فروش آبخوری دستی 6 کیلویی سطلی با بهترین کیفیت

فروش آبخوری دستی 6 کیلویی سطلی با بهترین کیفیت در مجموعه بردیا صنعت صورت میگیرد.

در حال حاضر با بهترین نوع مواد درجه یک به تمامی مرغداران ارائه می‌شود.

آبخوری دستی 6 کیلویی

آبخوری دستی وسیله‌ای ، برای در اختیار قرار دادن و تامین کننده آب برای طیور در سالن‌های مرغداری می‌باشد.
این نوع آبخوری‌ها، در نمونه‌های مختلف از جمله دستی و اتوماتیک تولید و عرضه می‌شود.
در آبخوری‌های دستی که به آن آبخوری‌های لیتری هم گفته می‌شود، همانطور که از نامش مشخص است به صورت دستی و توسط کاربر و شخصی که در سالن می‌باشد، پر از آب می‌شود.
این نوع آبخوری دستی در حجم‌های مختلف و ابعاد بزرگتر تولید می‌شود.

ابخوری دستی

مشخصات آبخوری دستی 6 کیلویی

در آبخوری‌های دستی، پلاستیکی که در آن به کار می‌رود از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار است و حتماً باید مواد تولیدی آن از مواد نو باشد.
زیرا گاهی اوقات بعضی از فروشندگان تجهیزات مرغداری برای آنکه از سود بیشتری برخوردار شوند، نوعی آبخوری‌هایی را تولید می‌کنند که مواد به کار رفته در آن از نوع مواد کهنه و دسته دو نیز می‌باشد.
اگر در ساخت دانخوری‌های دستی مواد کهنه و درجه دو استفاده شود طول عمر کمتری نسبت به سایر آبخوری‌های با کیفیت را برخوردار میشود.
نکته‌ای که قابل توجه است این است که شما مصرف کنندگانی که قصد تجهیز کردن سالن‌های خود را دارید، حتماً با فروشندگانی در ارتباط باشید، که از نوع کیفیت و درجه یک بودن محصول آنها نیز مطلع هستید.

ابخوری دستی

خرید ابخوری دستی 6 کیلویی

امروزه با توجه به راه‌اندازی متعدد سالن‌های مرغداری گوشی و تخم گذار، در سراسر کشور باعث شده است که تولید کنندگان زیادی به تولید و عرضه تجهیزات مرغداری روی آورند.
در این میان افرادی که در ارائه محصولات خود نوع کیفیت و طول عمر مفید محصولات را در نظر می‌گیرند، بردیا صنعت یکی از فعالان در عرصه تولید و ارائه آبخوری‌های ۶ کیلویی نیز می‌باشد و تمامی محصولات خود را به صورت عمده برای مرغداران و افرادی که فروشگاه‌های تجهیز مرغداری دارند ارسال می‌کند.

ابخوری دستی

قیمت آبخوری دستی 6 کیلویی+خرید و فروش

در بازار فروش تجهیزات مرغداری همه نوع کیفیت و محصولی با قیمت‌های متنوعی عرضه می‌شود.
اما اگر شما عزیزان می‌خواهید، برای خرید لوازم و همچنین تجهیزات سالن خود به قیمت های بالایی برخورد نکنید، حتماً از فروشگاه‌هایی این لوازم را تهیه کنید، که فروش مستقیم از کارخانه داشته باشند.
مجموعه بردیا صنعت، تمامی تجهیزات مرغداری را به صورت عمده و بدون واسطه به مرغداران عزیز و فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور ارائه می‌دهد.
کافیست شما عزیزان با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید و با دریافت مشاوره رایگان تجهیزاتی را که نیاز دارید، ثبت کنید.

ابخوری دستی

دو سوال درباره ی آبخوری دستی 6 لیتری

1_ابخوری از چه طریقی ارسال میشود؟
از طریق باربری
2_صادرات با کشورهای دیگر هم دارید؟
بله به کشورهای همسایه صادرات داریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما