سمپاش 100 200 400 600 لیتری دست دوم

سمپاش یک نوع دستگاه برای سمپاشی بوده که دارای ابعاد، ظرفیت و شکل های متنوع برای کاربرد های مختلفی تولید می شود؛

این دستگاه ها در نمونه سمپاش 100 200 250 300 لیتری دست دوم، در بازار داخلی قابل عرضه می باشد.

این نوع از سمپاش ها دارای دو مدل خانگی و صنعتی بوده که نمونه خانگی آن برای استفاده های خانگی و نمونه صنعتی آن، برای استفاده در زمین های کشاورزی با مقیاس بزرگ استفاده می شود.

سمپاش 100 لیتری دست دوم

با استفاده از مدل های موجود این دستگاه در بازار، غلظت مواد سمپاش مشخص می شود که دارای انواع متفاوتی بوده است، مثلا اگر یک نمونه سم با غلظت کمتر از حد متناسب خود در مزرعه توزیع شود، باعث می شود که بتواند با آفات موجود در مزرعه مبارزه کند.

همچنین اگر غلظت آن بیش از حد باشد، صدمات بسیار بد و جبران ناپذیری را به زمین های زراعی وارد می کند.

سمپاش ها دارای انواع مختلفی می باشد که در زیر به چند نمونه از آن اشاره می کنیم:

  • سمپاش های دستی و شارژی: ظرفیت آن کمتر از 10 لیتر است و برای مصرف های خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سمپاش های کوله ای: نسبت به مدل های خانگی دارای تنوع بیشتری است همچنین قابلیت نصب انواع بوم سمپاشی را دارا می باشد.
  • سمپاش فرغونی: موتور این نوع از سمپاش ها به صورت بنزینی است و برای استفاده در باغات بسیار مناسب می باشد.
  • سمپاش زنبه ای: این نوع از سمپاش ها دارای مخزن خاصی نمی باشد و برای استفاده در مناطق کوهستانی بسیار مناسب بوده است.
  • سمپاش تراکتوری: این نوع از سمپاش ها به صورت سوار شونده و کششی عمل می کند.

همانطور که در بالا اشاره شد، سم پاش ها از نمونه های نو و دست دوم در بازار موجود دارند؛ سمپاش 100 لیتری دست دوم با یک مخزن 100 لیتری برای سهولت کار کشاورزان در هنگام پاشش مزارع و یا باغات در بازار موجود می باشد.

این نوع از دستگاه ها، دارای موتور های چین، ترک، ایتالیایی و تایوان بوده که باعث شده است متقاضیان زیادی به سمت خرید آن دستگاه پیشتاز شوند؛

این نوع از سمپاش ها به دلیل راحتی و کارایی که دارد، داخل بیمارستان، کارواش ها و مراکز بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

سمپاش دست دوم 200 لیتری

خرید انواع سمپاش های دست دوم به نسبت مدل های نو این دستگاه ها با قیمت های مقرون بصرفه تری معامله می گردد.

نمایندگی های بسیاری در داخل ایران فعالیت می کنند و انواع این دستگاه ها را به همراه قیمت های متفاوت آن در بازار عرضه می نمایند؛

سمپاش دست دوم 200 لیتری یک نمونه از این دستگاه ها می باشد.

سمپاش دست دوم 200 لیتری

این نوع از لوازم، دارای یک پمپ با ظرفیت 45 لیتر و پوسته ی رویه آن برنجی می باشد؛ موتور آن بنزینی است.

همچنین مخزن بسیار مقاومی در برابر اشعه آفتاب را دارا می باشد.

این دستگاه دارای یک قرقره بوده که شلنگ آن را جمع می نماید، همچنین یک شلنگ 50 یارد را به همراه خود موجود دارد.

شاسی این نوع از دستگاه ها بسیار مقاوم بوده و دارای پوششی از جنس رنگ الکترواستاتیک برخوردار است.

سمپاش دست دوم 600 لیتری

این نوع از سمپاش ها جهت سمپاشی مزارع با مقیاس بزرگ استفاده می شود؛ علاوه بر قیمت ارزان تری که سمپاش دست دوم 600 لیتری دارد، می تواند درختان بلند را سمپاشی نماید چون دارای ارتفاع پاشش خوبی می باشد.

این نوع از دستگاه ها نیز علاوه بر سمپاشی، قادر به استفاده در مصارف دیگر از جمله شستشوی خیابان ها، نرده ها و جدول ها می باشد.

سمپاش دست دوم 800 لیتری

این نمونه از سمپاش ها به دلیل کارایی که دارد، نسبت به دو سمپاش قبل گران تر است و این یک دلیل برای درخواست بیشتر مردم برای تهیه سمپاش دست دوم 800 لیتری می باشد؛ این نمونه از محصولات دارای مخزن هایی از جنس پلی اتیلن هستند.

سمپاش 100 200  لیتری دست دوم

امروزه با توجه به متنوع بودن انواع سمپاش ها و قیمت زیاد آن، اکثر مردم به خرید سمپاش 100 200 250 300 لیتری دست دوم رجوع کرده اند، زیرا نحوه عملکرد آن ها با مدل نو یکی بوده و تغییری در شرایط کاری آن به وجود نمی آید، اما از قیمت های مناسب تری برخوردار هستند.

 سمپاش دست دوم 400  600 500 لیتری

در هنگام خرید یک سمپاش مناسب، ابتدا باید کارایی آن را مورد بررسی قرار دهید، که توانایی سمپاشی مزارع بزرگ را داشته باشد؛ سمپاش دست دوم 400 440 500 لیتری یک نوع دستگاه مناسب برای سمپاشی کردن انواع مزارع می باشد که می توانید آن را با قیمت های مقرون به صرفه تری تهیه نمایید.

 سمپاش دست دوم 400  600 500 لیتری

سمپاش دست دوم 550  600 لیتری

برخی از گیاهان مانند گندم که گیاه بسیار حساسی می باشد، باید در طول دوره رشد، سمپاشی آن صورت گیرد؛ در مزارع گندم به دلیل وسعت زیاد آن باید از سیستم مکانیزاسیون برای سمپاشی استفاده شود؛ سمپاش دست دوم 550 600 لیتری یک نمونه عالی برای استفاده در این گونه موارد می باشد.

سمپاش دست دوم 60 700 70 750 لیتری

مزارعی وجود دارند که به دلیل بالا بردن کیفیت محصول خود باید سمپاشی در دوره های مختلفی از آن انجام شود تا بتواند با افزایش تولید خود سطح نیاز های کشور را تامین نماید. سمپاش دست دوم 60 700 70 750 لیتری به عنوان یک نمونه دستگاه عالی قادر به انجام سمپاشی در تمامی این مزارع می باشد، زیرا از حجم بسیار بالایی برخوردار می باشد.

سمپاش دست دوم  800 80 8 900 وات

در برخی از مزارع رایج در شهر های کشور، با وجود سمپاشی به نتایج مثبتی نرسیده اند که دلیل این امر را عدم رعایت نمودن اصل سمپاشی، تنظیم نمودن سمپاش به صورت غلط، توجه نکردن به شرایط جوی، و در نهایت استفاده از سمپاش اشتباه بوده است.

سمپاش دست دوم  800 80 8 900 لیتر، یک نمونه بسیار عالی می باشد که اصولا برای مزارع با وسعت خیلی زیاد و حساسیت بالای سمپاشی استفاده می شود.

سمپاش دست دوم  9 90 لیتری

عملیات داشت محصولات، یک مرحله مهم در رشد آن ها می باشد ؛ همانطور که در قسمت بالا گفته شد، سمپاشی یک عامل مهم در درست انجام شدن این مرحله می باشد که با دستگاه هایی مانند سمپاش دست دوم  9 90 لیتری می توان این مرحله را به راحتی گذراند.

سمپاش دست دوم  9 90 لیتری

در خرید انواع سمپاش باید دقت کنید که سوراخ های افشانک آن دچار گرفتگی و اشکال فنی نباشد، همچنین دارای تنظیمات درستی باشد.

بنابراین این نمونه از محصولات باید از مراکز خرید معتبری انجام شود تا از نمونه آن مطمئن باشید.

امروزه سایت هایی وجود دارد که به فروش نمونه های دست دوم این دستگاه ها پرداخته است؛ سایت پیش رو یک نمونه از سایت هایی معتبری می باشد که مشتریان عزیز می توانند با خیالی راحت تمامی دستگاه های خود را از آن تهیه نمایند.

این وب سایت با فروش مستقیم، قیمتی ارزان تر از سطح بازار های دیگر را برای مشتریان محترم ارائه می دهد؛ با خرید از این سایت می توانید تجربه ای به یادماندنی از یک خرید اینترنتی را در ذهن خود ثبت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما