چگونه با خرید انواع سمپاش های کششی تراکتوری درآمد زایی داشته باشیم؟

برخی از افراد در زمینه ی کشاورزی و باغداری این سوال را پرسیده اند، که چگونه با خرید انواع سمپاش های کششی تراکتوری درآمد زایی داشته باشیم؟ با آگاهی از دانستنی های روش های کشاورزی و باغداری از جمله روش های سمپاشی یا روش درست و زمان مناسب آن، می توانند این روند را به خوبی به پیش ببرند

سمپاش کششی تراکتوری

برای آغاز کار باید بدانید که سمپاش های تراکتوری در دو دسته تقسیم شده اند. دسته ی اولی؛ سوار شونده ها، دسته ی دومی؛ کششی می باشند.

سمپاش های کششی غالبا دارای مخازن سنگین می باشند، به این دلیل که سمپاش های پشت تراکتوری سوار شونده نمی توانند از مخازن سنگین استفاده نمایند، چون تراکتور حالت عادی خود را از دست می دهد و این موضوع به صورت جدی خطر آفرین می باشد.

به همین دلیل، مخازن سنگین را در سمپاش های کششی مورد استفاده قرار می دهند.

سمپاش های کششی در نوع خودش دارای مدل های زیادی می باشد.

کشاورزان بسیاری می توانند از مدل های مختلف این گروه استفاده های بهینه ای داشته باشند.

کششی ها دارای اکسل کشویی هم بوده که می توانند در پنج حالت قابل تنظیم باشند.

سمپاش تراکتوری بوم دار

مشخصات سمپاش کششی تراکتوری

سمپاش های کششی باغی، در واحد کاری خویش، پرکاربرد بوده و توجه بسیاری از باغداران را، به روش کارایی خویش جلب  نموده است.

سمپاشی درختان میوه در باغات بزرگ دارای مشکلات خاص خویش می باشد، برای نمونه؛ بلند قامت بودن برخی از درختان، در هم بودن شاخه ها و محصولات و فاصله های متفاوت در بین درختان، همگی اینها می توانند نظم و یکنواختی سمپاشی را دچار مشکلات نماید.

به همین دلیل سمپاش های باغی با قدرت نمایی فن ها، می توانند سموم را به صورت قطرات بسیار ریز، به صورت منظم و یک دست بر روی درختان و محصولات پخش نمایند.

به دلیل بسیاری از ظرافت های روش سمپاشی در باغداری، دستگاه های سمپاش بخش زراعی و باغی از هم جداگانه مورد طراحی متخصصان این زمینه قرار گرفته اند.

سمپاش توربین باغی کششی

خرید سمپاش کششی تراکتوری

به صورت کلی می توانیم سمپاش های کششی را در مدل های؛ توربولاینر، لانسی و بوم دار مشاهده نماییم. بیشترین کاربرد سمپاش های کششی سوار شونده بوم دار در مزارع وسیع بوده و برای محصولات کوتاه قد مانند؛ محصولات گندم و جو می باشد. این کششی ها از یک نواخت بودن سمپاشی های شان شهرت یافته اند.

سمپاش های کششی نوع لانس دار هم در بخش باغی بیشترین کارایی را دارا می باشد. لانسی دار ها در حجم مخازن خود دارای تنوع می باشد، این حجم می تواند در میانگین 1000، 1500 و تا 2000 لیتر هم می رسد.

سمپاش های لانس دار برعلاوه ی اینکه به تراکتور وصل شده و سپس فعالیت می نماید، دارای چرخ هم می باشد و این چرخ ها در روند حرکتی با تراکتور همراه می باشد.

سمپاش کششی زراعی

قیمت سمپاش کششی تراکتوری + خرید و فروش

در ساخت  و طراحی دستگاه های سمپاش، اهداف خاصی تعیین شده است.

در ساخت آنها بسیاری از نیازمندی ها و ضرورت ها مد نظر متخصصان، کشاورزان و باغداران محترم بوده است. به همین منظور موقع خرید هر نوع سمپاش، سعی بر این داشته باشید، که در قدم اول خواست خود را از دستگاه های سمپاش مشخص نموده و سپس برای خرید هر گونه دستگاه سمپاشی اقدام نمایید.

برخی از این دستگاه ها، متناسب با موقعیت های کوهستانی یا ظرافت های زراعی و یا حساسیت ها باغداری تنظیم و تولید شده اند.

البته هر کدام از اینها دارای زیر مجموعه های بسیاری می باشند، که در موقع خرید می توانید در مورد جزییات هر دستگاه، مشاوره های لازم را با متخصصان فروش در این زمینه را داشته باشید.

سمپاش توربولاینر کششی

پاسخ به دو سوال در مورد سمپاش کششی تراکتوری

  • فن سمپاش های کششی 2000 لیتری، چند سانتی می باشد؟ فن های 2000 لیتری کششی به صورت میانگین می تواند تا 85 سانت باشد.
  • بهترین روش پیشنهادی برای نگهداری از دستگاه های سمپاش، چه روشی می باشد؟ پس از اتمام روند سمپاشی و شستشویی مخازن، روغن کاری و گریس کاری دستگاه با توجه به راهنمای خرید انجام شود، می تواند ماندگاری دستگاه را بیشتر نماید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما