کشت و صنعت بردیا
خانه / تولید سم / معرفی کارخانه های تولید سم و کود در ایران

معرفی کارخانه های تولید سم و کود در ایران

معرفی کارخانه های تولید سم های مختلف از قبیل علف کش ها، آفت کش ها، و قارچ کش ها و بسیاری از کودهای کاملا ارگانیک، در بسیاری از شهر های ایران در حزر دارند تا به گونه ای با محصولات خود بازار را تحت پوشش قرار دهند تا، به بهترین حالت ممکن به تمامی نیازهای خریداران سم و کود پاسخ مثبت داده، و در تمامی مراحل همراه آنان باشند.

معرفی کارخانه های تولید سم

معرفی کارخانه های تولید سم :

معرفی کارخانه های تولیدی انواع مختلف سموم به این منظور می باشد که، نشان دهد که این کارخانجات با بهره گیری از مهندسی بسیار قوی در زمینه آب و خاک، و آفات موجود در مزارع و باغات، اقدام به تولید سمومی کرده اند تا در مبارزه با آفات موجود نهایت بهره وری را داشته باشند. و با پایین آوردن درصد آسیب به گیاهان، و درختان، بالا ترین بازدهی را با خود به همراه داشته باشد.

معرفی کارخانه های تولید سم

تولید سم و کود در ایران :

تولیدات انواع مختلف سموم و کود در ایران سبب شده تا گرایش کشاورزان به نمونه های خارجی این فرآورده ها کاهش یابد. و فلش بازار را به گونه ای به سمت تولیدات داخلی برگردانیده که درصد بالایی از زارعین میل بیشتری به استفاده از نمونه های داخلی دارند تا خارجی. این تولیدی ها برای راحتی مشتری، ارسال تمامی محصولات خریداری شده توسط مشتری را به تمامی نقاط کشور انجام می دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سم شته کش

فروشگاه اینترنتی خرید سم حشره کش و شته کش مالاتیون

سم شته کش و حشره کش مالاتیون که برای از بین بردن حشره و کرم …

کانال تلگرام