کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / تولید سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری با موتور روبین

تولید سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری با موتور روبین

تولید سمپاش فرغونی روبین اصل یا موتورهای روبین طرح در ابعاد مخازنی ۱۰۰ لیتری از چرخه تولید به صورت مستقیم به بازار عرضه می شود. فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری دست دوم و نو در این مجموعه برای شما مشتریان عزیز فراهم شده است . با ما همراه باشید …

سمپاش فرغونی روبین

فروش انواع سمپاش های فرغونی نو و دست دوم

فروش انواع سمپاش فرغونی برای استفاده در خیلی از باغ ها ، و مزرعه ها ، که رفت و آمد تراکتور ، و کشنده های دیگر در آن سخت است ، و خساراتی را دارد ، از طرف متخصصین ، و عرضه کننده های این دستگاه ها سفارش بسیاری می شود .

ضمنا مشتریان انواع دستگاه های سمپاش فرغونی ، در صورت مشکل در خرید، همین دستگاه را در حالت دست دوم ، با پرداخت مبالغ ارزان تهیه کنند.

سمپاش فرغونی روبین

مرکز فروش انواع مختلف سمپاش روبین در ایران

هر یک از سمپاش های سبک و یا سنگین قابلیت هایی دارند که باعث شده تا نسبت به نمونه های دیگر خیلی خاص باشد و جای تامل را برای مشتری به وجود آورده است . اکنون در این جا به صورت جدا گانه نمونه هایی از دستگاه های سمپاش سبک و سنگین را برای شما در این مرکز به فروش گذاشته ایم اشاره ای خواهیم کرد تا در انتخاب آن بهتر بتوان تصمیم گیری کرد .

سمپاش فرغونی روبین

قیمت سمپاش فرغونی روبین ۱۰۰ لیتری

سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری در نمونه های گوناگونی در بازار در دسترس است. که هر یک با توجه به تجهیزات به کار رفته در آن قیمت گذاری می شود که مهپر اهمیت ترین انتخاب در آن پمپ و موتور آن است .

در این مدل از سمپاش ها پمپ های مختلفی مثل سمپاش های پیستونی و لوشانگ هم موجود است ، که هر یک از این موارد گفته شده به قسمت های مختلف تقسیم خواهد شد که هر کدام شاخصه های ویژه ای را برای خود در بر گرفته است .

سمپاش فرغونی روبین

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع سمپاش فرغونی برقی ۱۰۰ لیتری

با پیشرفت علم وصنعت دستگاه‌های مختلفی تولید می‌شوند که برای کشاورزان بسیار مفید واقع گردیده است. به عنوان مثال دستگاه سمپاش فرغونی یکی‌از وسایلی است که بسیاری‌ا

کانال تلگرام