کشت و صنعت بردیا
خانه / تجهیزات مرغداری / خرید و فروش لوازم و تجهیزات مرغداری گوشتی، دانخوری و آبخوری

خرید و فروش لوازم و تجهیزات مرغداری گوشتی، دانخوری و آبخوری

تجهیزات مرغداری گوشتی، که مهم ترین آن را می توان دانخوری و آبخوری به شمار آورد و دیگر لوازم آن را می توان به صورت آنلاین و بدون واسطه خریداری کرد. خرید و فروش این تجهیزات برای مرغ گوشتی و دیگر نمونه های طیور از طریق کارخانه امکان پذیر می باشد.

برند های متفاوتی تجهیزات مرغداری را تولید میکنند. برای خرید خوش قیمت این تجهیزات هم میتوان  مستقیم از خود تولیدی این وسایل را خرید و هم مبتوان با اندکی خلاقیت خودتان این وسایل را درست کنید. برای ساخت و راه اندازی یک مرغداری موفق باید با شرایط زندگی مرغ ها آشنایی داشته باشید.  سپس با در نظر گرفتن این شرایط، محیط لازم برای پرورش مرغ را مهیا کنید.

تجهیزات مرغداری گوشتی

شرایط محیط مرغداری

  • محیط یک مرغداری باید درجه ای مناسب از رطوبت و دما را داشته باشد.
  • شرایط برای تغذیه و دسترسی راحت مرغ ها به آب و غذا بسیار مهم است.
  • در مجمع حفظ شرایط ایده آل درمغداری مستلزم استفاده از تجهیزاتی است که آن ها بر میشماریم.

تجهیزات مرغداری گوشتی

تجهیزات لازم برای مرغداری مرغ گوشتی

همانطور که گفته شد میزان رطوبت و دمای محیط مرغداری بسیار مهم است که جهت اطلاع از رطوبت و دمای هر لحظه ی محیط میتوان از دماسنج و رطوبت سنج استفاده کرد. دسترسی راحت مرغ به آب و دانه و جلوگیری از هر رفتن دانه از دیگر شرایط مهم است. برای این منظور از انواع دانه خوری ها و آب خوری ها میتوان استفاده کرد.

انواع دانه خوری شاما دلنه خوری آویزان، دانه خوری شبکه دار و دانه خوری ناودانی است که در این بین نوع اخر یعنی دانه خوری ناودانی بهترین نوع است زیرا از هدر رفتن دانه جلوگیری میکند. همچنین اب خوری ها دارای انواع مختلفی مینند اب خوری فنجانیی آب خوری ۵ لیتری و اب خوری قطره ای میباشد. که تعداد مورد استفاده هر کدام بر حسب نوع به تعداد مرغ ها بستگی دارد.

استفاده ااز سیستم های گرمایشی و سرمایشی مناسب از دیگر لوازم و تجهیزات ضروری در یک مرغداری است تا همواره دمای محیط مرغداری را در یک حد مطلوب نگه دارد.

تجهیزات مرغداری گوشتی

خرید تجهیزات مرغداری گوشتی

این تجهیزات را شرکت های داخلی زیادی با قیمتی مناسب تولید میکنند که میتوان از سایت ها و مراکز فروش مربوطه آن ها را تهیه کرد. در بین تمامی شرکت های تولید و عرضه کننده، شرکت هایی از قبیل ستاره/ صنعت بردیا / پارس / کارنوتک/ به عنوان پر قدرت ترین نمونه ها در حال کار می باشند

تجهیزات مرغداری گوشتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده تجهیزات مرغداری | لیست قیمت فروش آن در سراسر ایران

تولید کننده تجهیزات مرغداری در کشور با ارائه محصولات متنوع و جدید در بازارهای داخلی و خارجی مشغول فعالیت می باشد. لیست قیمت فروش آن در سراسر ایران از طریق

کانال تلگرام