازل ترین قیمت، برای مصرف کننده، از وظایف تأمین کنندگان و فروشندگان است، که اعتبار فروشنده را نزد مشتری بالا برده و مشتریان وفادار بیشتری را برای فروشنده به بوجود می‌آورد.

📌 مرکز فروش بردیا صنعت از تأمین کنندگان بزرگ سمپاش توربولاینر پشت تراکتوری باغی می‌باشد که با بیش از10 سال سابقه درخشان در فروش و صادرات این دستگاه، خوش درخشیده است.

📌 با وجود نوسانات بازار امروزی درجهان، به عرضه  سمپاش های توربولاینر با قیمت بسیار مناسب، اهتمام می‌ورزیم و سعیمان بر این است تا از کارخانه های معتبر که کیفیت مجهزاتشان بالا است، سمپاش های توربولاینر باغی پشت تراکتوری را به بازار عرضه کنیم.

سمپاش توربولاینر باغی

بازار خرید و فروش سمپاش توربولاینر ایتالیایی turboliner

برای خرید سمپاش توربولاینربه چند نکته دقت شود؛🔰

  • مخزن سمپاش چند لیتری باشد.
  • نازل ها از چه جنسی باشد.
  • نازل سر زن داشته باشد یا خیر.
  • پمپ سمپاش از چه برندی باشد.
  • سمپاش سوار شونده باشد یا کششی.
  • قدرت موتور سمپاش با تراکتور شما همخوانی داشته باشد.
  • سمپاش توربولاینر، از نوع خرطومی، اختاپوسی ، خطی یا فن گرد باشد.
  • چرخ سمپاش کششی باریک یا پهن باشد.
  • قطعات به کار رفته در دستگاه مورد نظر، ایتالیایی، ترک ، چین، یا ایرانی باشد.

💠 همانطور که شما کشاورزان و باغداران، می‌دانید بهترین سمپاش توربولاینرکه بتواند سالها به بهترین وجه برای شما خدمت رسانی کند، سمپاشی است که از قطعات ایتالیایی ساخته شده باشد.

💠 لازم به ذکر است، سمپاش هایی که با قطعات ایتالیایی مونتاژ می‌شوند از لحاظ قیمت با انواع ترک، چین و ایرانی متفاوت هستند، و از قیمت بالا تری برخوردارند.

💠 با توجه به اینکه از سمپاش های توربولاینر ایتالیایی استقبال زیادی می‌شود، بازار خرید و فروش این سمپاش ها نیز پر رقابت است، اما بردیا صنعت، سمپاش توربولاینر ایتالیایی turboline را نیز با قیمت درب کارخانه به بازار عرضه می‌کند.

سمپاش توربولاینر زراعی

نمایندگی فروش سمپاش توربولاینر تراکتوری؛ با ظرفیت مخزن 800 و 1000 لیتری

💠 نمایندگان فروش، تاجرانی هستند که با کارخانه های تولید سمپاش قرار داد دارند که محصولات کارخانه را بی واسطه و با قیمت مناسب به مشتری برسانند.

💠 جهت رفاه حال مشتریان، خدمات حین خرید، ارسال سفارشات و مشاوره تخصصی محصولات را عهده دار هستند.

💠 در صورت نیاز به سمپاش تراکتوری، در این مرکز فروش آنلاین، می‌توانید سمپاش توربولاینر تراکتوری با مخزن های 800 و 1000 لیتری را از نماینده فروش بی واسطه و مستقیم از کارخانه تهیه کنید.

💠 سمپاش های توربولاینر تراکتوری، یا بصورت کششی یا سوارشونده هستند، که با توجه به نیاز مصرف کننده سطح وسعت زیر کشت آن انتخاب می‌شوند.

💠 مخزن این سمپاش معمولا از حجم 400 تا 2000 لیتری در نظر گرفته شده است که در نوع سمپاش توربولاینرسوار شونده اکثر مشتریان، مخزن 800 لیتر را انتخاب می‌کنند.

💠 در سمپاش های توربولاینر تراکتوری کششی، مخزن هزار لیتری تا سه هزار لیتری استفاده می‌شود.

💠 به هر حال، سمپاش توربولاینر تراکتوری، با هرحجم مخزنی و با تمام لوازم یدکی مورد نیاز، در این فروشگاه، به صورت عمده و جزئی با قیمت مناسب، عرضه می‌شود.

سمپاش توربولاینر

پاسخ به دو سؤال در مورد سمپاش توربولاینر پشت تراکتوری

1.آیا هنگام تحویل سمپاش توربولاینر پشت تراکتوری، لباس مخصوص و ماسک هم برای استفاده هنگام سمپاشی قرار دارد؟

بله، جزو لوازم و قطعات سمپاش ارسال میشود.

2-در سمپاش توربولاینر تراکتوری، امکان خرید مخزن و شاسی آن بصورت جداگانه است؟

بله؛ در صورت نیاز داشتن به مخزن و یا شاسی به صورت جداگانه ارسال میگردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما