فروش سمپاش توربینی باغی + فن 95 سانت Turbo

سمپاش توربین باغی، با روند کارایی منحصر به فردی که دارد، سبب رونق فروش این سمپاش با فن 95 سانت Turbo برای باغداران شده است.

سمپاش توربینی باغی

تمامی محصولات گیاهی برای پرورش سالم و داشتن محصولات با کیفیت باید مرحله ی سمپاشی را سپری نمایند.

اما تغذیه حشرات از مواد غذایی و وجود بعضی بیماری در گیاهان می تواند سلامت انسان ها را با خطر رو به رو سازد، از این رو  انسان ها این موارد را به نام آفات یاد می کنند.

به همین دلیل سمپاشی برای از بین بردن آفات و سالم نگهداشتن مواد غذایی، انجام می شود.

به دلیل اینکه این روند بسیار پر چالش بوده و در اکثر مواقع به دست آوردن نتیجه ی مطلوب، برای بعضی افراد غیر ممکن تلقی شده است، راه حل هایی زیادی مورد استفاده قرار گرفته است.

اما دنیای علم توانست  با تولید دستگاه های سمپاشی، کشاورزی و باغداری را به شغلی لذت بخش تبدیل نماید.

تولید انواع دستگاه های سمپاشی، اعم از دستگاه های خانگی و یا صنعتی توانسته است در بخش پرورش گیاهان موقعیت های فوق العاده را به وجود بیاورد.

سمپاش سوارشونده

مشخصات سمپاش توربینی باغی

با تولید و ساخت سمپاش های توربینی، رسیدگی باغ های بزرگ غیر ممکن و یا دشوار نیست. این دستگاه متناسب با نیازهای باغ های بزرگ طراحی شده است.

درختان بلند قد، شاخه های در هم فرو رفته، فاصله های درختان و حتی زمین های پست و بلند همگی در طراحی این دستگاه در نظر گرفته شده است.

سمپاش توربینی، میزان سموم در مقدار پاشش در روند سمپاشی،  طوری عمل می نماید که درختان در هر نوع قد و ویژگی می توانند از این سمپاشی به صورت مفید بهره مند شوند. این فشار پاشش با ارتفاعی انجام می شود، که درختان خرما هم می توانند به راحتی سمپاشی شوند.

سمپاش های توربینی می توانند محلول سموم را به صورت یکنواخت بر روی درختان پاشیده و  به این طریق می توانند آفات را به صورت یک دست و منظم از بین ببرد.

این روش در بهبود کیفیت محصولات و طراوت گیاهان و درختان موثر بوده است.

خرید سمپاش توربینی باغی

سمپاشی توسط سمپاش توربینی می تواند بسیاری  از آسیب ها را از درختان و برگ ها دفع نماید، چون روش سمپاشی این دستگاه به صورتی می باشد که سموم در یک نقطه تجمع نمی کند و به تمام سطح یکنواخت پخش  می شود.

این دستگاه دارای فن بوده که توسط آن محلول سموم را به خارج دستگاه هدایت کرده و توسط نازل ها و هوای بیرونی به قطرات کوچکتر و بسیار ریز تغییر شکل داده و به مسافت دور تری پرتاب می نماید.

این دانه ها و میزان پرتابی به نوع فن و اندازه ی آن بستگی دارد، هر چه قطر فن توربینی بزرگتر باشد، حجم و مقدار هوای بیشتری را تولید کرده و در نتیجه می تواند به مسافت بیشتری پرتاب نماید.

فن باغی با داشتن پره های ثابتی که دارد، بخش بسیار مهم این دستگاه بوده که می تواند بخش اعظم سمپاشی را کنترل نماید.

سمپاش اتومایزر باغی

قیمت سمپاش توربینی باغی + خرید و فروش

تاثیر گذاری فن در این دستگاه غیرقابل انکار بوده و موثریت مدل های فن هم ثابت شده است.

نکته ی ارزنده ی این بخش این است که این فن به صورت کم صدا بوده و در مصرف سوختی هم به صورت کم هزینه به ثبت رسیده است.

در زمان استفاده از این دستگاه، با مکش فن در مورد شاخه و برگ ها به مشکلی بر نخواهید خورد، چون این دستگاه با کاهش مکش تنظیم شده است.

کارایی از سمپاش ها و کیفیت آنها همگی به اجزای تشکیل دهنده ی آن  در ارتباط می باشد.

پس زمان خرید دستگاه های سمپاش، نوعیت و مدل هایی اجزای تشکیل دهنده دقت کنید، که این موضوع هم در کیفیت، هم در کارایی و هم در قیمت گذاری بسیار مهم می باشد.

باغداران محترم می توانند این دستگاه و قطعات آن را ثبت سفارش نمایند.

سمپاش توربین باغی

پاسخ به دو سوال در مورد سمپاش توربینی باغی

1-برای سمپاشی باغ ها حتما باید سمپاش باغی باشد؟

استفاده از سمپاش توربین باغی در مقایسه با سایر سمپاش ها، میزان باد بردگی و نشست سموم آن بر روی برگ های درختان و محصولات مناسب بوده و از هدر رفتن سموم و یا درختان جلوگیری می شود.

2-آیا این دستگاه سمپاشی، گارانتی هم دارد؟ بله، تمامی سمپاش ها به مدت 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما