فروش فوق العاده قفس اتومات مرغ تخمگذار ارزان قیمت

فروش فوق العاده قفس مرغ یا دیگر پرندگان در حالت های منبری و باطری که در نمونه های اتومات و ساده، که جهت پرورش و نگهداری نمونه های مختلف مرغ تخمگذار مورد استفاده قرار می گیرد، را می توان با ارزان ترین قیمت موجود در بازار خریداری کرد. فروش فوق العاده این نمونه از قفس ها را می توان در خوش بینانه ترین حالت ممکن در بازار خریداری کرد.

فروش فوق العاده قفس

خرید و فروش انواع مختلف قفس های مرغ تخمگذار را در حالتی می توان با قیمت بسیار عالی خریداری کرد که، به صورت مستقیم با مرکز تولید و پخش آن ارتباط گرفت. در این راستا تولید کنندگانی نمونه های قفس تولیدی خود را در بازار به عرضه نمایش گذاشته اند که اگر به صورت کلی به آنم بنگریم متوجه خواهیم شد که یک سری مشکلات از قبل تا کنون در فرآیند ساختار آنها وجود دارد.

فروش فوق العاده قفس

فروش فوق العاده قفس

فروش فوق العاده نمونه های متنوع قفس های مرغ تخم گذار و گوشتی در سراسر ایران سالن داران را بر آن داشته تا به صورت جدی رویه کاری خود را تغییر دهند و از روش پرورش طیور و مرغ و دیگر پرندگان در حالت بستر که روشی کاملا سنتی بوده را کنار گذاشته و به پرورش مرغ در قفس روی بیاورند.

حال به تعدادی از قفس های تولید شده اشاره خواهیم کرد.

  1. قفس مرغ تخمگذار منبری، باطری
  2. قفس مرغ تخمگذار  تمام اتومات، نیمه اتومات، ساده

فروش فوق العاده قفس  فروش فوق العاده قفس

قفس اتومات مرغ تخمگذار

این نمونه از قفس به صورت کلی از ساختاری مجزا به نسبت دیگر نمونه ها برخوردار می باشد. به این دلیل که بازدهی در قفس های مرغ تخمگذار متمرکز می شود به تخمی که در این فرآیند از مرغ حاصل می شود. پس می بایست شرایط قفس به گونه ای باشد که مرغ به راحتی بتواند در آن حرکت انجام دهد و در زمان نیاز به راحتی به آب و دان دست رسی داشته باشد. پس در این راستا باید قفس به گونه ای طراحی و ساخته شود که، در زمان تخم گذاری هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود.

فروش فوق العاده قفس

قفس های تولید شده برای مرغ های تخم گذار به گونه ای می باشد که در ساختار آن به صورت پایدار دان، و آب در اختیار پرنده قرار گیرد، که این کار سبب بازدهی بالا شده و نیروی کارگری را خذف می کند. و در طراحی این قفس ها سیستم کود کش با پمپ بسیار قوی بر روی هر ردیف از قفس ها نصب می شود که به وسیله نوار نقاله تمامی کود ها را جمه آوری کرده و ساختار منظمی نیز به آن می بخشد.

فروش فوق العاده قفس

تذکر :

در بسیاری از قفس های موجود سیستم جمع آوری تخم مرغ به صورت اتومات می باشد، در این بین امکان شکستن تخم ها وجود دارد که با بروز یک همچین مشکلی کثیفی حاصل از تخم شکسته اطراف را نیز درگیر خود می کند که روند کار را تا حدودی سخت می کند. حال طراحی جدید به گونه ای می باشد که در زمان جمع آوری تخم مرغ ها با مشکل رو به رو نباشیم و سرعت جمع آوری به حد اقل می رسد.

فروش فوق العاده قفس

فروش فوق العاده قفس ارزان قیمت

در برخی از موارد متقاضیانی در بازار هستند که به دنبال خرید نمونه های مختلف قفس، با قیمتی کاملا مناسب یا ارزان برای سالن مرغداری خود هستند. در این زمان با ارتباط گرفتن با مشاوران فروش مجموعه کشت و صنعت بردیا می توان اطلاعات کافی را در زمینه کیفیت، دوام، کارآیی، و قیمت تمامی قفس های موجود جویا شد. و با هزینه ای کاملا مناسب به نسبت بازار دستگاه یا قفس مورد نظر را خریداری کرد. که این امر به صورت کلی برای یک مجموعه ای که پرورش مرغ بالایی را انجام می دهد کاملا مقرون به صرفه بوده و در پایان چیزی حدود 5 الی 10 درصد به سود سالن دار می باشد.

فروش فوق العاده قفس ارزان قیمت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما