خرید ارزان قیمت سمپاش اتومایزر باغی + بهترین کیفیت

خرید ارزان قیمت سمپاش اتومایزر باغی را بهترین کیفیت امتحان کنید.

سمپاش اتومایزر باغی

دستگاه های سمپاش، بهترین وسیله برای سمپاشی تمیز و منظم به خصوص با کارایی عالی و بدون عوارض جانبی شناخته شده است.

سمپاشی درختان و گیاهان به خصوص محصولات باغی و زارعی همیشه مهمترین دغدغه برای کشاورزان و باغداران می باشد.

اما با ساخت و ساز انواع دستگاه های سمپاش، این موضوع دیگر به عنوان یک مشکل ذکر نمی شود.

با موقعیت های متفاوت زمین ها  و باغ ها، تنوع در تولید این دستگاه ها به وجود آمده است.

تنوع در اندازه ها، مقدار پاشش، نحوه ی پاشش و روش استفاده همگی توانسته اند، در ساختار دستگاه های سمپاش تغییرات قابل ملاحظه ایی را به وجود آورند.

یکی از موضوعات مهم در بخش باغداری، درختان بلند قامت و مزدحم  می باشد، که متخصصین در ساختار سمپاش ها، به این موضوع هم ملاحظات قابل توجهی انجام داده اند.

سمپاش اتومایزر باغی

مشخصات سمپاش اتومایزر باغی

طرح ساختاری در سمپاش های اتومایزر متناسب با باغ های بسیار بزرگ و مزارع بسیار وسیع می باشد. روش سمپاشی در این دستگاه طوری می باشد که درختان و یا محصولات باید به صورت ردیفی کاشته شده باشند.

سرعت سمپاشی در این دستگاه ها در مقایسه با سایر سمپاش های دیگر پرقدرت عمل می کند.

نوآوری در ساختار این دستگاه توجه زیادی را به خود جلب نموده است، از جمله ی آن؛  کنترل نمودن مسیر جریان هوا و یا جهت دادن آن، میزان پاشش پرقدرت، کاهش نیروی انسانی تا جایی که فقط راننده ی تراکتور به تنهایی می تواند عمل سمپاشی را انجام دهد.

در این دستگاه حتی به قطره قطره سموم، توجه شده و برای شان ارزش قائل شده است. این دستگاه را می توانید برای باغ های بسیار وسیع و برای درختان بلند قامت استفاده نموده و از مزایایی کاربردی آن به بهترین نحو بهره مند شوید.

خرید سمپاش اتومایزر باغی

شاسی در سمپاش ها، می تواند مهمترین بخش باشد، چون تمام وزن سمپاش بر روی این بخش قرار دارد و البته موقع کار این وزن می تواند بیشتر هم شود.

این دستگاه متناسب با شرایط باغ ها بوده و در عملیه ی سمپاشی می تواند پوشش کامل برگ ها و ساقه ها را با میزان مشخصی از محلول هایی که از نازل ها پاشیده می شود، به صورت بسیار مناسبی در نظر گرفته و به بیرون از دستگاه هدایت نماید.

سمپاش های اتومایزر دارای فن بوده که به صورت پروانه ایی در انتهای دستگاه سمپاش نصب می شوند.

فن در این دستگاه می تواند با قطرهای متفاوتی نصب شوند و در توزیع باد ها هم به صورت متفاوت تری عمل نمایند. فن ها می توانند دارای دو پروانه یا به صورت یک پروانه متحرک باشد.

سمپاش اتومایزر باغی

قیمت سمپاش اتومایزر باغی + خرید و فروش

این دستگاه پرقدرت، در روند کاری خود همیشه عالی، عمل نموده و توانسته است  در تولید بزرگترین سرمایه ها برای باغداران، همکاران ماهری محسوب شوند.

از وجود ساختاری گرفته تا قدرت پاشش و کارایی، همگی طبق نیازهای باغداری بوده و توانسته است بزرگترین و جدی ترین مشکلات را با سهولت باور نکردنی برطرف سازد.

قدرت پاشش در این دستگاه، 10 متر در عرض و 8 متر به صورت عمودی یا همان به طرف بالا می باشد.

نازل هایی که در این سمپاش برای میزان پاشش سموم در نظر گرفته شده، از جنس برنجی بوده و سموم پودری که محلول شده اند را به صورت یکنواخت تنظیم نموده و برای پاشش آماده سازی می نمایند.

همه ی ظرافت ها در این دستگاه با شکوه در نظر گرفته شده و این ظرافت ها توانسته اند که به صورت مستقیم روی قیمت این دستگاه تاثیر بگذارند.

سمپاش اتومایزر باغی

پاسخ به دو سوال در مورد سمپاش اتومایزر باغی

  • آیا می توانیم از پمپ های ایتالیایی در این سمپاش استفاده نماییم؟ بله . پمپ اصلی در این دستگاه پمپ ایتالیایی بوده و البته می توانیم از پمپ های ترک و چینی هم استفاده نمود.
  • آیا به جای استفاده از این سمپاش های اتومایزر، سمپاشی با پهبادها بهتر نمی باشد؟ استفاده از پهباد اگر یک مشکل را حل می سازد در مقابل چندین مشکل را به وجود می آورد. برای مثال؛  مخزن آن حجم بسیار کمی دارد و زمان زیادی برای هر نوبت پر سازی مخزن را در بر می گیرد و همچنان مقدار پاشش و میزان قطرات آن مناسب با وضعیت درختان نبوده و به همین دلیل تاثیرات متراکمی را پی خواهد داشت که خود این موضوع می تواند به مشکل جدیدی تبدیل  شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما