فروش انواع سمپاش دستی، کف قیمت بازار

سمپاش دستی، ساده ترین نوع سمپاش است که با مرور زمان، مدل های مختلفی با آپشن های متنوعی به آن اضافه شده است، انواع سمپاش دستی، با کف قیمت بازار در این مجموعه به فروش میرسد.

سمپاش دستی

مشخصات سمپاش دستی 20 لیتری ساخت ایران

🖋سمپاش‌های دستی 20 لیتری معمولاً برای انجام کارهای مختلف در کشاورزی، باغبانی، یا حتی در منازل استفاده می‌شوند.

🖋سمپاش های دستی، با حجم مخزن های کمی که دارند، بهترین گزینه برای افرادی محسوب میشود که نیاز به سمپاشی محل هایی با وسعت کم دارند.

🖋در کشاورزی و باغبانی، سمپاش‌های دستی برای پاشش کودها و حشره‌کش‌ها به منظور بهبود رشد گیاهان و مبارزه با آفات و بیماری‌ها بسیار مفیدند.

🖋همچنین سمپاش های 20 لیتری، به دلیل ساختار ساده ای که دارند که کار با آنها بسیار ساده و راحت است و هر فردی با یکبار استفاده از آن، میتواند به راحتی کارایی آن را یاد بگیرد.

🖋سمپاش دستی ساخت ایران است که شامل  مشخصاتی میشود که به اختصار به آن میپردازیم؛

 • ظرفیت 20 لیتری
 • بدنه‌ی مقاوم
 • لوله و پمپ
 • شیلنگ
 • دسته و کمربند
 • قابلیت تنظیم جریان
 • ایمنی بالا

سمپاش دستی

نمایندگی شرکت سمپاش دستی کبری ظرفیت 20 لیتری

گیاهان و درختان موجودات زنده ای هستند که نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند.

رسیدگی به مواد مغذی آن در طول دوره ی رشد، از نیازهای اساسی گیاه است.

این عمل رسیدگی با محلول پاشی سایر کودهای تقویتی نیز امکان پذیر است، پس در نتیجه استفاده از سمپاش مناسب میتواند این عمل را به خوبی انجام دهد.

به دلیل پر مصرف بودن سمپاش دستی، افراد بسیاری به تولید این نوع دستگاه سمپاشی پرداخته اند، به طوریکه بسیاری از کارخانه های تولیدی به این افراد نمایندگی داده اند، تا مصرف کنندگان آن در صورت نیاز به آسانی از محل اقامت خود یا با مراجعه به نزدیک ترین نمایندگی این مدل سمپاش را تهیه کنند.

لذا نمایندگی شرکت سمپاش دستی کبری، به طور تقریبی در بسیاری از کلان شهر ها به توزیع این سمپاش ها می پردازند.

سمپاش دستی

بهترین سمپاش دستی شارژی به همراه تجهیزات جانبی

بهترین سمپاش دستی، نوع  شارژی آن است که در صورت نبود برق مورد نیاز به صورت دستی بکار گرفته می شود.

این سمپاش معمولاً از یک سیستم پمپ و باتری برای عملکرد خود استفاده می‌کند.

📌عملکرد این سمپاش‌ها به صورت زیر است:

 • **پمپ**: این سمپاش‌ها دارای یک پمپ هستند که به کمک آن، مایعات از مخزن داخلی آن به برایه‌های پاشش منتقل می‌شوند. پمپ معمولاً با یک دکمه یا سوئیچ کنترل می‌شود.
 •  **باتری**: سمپاش دستی شارژی، دارای باتری قابل شارژ است که برای اعمال قدرت به پمپ استفاده می‌شود. باتری معمولاً از نوع لیتیوم یا نیکل‌کادمیوم است و می‌تواند انرژی لازم برای عملکرد پمپ را فراهم کند.
 • **شارژ**: قبل از استفاده، باتری سمپاش شارژ می‌شود. این شارژ معمولاً از طریق یک شارژر جداگانه یا اتصال به یک منبع برق است.
 •  **عملکرد**: بعد از شارژ کامل باتری، کاربر می‌تواند سمپاش را به کار بگیرد. با فشار دادن دکمه یا سوئیچ کنترلی، پمپ فعال می‌شود و مایعات از مخزن به برایه‌های پاشش ارسال می‌شود. به این ترتیب، کاربر می‌تواند مایعات را با دقت و به تناسب پخش کند.

سمپاش دستی

پر فروش ترین سمپاش دستی کوله ای+ بدون واسطه از تولید کنندگان

سمپاش دستی کوله ای، معمولا از فروش بالاتری به نسبت سایر سمپاش های دستی 20 لیتری برخوردار است.

علت این فروش بالا دوکاره بودن سمپاش است؛ بدین گونه سمپاش دستی کوله ای شارژی، در صورت نداشتن برق لازم برای سمپاش می تواند به حالت دستی دربیاید و کاربر با این حالت می تواند سمپاشی خود را انجام بدهد.

در بسیاری از موارد خریداران عزیز، برای تهیه این نوع سمپاش به مشکل بالا بودن قیمت برخورد نیز میکنند که دلیل اصلی آن، هزینه جانبی و سود برای فروشنده است.

در این خصوص ما با معرفی مجموعه بردیا صنعت به شما، این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که نیاز خرید به سمپاش خود را با با قیمت معقول، بدون واسطه از تولیدکنندگان تهیه کنید.

8

 1. سمپاش دستی شارژی رو میشه دو مدل استفاده کرد که واقعا عالیه، اگر شارژ تموم شد حالت دستی میتونیم بکار ببریم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما