شرکت عرضه سم پاش موتوری زنبه ای

شرکت عرضه سم پاش موتوری زنبه ای را برای سم پاشی کردن بسیاری از کارهای ممکن در باغات و مزارع و…. عرضه و تولید کرده تا کار بسیاری از این مجموعه ها را راحت کند و در مدت کوتاهی سم پاشی خود را انجام دهند و از شر حشرات موزی راحت شوند، که شرکت عرضه کننده این محصولات را با کیفیت و جنس مرغوب و کارایی بالا ارایه می دهد و در اختیار بازاریان و خریداران قرار می دهد تا آن ها نیز این دستگاه کاربردی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

شرکت عرضه سم پاش موتوری زنبه ای

همه چیز درباره سمپاش موتوری

سم پاش موتوری دارای اسب بخار و قدرت بسیار بالایی می باشد که امروزه از آن در کشاورزی به کار می رود و برای سم پاشی استفاده می شود.

تا آفات و حشرات موذی محصولات خوراکی و گیاهان را از بین ببرند و همچنین برای استفاده و پاشیدن مواد مغذی و کودها استفاده می شود.

همه چیز درباره سمپاش موتوری

بیشتر بخوانید: فروش تجهیزات هواکش مرغداری

دارای دو شیلنگ برای پاشیدن سم می باشند، تا سم پاشی در زمان کوتاه‌تری انجام شود و آفات را از بین ببرد.

نوع های دیگری از آن ها موجود می باشد که به صورت بنزینی و برقی می باشند و در برندهای متفاوتی موجود هستند و امروزه بسیار مورد مصرف قرار می گیرند و بسیار با ارزش و اهمیت می باشند.

دارای فشار پاشیدن محلول بسیار قوی هستند و قدرت پرتاب بسیار بالایی را دارند و می توان خیلی راحت و آسان آن را جا به جا کرد.

موتور و پمپ آن ها دارای محافظ می باشند و هیچ آسیبی نمی بینند، حتی امکان گذاشتن وسایل مورد نیاز دیگری روی آن ها وجود دارد.

سمپاش زنبه ای برقی، نوعی سمپاش می باشد که با متصل شدن به برق کار می کند و مناسب برای باغ ها و فضا های سبز می باشند.

این سمپاش می تواند در دقیقه بیست لیتر سم را محلول پاشی کند و ساخت ایران می باشد،دارای موتور 3 اسب بخار و 1400 دور می باشد، برق این سمپاش، هم بصورت تک فاز هم سه فاز به انتخاب مشتری میباشد.

فروشندگان عمده سم پاش موتوری زنبه ای

فروشندگان عمده سم پاش موتوری زنبه ای را با کیفیت درجه یک و کارایی بالا به فروش می رسانند و در اختیار بازاریان و خریداران قرار می دهند.

سمپاش ها دارای قیمتی مناسب می باشند که به صورت عمده و مستقیم انجام می گیرند، و با تهیه این نوع دستگاه در بسیاری از هزینه های گزاف و بیهوده جلوگیری می شود.

فروشندگان عمده سم پاش موتوری زنبه ای

بیشتر بخوانید: خرید سم علف کش صیفی جات

فروشندگان عمده سمپاش زنبه ای بنزینی را با امکان پاشیدن ۲۰ لیتر سم در دقیقه و موتور بنزینی طرح هیوندا برای مصارف فضای سبز به عرضه می گذارند تا خریداران و مصرف کنندگان با توجه به نیاز آن را خریداری کنند و مورد مصرف قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما