مرکز خرید و فروش قفس پرورش مرغ گوشتی در سال ۹۸

آیا می‌دانید بزرگترین مرکز خرید و فروش قفس پرورش مرغ گوشتی در سال ۹۸ به‌صورت اینترنتی هم فعالیت می‌کند؟ اگر می‌خواهید از قیمت انواع تجهیزات خرید و فروش قفس مرغ گوشتی در سال 98 خبردار شوید به سایت فروش و پخش این لوازم مراجعه کنید. فرصت را از دست ندهید!

بزرگترین مرکز خرید و فروش قفس در سال 98

با توجه به نیاز روزانه گوشت و فرآورده‌های گوشتی ازجمله گوشت مرغ در کشور در سال 98، به همین منظور مرغداری‌ها برای پرورش مرغ‌های گوشتی و تخم‌گذار خود و نگهداری آسان‌تر آن‌ها انواع قفس‌های پرورش مرغ را در ابعاد گوناگون خریداری می‌کنند.
این قفس‌ها باید شرایط لازم جهت نگهداری طیور را داشته باشند ازجمله راحتی حرکت آن‌ها، دسترسی آسان به آب و دان.
به همین جهت بزرگترین مرکز خرید و فروش قفس کشور در سال 98، باعرضه انواع قفس مرغ گوشتی و تخم‌گذار با بهترین کیفیت و بالاترین امکانات گامی بزرگ در صنعت پرورش مرغ کشور برداشته است.

قفس پرورش مرغ

قفس پرورش مرغ گوشتی

پرورش مرغ گوشتی در قفس یکی از بهترین راه‌های پرورش جوجه یک‌روزه تا مرغ گوشتی آماده جهت کشتار است و مزایای زیادی دارد که به شرح زیر است:

  • مدیریت بهتر با کاهش تراکم مرغ‌ها در سطح
  • جمع‌آوری تخم‌مرغ‌ها به‌طور مکانیزه
  • بهبود مناسب شرایط تهویه و مصرف انرژی
  • امکان کنترل بیماری‌ها باکم شدن تردد

قفس پرورش مرغ

بهترین روش خرید قفس پرورش مرغ گوشتی در سال 98

قفس پرورش مرغ گوشتی باید دارای آخرین امکانات لازم جهت پرورش طیور باشد و لازمه آن استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته می‌باشد تا موجب عرضه بهترین مرغ گوشتی به بازار کشور شود.

ازاین‌رو برای خرید انواع قفس مناسب جهت پرورش مرغ گوشتی می‌توان از خرید اینترنتی استفاده کرد و این محصول را از سایت‌های فروش آنلاین یا فروشگاه‌های اینترنتی با بهترین قیمت و کیفیت عالی تهیه کنید.
خرید اینترنتی یکی از باصرفه‌ترین شیوه‌های خرید انواع قفس پرورش مرغ گوشتی است. جهت اطلاع بیشتر با ما ارتباط بگیرید.

قفس پرورش مرغ

خرید قفس مرغ تخمگذار و گوشتی دست دوم در اصفهان

امروزه به منظور پرورش مرغ های گوشتی و یا تخم گذار به صورت مدرن از قفس های مخصوص این پرندگان استفاده می شود. آن هم به این دلیل که در پرورش مرغ و یا دیگر پرندگان در قفس مزایایی وجود دارد که آن را نسبت به پرورش در بستر متمایز می سازد. در این جا به گوشه ای از این موارد اشاره ای خواهیم داشت تا متقاضیان پرورش مرغ در بستر کمی با خود اندیشه کنند.

  1. افزایش ظرفیت بهره وری تا 4 برابر
  2. حمل تمامی فضولات و کودهای طیور به بیرون از سالن ها به روش نواری اتومات
  3. جلوگیری از آلودگی ناشی از برخورد مرغ با کود
  4. کاهش چشم گیر نیروی انسانی
  5. صرفه جوئی بالای سوخت به دلیل تجمع مرغ ها در قفس

قفس پرورش مرغ

فروش قفس و دیگر تجهیزات مرغ تخمگذار در تبریز

همانطور که در بحث های قبلی اشاراتی داشتیم به اهمیت تجهیزات پرورش مرغ، اینجا نیز می بایست به تعدادی از آنها اشاره ای داشت تا در این فرآیند بهترین نتایج حاصل شود. مرغ های تخمگذار در گام نخست می بایست از مکان و تغذیه مناسبی برخوردار باشند تا به واسطه آن بازدهی بالائی نیز پدیدار شود.

شهر تبریز یکی از ارکان اصلی کشور می باشد در زمینه طراحی، تولید و عرضه ملزومات مورد نیاز مرغ از جمله قفس. این شهر با در دست داشتن متخصصین و مهندسین کارآمد توانسته است تا سیسم هایی را در قفس مرغ تخمگذار طراحی و به مرحله اجرا بگذارند که در یک سالن چند ده هزار تایی به صورت خودکار و منظم تمامی مراحل پرورش و بازدهی صورت بپذیرد و آب، دان، و تهویه هوا بدون حضور کارگر متخصص صورت بپذیرد.

قفس پرورش مرغ

قیمت فروش قفس مرغ تخمگذار اتومات در تهران

یکی از شعار های اصلی در تولید بهترین قفس های مرغ، ضریب تبدیل عالی، عملکرد آسانتر، حداکثر صرفه جوئی، نهایت رفاه طیور، ایمنی نیروی انسانی می باشد که هر یک از موارد ذکر شده در سیستم های قفس دنیایی را به خود اختصاص داده است. تهران به عنوان مرکز تجاری ایران سبب شده تا بساری از تولید کنندگان تجهیزات و لوازم مرغداری سالانه گرداگرد هم جمع شده و نمونه های مختلفی از این ملزومات را به عرصه نمایش و فروش بگذارند. در این بین خریداران می توانند نمونه های مورد نظر را با بهترین قیمت، و تخفیفات ویژه خریداری کرده و در این فستیوال سهم خود را برداشت کنند.

قفس پرورش مرغ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما