خرید به صرفه و ارزان سمپاش دستی 20 لیتری

برای خرید به صرفه و ارزان، سمپاش دستی 20 لیتری را از فروشگاه های آنلاین و پخش مستقیم تهیه کنید، این دستگاه سبک و پرکاربرد را با قیمت مناسب در تمامی مراکز فروش ادوات کشاورزی می توانید، خرید داشته باشید.

صادرات عمده سمپاش دستی 20 لیتری کبری

سمپاش دستی 20 لیتری کبری، در دو نوع  دستی و شارژی تولید می شود و کاربرد این محصول در سمپاشی زراعتهای محدود و ضد عفونی کردن مکان های عمومی و سالن های صنعتی کوچک می باشد.✅

سمپاش دستی 20 لیتری کبری، به دلیل داشتن سیستمی ساده و راحت و از همه مهمتر سبک بودن آن به صورت عمده به دیگر کشورهای همسایه صادرات میشود.✅

صادرات سمپاش 20 لیتری کبری، به خارج از کشور، به صورت عمده هم انجام می گیرد،واسطه های فروش می توانند این محصول را با هر تعدادی و با قیمت مناسب از این شرکت تهیه کنند و به خارج از کشور صادر کنند.✅

فعالان و تجار محترمی که دارای مجوز صادرات هستند، می توانند با مدیریت این سایت تماس بگیرند و به نمایندگی از این شرکت، هر تعدادی که مورد نیازشان هست را از این دستگاه سفارش گرفته و صادر کنند.✅

سمپاش 20 لیتری

فروش عمده سمپاش دستی کولی + بهترین قیمت

سمپاش دستی کولی را با بهترین قیمت، می توانید، از این مرکز فروش به صورت عمده تهیه کنید.

سمپاش دستی کولی، برای افرادی که توان انتقال سمپاش های فرغونی یا زنبه ای را به باغ و یا زمین زراعی خود را ندارند و سمپاش های تراکتوری هم در دسترس آنها نیست، بسیار مناسب است.

در این مطلب به ویژگی ها و موارد کاربرد آن اشاره می کنیم:🔰

 • دارای مخزن 20 لیتری کتابی
 • دارای لانس استیل با نازل برنجی
 • دارای بند برای بستن به کمر
 • حمل آسان
 • استفاده راحت
 • وزن سبک
 • کاربرد در سمپاشی گیاهان
 • کاربرد در ضد عفونی کردن اماکن کوچک
 • محلول پاش
 • قیمت مناسب
 • جنس مخزن پلی اتیلن فشرده

سمپاش 20 لیتری

 • به خاطر سبک بودن دستگاه، حمل آن راحت بوده و درب آن برای ریختن محلول به جهت ممانعت از هدر رفت سموم و مواد ضد عفونی، بزرگ تعبیه شده که دارای صافی هم می باشد.
 • افرادی هستند که باغچه هایی کوچکی برای خود راه اندازی کرده اند که می تواند شامل سبزیجات و گل و گیاه یا گیاهان بوته ای و حتی درخت باشد، برای ضد عفونی ، گند زدایی و محلول پاشی این باغچه های کوچک مناسب ترین سمپاش، می تواند نوع 20 لیتری دستی تلمبه ای  یا شارژی آن باشد.
 • بانوان فعال که علاقه به گل و گیاه دارند، می توانند به راحتی در باغچه های خود از این سمپاش استفاده کنند، چون حمل و استفاده ازاین دستگاه بسیار کار راحتی می باشد.

قیمت سمپاش دستی تلمبه ای 20 لیتری sprayer

🌳سمپاش دستی با مخزن 20 لیتری sprayer برای مصارف خانگی کاربرد دارد و استفاده از آن بسیار آسان است و به آموزش نیاز ندارد، از این سمپاش برای ضد عفونی کردن سالن های مرغ و دامداری کوچک خانگی و کود دهی باغچه هم استفاده می شود.

🌳اگر در حیات منزل خود باغچه راه انداخته اید، یا گلخانه ای کوچک در آپارتمان دارید، برای کود دهی، آفت کشی ومحلول پاشی گیاهانتان، سمپاش 2 لیتری دستی تلمبه ای را پیشنهاد می کنیم.این سمپاش را از فروشگاه های محلی هم می توانید تهیه کنید.

🌳دوستان و همکاران فروشنده در نقاط مختلف کشورمان می توانید، سمپاش 20 لیتری دستی تلمبه ای را به صورت عمده و با قیمت مناسب از این فروشگاه اینترنتی تهیه و به بازار عرضه کنید.

🌳کارشناسان این شرکت در کمترین زمان از طریق تلفن یا شبکه های مجازی، قیمت را برای متقاضیان و خریداران این محصول،ارسال می کنند.

سمپاش 20 لیتری

خرید به صرفه سمپاش دستی تلمبه ای 20 لیتری

🌳 زراعت و باغداری یک شغل بسیار دوست داشتنی و پرکار است و مراقبت از گیاهان از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا گیاهان در طی مراحل رشد خود دچار آفت و کمبود عناصرمی شوند.

🌳 هر کشاورز و باغداری، برای مراقبت از محصولات خود، نیاز به تجهیزات مخصوص این کاردارد، که سمپاش هم از پرکاربرد ترین دستگاه ها در این زمینه می باشد.

🌳 چرا که زمانی می رسد، گیاه نیاز به کود و سم دارد و باید نیازش را به موقع برطرف کرد، برای این کار نیاز به یک دستگاه با کیفیت هست، تا در اسرع وقت به گیاهان رسیدگی شود.

🌳 ممکن است دارای مزرعه یا باغی باشید که از سمپاش های بزرگ استفاده می کنید، اما پیشنهاد می شود یک کشاورز و باغدار، حتما یک عدد دستگاه سمپاش دستی 20 لیتری تلمبه ای برای احتیاط در منزل خود داشته باشند، تا در صورت نیاز از این سمپاش استفاده کنند.

🌳 فروشگاه اینترنتی بردیا صنعت، به شما امکان خرید به صرفه سمپاش دستی تلمبه ای 20 لیتری را می دهد، چرا که این شرکت، ادوات کشاورزی صنعتی را مستقیم از تولیدی، با قیمت مناسب، پخش می کند.

🌳 با ما تماس بگیرید و با مشورت با کارشناسان ما خرید به صرفه ای داشته باشید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما