لیست قیمت سمپاش پرتابل بنزینی+ ارسال به تمام نقاط

سمپاش های پرتابل، برای استفاده در مکان‌هایی که دسترسی به یک منبع ثابت ممکن نیست، مفید هستند؛ شرکت بردیا صنعت لیست انواع سمپاش های پرتابل بنزینی و برقی را به خریداران ارائه می کند تا براساس شرایط خود محصول مورد نظر را انتخاب کنند؛ این کالا امکان ارسال به تمام نقاط کشور را دارد؛ سمپاش پرتابل بنزینی وسیله ایست که برای اسپری کردن مایعات به منظور آبیاری گیاهان 🌿 در باغ‌ یا مزارع 🌾، پاشش کود یا حشره‌کش، مورد استفاده قرار می‌گیرند؛

سمپاش پرتابل بنزینی

فروش انواع سمپاش پرتابل برقی رهینو پاور

سمپاش پرتابل برقی رهینوپاور یک نوع سمپاش برقی است که توسط شرکت رهینوپاور تولید می‌شود.

این سمپاش‌ها از قدرت برق برای عملکرد خود استفاده می‌کنند و به طور معمول دارای مخزن آب 💦 یا مایعات دیگر، یک پمپ برقی، و نازل‌های اسپری هستند.

ویژگی‌های اصلی سمپاش پرتابل برقی رهینوپاور ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 1. قابلیت حمل و نقل آسان
 2. قدرت برق
 3. قابلیت تنظیم دبی اسپری
 4. مناسب برای استفاده در باغ‌ها، مزارع، فضای باز، خانه یا محیط‌های صنعتی
 5. ایمنی

سمپاش پرتابل برقی رهینوپاور بصورت ویژه برای افرادی که نیاز به وسیله ای برای آبیاری گیاهان 🌿 توسط برق دارند، به فروش می رسد.

سمپاش پرتابل برقی رهینوپاور

فروشگاه اینترنتی سمپاش پرتابل فشار قوی

سمپاش پرتابل بنزینی معمولاً شامل یک مخزن بنزین، یک پمپ بنزین، و یک شلنگ یا لوله‌ انتقال مایعات به همراه نازل اسپری هستند.

سمپاش پرتابل فشار قوی دستگاهی است که قادر به ایجاد فشار بالا در داخل مخزن مایعات خود است.

ویژگی‌های اصلی یک سمپاش پرتابل با فشار قوی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 1. پمپ با قدرت: این دستگاه‌ها دارای پمپی با توانایی ایجاد فشار بالا در مخزن مایعات خود هستند که این امکان را فراهم می‌کند تا مایعات با فشار قوی اسپری شوند.
 2. ساختار محکم: سمپاش‌های با فشار قوی معمولاً از جنس‌های مقاوم مانند فولاد یا پلاستیک مقاوم استفاده می‌کنند تا با فشار بالا کار کنند و از نشتی یا آسیب جلوگیری کنند.
 3. قابلیت تنظیم فشار: برخی از مدل‌ها دارای قابلیت تنظیم فشار هستند که به کاربر امکان می‌دهد میزان فشار مورد نظر را تنظیم کند.
 4. مناسب برای کاربردهای مختلف: این دستگاه‌ها برای استفاده در آبیاری 💦 گیاهان، پاشش کود یا حشره‌کش، تمیزکاری سطوح، و کاربردهای دیگری مناسب هستند.
 5. ایمنی: همانند دیگر سمپاش‌ها، ایمنی و دستورالعمل‌های استفاده صحیح بسیار مهم است تا از هرگونه آسیب یا حادثه جلوگیری شود.

سمپاش پرتابل فشار قوی در فروشگاه های اینترنتی و مراکز فروش تجهیزات کشاورزی  برای کاربردهای مختلفی مانند آبیاری 💦 گیاهان 🌿 در باغ‌ها یا مزارع 🌾 ، پاشش مواد شیمیایی، و حتی استفاده در محیط‌های صنعتی به فروش می رسد.

سمپاش پرتابل فشار قوی

خرید ارزان قیمت سمپاش پرتابل موتوری چهارزمانه

سمپاش پرتابل موتوری چهار زمانه یک نوع سمپاش است که از موتوری با سیکل چهار زمانه برای ایجاد قدرت و فشار برای پمپ مایعات استفاده می‌کند.

ویژگی‌های این نوع سمپاش شامل موارد زیر می‌شود:

 1. **موتور چهار زمانه**: این سمپاش‌ها معمولاً از موتورهای سوخت (بنزین) با سیکل چهار زمانه استفاده می‌کنند که شامل اسپارک ( اختلاط بنزین با هوا )، ورودی، فشرده‌سازی و اشتعال است.

این موتورها به طور معمول با مصرف سوخت کمتری نسبت به موتورهای دو زمانه عمل می‌کنند و از لحاظ زیست‌ محیطی پاکتر هستند.

 1. **پمپ مایعات**: سمپاش‌های پرتابل موتوری چهار زمانه دارای پمپی هستند که با ایجاد فشار لازم، مایعات را از مخزن به نازل اسپری می‌رساند.

این پمپ‌ها معمولاً با موتور همراه هستند و با استفاده از انرژی موتور عمل می‌کنند.

 1. **مخزن بزرگ**: این سمپاش‌ها معمولاً دارای مخزن بزرگی برای نگهداری مایعات مورد استفاده مثل آب 💦، کود، یا حشره‌کش هستند، که امکان آبیاری گسترده‌تر را فراهم می‌کند.
 2. **قابلیت حرکت**: بسیاری از این سمپاش‌ها دارای چرخ‌ها یا دسته‌های قابل تنظیم هستند که امکان حرکت و جا به جایی آسان را فراهم می‌کند.
 3. **کاربردهای متنوع**: سمپاش‌های پرتابل موتوری چهار زمانه می‌توانند برای آبیاری 💦 گیاهان، پاشش کود، حشره‌کشی، و کاربردهای دیگر در باغ‌ها، مزارع، و محیط‌های صنعتی مورد استفاده قرار گیرند.

این دستگاه‌ها با توجه به نیازهای مختلف کاربران، از طریق انتخاب قدرت موتور، ظرفیت مخزن، و امکانات دیگر، متناسب با کاربردهای خاص طراحی می‌شوند.

برای خرید ارزان قیمت این نوع سمپاش می توانید آن را به قیمت 💰 درب کارخانه از شرکت بردیا صنعت خریداری نمائید.

سمپاش پرتابل موتوری 4 زمانه

پاسخ به دو سوال در مورد سمپاش پرتابل

سمپاش های پرتابل به چند دسته تقسیم می شوند؟

دو دسته- بنزینی و برقی

سمپاش های پرتابل چه مدت گارانتی دارند؟

6 ماه

3

 1. سمپاش پرتابل خیلی سبک و عالین.
  به نسبت سمپاش های شارژی، قدرتشون بیشتره و خوب محلول پاشی میکنن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما