راهنمای خرید سمپاش صد لیتری برقی با شیلنگ و لانس

راهنمای خرید سمپاش صد لیتری برقی با شیلنگ و لانس را در این پلتفرم جستجو کنید.اگر نیاز به سمپاش صد لیتر برقی دارید؛ حتما مطالب این مقاله را دنبال کنید، سمپاش های صد لیتری برقی، با دو نوع زنبه ای یا فرغونی عرضه میشوند که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند.

سمپاش فرغونی برقی

توزیع سمپاش صد لیتری برقی فرغونی 3 اسب تکفاز

سمپاش فرغونی برقی، موتور با قدرت 3 اسب، برق تکفاز و پمپ 45 باردر این سایت توزیع و به بازار عرضه می شود.

اگر برای استفاده سمپاشی و شستشوی سالن دنبال سمپاش پرتابل که راحت قابل جابه جایی باشد هستید، این سمپاش را به شما پیشنهاد می دهیم.

سمپاش صد لیتری برقی محلول داخل مخزن را که معمولا یا سم هست یا کود مایع، با پمپ به طرف شلنگ کشیده ودر آخربه لانس منتقل می کند که با سر نازل روی گیاهان و درختان پاشیده می شود.

قدرت پاشش این سمپاش ها 3 متر تا 7 متر می باشد و قابلیت استفاده همزمان از دو شلنگ را دارند که در صورت استفاده از دو شنگ قدرت پاشش کمتر می شود.

برای تهیه سمپاش صد لیتری برقی فرغونی 3 اسب تکفاز ازمرکز توزیع این محصول یا ازکارخانه با ما تماس برقرار کنید.

کاربرد سمپاش های صد لیتری:

 1. در زمین های صعب العبور
 2. برای زراعت کم وباغ کوچک
 3. جهت شستشوی سالن های مرغداری و دامداری
 4. برای مصرف گلخانه

سمپاش فرغونی برقی

تولید کننده سمپاش صد لیتری برقی 1400 دور+ قیمت 1403

تولید کنندگان، با توجه به نیاز کشاورزان دست به تولید انواع مختلف سمپاش می زنند تا در هر شرایطی نیاز آنان را برطرف کرده باشند.

بر روی سمپاش های برقی یک دینام برقی سه اسب تکفاز 1400 دور نصب می کنند که برق مصرفی آن از برق خانگی می باشد.

یکی از قسمت های مهم سمپاش، پمپ آن است که در این سمپاش ها از پمپ لوشانگ استفاده شده است،زیرا پمپ لوشانگ از عمر بالایی برخوردار است و خرابی و استهلاک کمتری دارند.

شرکت بردیا صنعت ازتولیدکنندگان بزرگ تجهیزات صنعتی، سمپاش صد لیتری 1400 دور را با قیمت مناسب به بازار عرضه می کند و جنس با کیفیت و تضمینی را ارائه  می دهد.

برای اطلاع از قیمت سمپاش صد لیتری برقی در سال 1403 با اپراتور سایت تماس بگیرید.

سمپاش صد لیتری برقی فرغونی پمپ 45 بار

امروزه تجهیزات کشاورزی پیشرفته و سنگینی اختراع شده ودر اختیار کشاورزان قرار می گیرد، اما دستگاه های کوچکتر مثل سمپاش فرغونی که ظاهری سنتی دارد و حمل و نقل آن با دست انجام می شود نیز بسیار پر کاربرد هستند.

اجزای ظاهری سمپاش صد لیتری برقی  فرغونی :

 • در دو نوع زنبه ای یا فرغونی
 • مخزن محلول 100 لیتری
 • شلنگ با صافی مخصوص و واشر
 • لانس با سرنازل دوکاره
 • شاسی و چرخ
 • دارای دو نوع یک چرخ و دوچرخ
 • یک باک مخصوص بنزین
 • باک مخصوص روغن
 • موتورسه اسب
 • پمپ45 بار
 • دینام تکفاز 1400 دور

کارشناسان این فروشگاه برای کمک و مشورت هنگام خرید، با صبر و حوصله به متقاضیان پاسخگو هستند، کافی است با شماره تلفن های روی صفحه با آنها ارتباط برقرار کنید یا کامنت بگذارید.

سمپاش فرغونی برقی

مشخصات خرید سمپاش صد لیتری برقی دینام تبریز

سمپاش صد لیتری برقی موتوژن تبریز، در کشور ایران ساخته می شود، قدرت موتوردینام تبریز سه اسب است، سیم پیچی این دینام نسبت به دینام های چینی کمتر است و این در قدرت دینام و مقاوت آن بی تأثیر نیست.

برای خرید سمپاش برقی حتما مشخصات ظاهری آن را مشاهده کنید و با مشورت گرفتن از کسانی که تجربه استفاده از این دستگاه را دارند،یا مشاورین فروش، اطلاعات کامل در رابطه با قطعات و اجزاء آن کسب کنید، بعد اقدام به خرید نمایید.

 • سمپاش های برقی به ریختن روغن نیاز دارند
 • سمپاش برقی وبنزینی فقط موتورشان باهم فرق دارد.

کار پمپ درآنها مشترک است ونیاز به روغن دارد،پیشنهاد می شود از روغن40 استفاده کنید و یک لیتر روغن در مخزن روغن ریخته و هر بیست ساعت کار، روغن را عوض کنید، در صورت نریختن روغن پمپ سمپاش می سوزد.

 

5

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما