کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / کارخانه تولید کننده سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری

کارخانه تولید کننده سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری

کارخانه تولید کننده سمپاش فرغونی در نمونه های موتوری و بنزینی مختلف، و مخازن ۱۰۰ لیتر به بالا در نظر دارد با ارائه بهترین نمونه های این دستگاه سمپاش در بازار، تمامی متقاضیان خرید دستگاه های سمپاش را با کارآیی و استقامت سمپاش های فرغونی آشنا کرده، و صنعت کشاورزی را به سمت تجهیزات مکانیزه سوق دهد.

کارخانه تولید کننده سمپاش

کارخانه تولید کننده سمپاش فرغونی :

کارخانه تولید کننده انواع مختلف سمپاش های فرغونی این نمونه از سمپاش را صرفا به این دلیل تولید کرده است که، در باغات میوه، واحد های دامداری، مرغداریها، و مزارع کاربرد بسیاری دارد. و اغلب کارها یا مراکزی که نیاز به دستگاه های سمپاش بزرگ، یا کوچک می باشد، با نمونه های فرغونی نیز به راحتی قابل انجام می باشد.

حال اگر در زمان خرید این نمونه از مپاش ها با کارخانه سازنده ارتباط برقرار شود، مشتری می تواند با توجه به شرایط کاری خود اغلب قطعات مانند قدرت موتور، مخزن استیل، یا پلی اتیلن، سیتم شلنگ جمع کن یا ساده، و همزن هیدرولیک، و برخی موارد دیگر را در این دستگاه تغییر دهد. و در پایان با شرایط کاملا مناسب، و متفاوتی اقدام به خرید این دستگاه کند.

کارخانه تولید کننده سمپاش

خرید سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری :

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و فروش سمپاش های فرغونی ۱۰۰ لیتری و یا ارتباط با کارخانه، می بایست با مدیران زبده مجموعه بزرگ ( کشت و صنعت بردیا ) در اینترنت ارتباط برقرار کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع سمپاش فرغونی برقی ۱۰۰ لیتری

با پیشرفت علم وصنعت دستگاه‌های مختلفی تولید می‌شوند که برای کشاورزان بسیار مفید واقع گردیده است. به عنوان مثال دستگاه سمپاش فرغونی یکی‌از وسایلی است که بسیاری‌ا

کانال تلگرام