مرکز صادرات سمپاش فرغونی برقی 100 لیتری

در مرکز صادرات سمپاش فرغونی برقی 100 لیتری بهترین برند ها با قیمت استثنایی روانه بازار های خارجی می شوند به همین دلیل ارزآوری خوبی نصیب کشور شده است که این می تواند از نظر اقتصادی و ایجاد اشتغال کمک بزرگی به جامعه کند.

سمپاش فرغونی برقی که به آن سمپاش موتوری چرخ دار می گویند برای مزارع و باغ های بزرگ استفاده می شود چون ابعاد بزرگ، عملکرد و سرعت بالایی دارد و می تواند قدرت و فشار لازم را فراهم کند تا کشاورزان و باغداران عزیز بتوانند درختان و محصولات کشاورزی خود را سم پاشی کنند.

اهمیت داشتن یک سمپاش کارآمد چیست؟

اهمیت داشتن یک سمپاش کارآمد به این جهت می باشد که می تواند آفات گیاهان را از بین ببرد و آن ها را ضد عفونی کند که این که به نوبه خودش از ایجاد خسارت مالی به کشاورز و باغدار جلوگیری می نماید تا بتواند محصول باکیفیتی را تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی کند.

سمپاش فرغونی یکی از مدل های سم پاش ها می باشد که سرعت عمل بالایی دارد که این موجب صرفه جویی در مصرف سم شده است و از اجزای سمپاش فرغونی می توان به لوله های انتقال سموم، نازل ها برای هدایت سموم، انواع اتصالات، یک پمپ و موتور 4 زمانه، یک مخزن و صافی ها که برای جدا کردن ناخالصی های سموم استفاده می شوند اشاره کرد.

این مدل سمپاش دارای دو چرخ می باشد تا به وسیله آن ها بتوانید سمپاش را جدا کنید که روی شاسی تمام اجزای آن نصب شده اند سمپاش فرغونی باکیفیت با فشار مطلوب، قدرت بالا و پاشش یکنواخت می تواند بهترین سمپاشی را انجام دهد.

اهمیت داشتن یک سمپاش کارآمد چیست؟

آشنایی با تولیدکنندگان سمپاش فرغونی برقی 100 لیتری

تولید کنندگان سمپاش فرغونی برقی 100 لیتری با استفاده از بهترین مواد اولیه، تجهیزات مدرن و دستگاه های پیشرفته و به روز سعی می کنند از لحاظ کیفیت سمپاشی مطابق با پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا را تولید نمایند.

آشنایی با تولیدکنندگان سمپاش فرغونی برقی 100 لیتری

علاوه بر این مزیت ها و کاربرد فراوان سمپاش فرغونی باعث شده تا تولید کنندگان آن بتوانند به رونق گرفتن کسب و کار خود کمک کنند و کیفیت محصول تولیدی خود را افزایش دهند:

  • راندمان و عملکرد بالایی دارد که این موجب شده سم پاشی به صورت یکنواخت و منظم انجام شود و تا چند برابر سرعت سمپاشی افزایش یابد.
  • هیچ گونه آسیبی به درختان و گیاهان وارد نمی کند.
  • تمام آفات، بیماری ها، حشرات و قارچ های روی گیاهان و درختان را از بین می برد.
  • علاوه بر سمپاشی شما می توانید سم را داخل آن نگهداری کنید.
  • مانع از رشد علف های هرز می شود.
  • باعث گندزدایی تمام گیاهان و درختان می گردد و کیفیت محصول تولیدی باغی و کشاورزی را افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما