کشت و صنعت بردیا
خانه / سم حشرات / نمایندگی خرید و فروش اینترنتی سم حشرات بایوکیل

نمایندگی خرید و فروش اینترنتی سم حشرات بایوکیل

نمایندگی خرید و فروش اینترنتی سموم کشاورزی اقدام به عرضه سم حشرات یابوکیل با کیفیت بالا و قیمت مناسب در بستر اینترنت می کنند. این نمایندگی ها سموم بایوکیل و دیگر نمونه های حشره کش را به صورت مستقیم از درب کارخانه برای متقاضیان خود ارسال می کند.

سم حشرات

حشره کش یابوکیل

 برای خانواده هایی که کودک دارن بهترین سم حشره که طبیعی و سالم میباشد یابوکیل است. این حشره کش بدون بو و اثرگذاری بسیار بالا، فاقد تحریکات پوستی و تنفسی است. این حشره کش درواقع نوعی سوسک کش است .

سم حشرات

نکات مهم در استفاده از حشره کش یابوکیل:

  • هنگامی که از این حشره کش استفاده می کنید نیازی نیست محیط را ترک کنید زیرا بدون بو و بی زیان برای انسان است.
  • زمانی که در کابینت استفاده می شود نیازی به شستشو نیست و بدون حلال آلی و نفتی، گاز می باشد.
  • بدون اینکه به انسان ها ضرر برساند حشرات را نابود می کند.

سم حشرات

نمایندگی عرضه  سم یابوکیل

خرید وفروش سم حشرات یابوکیل توسط نمایندگی های این سموم در سطح کشور صورت می گیرد. شرکت های پخش کننده سم حشرات یابوکیل توسط نمایندگی های فروش سم حشرات یابوکیل اقدام به عرضه عمده این سموم می کند. با توجه به گران شدن ارز مواد اولیه تولیدی سم حشرات یابوکیل نیز گران می شود.

سم حشرات

نمایندگی خرید و فروش اینترنتی سم یابوکیل

فروشگاه های اینترنتی که درواقع نمایندگی خرید وفروش سم حشرات یابوکیل هستند با هدف راحتی مشتریان امکانات فراوانی برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر می گیرند.

سم حشرات

مشتریان می توانند با پرداخت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایند. تضمین صحت و سلامت کالا تا زمان تحویل به مشتری از اهداف این نمایندگی های خرید و فروش اینترنتی سم حشرات یابوکیل می باشد. تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه های اینترنتی است. در سایت ما نیز می توانید سم حشرات یابوکیل را سفارش دهید.

سم حشرات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com
کانال تلگرام