کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش تراکتوری / قیمت سمپاش ۸۰۰ لیتری پشت تراکتوری نو و دست دوم

قیمت سمپاش ۸۰۰ لیتری پشت تراکتوری نو و دست دوم

قیمت سمپاش ۸۰۰ لیتری پشت تراکتوری در نمونه های کشنده، اتومایزر، یا سوار شونده، که هر کدام با توجه به اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، یا ساده بودن آن مشخص می شود. این نمونه از سمپاش ها که ساخته شده توسط شرکت های قدر در ایران می باشد با اختلافات قیمتی همراه می باشد که اگر با ما همراه باشید به تمامی این قیمت ها در نمونه های نو و یا دست دوم آن آشنا می شویم.

قیمت سمپاش 800 لیتری

بهترین نوع سمپاش ۸۰۰ لیتری پشت تراکتوری

امروزه در تمامی نقاط دنیا با توجه به تنوع بسیار زیادی که در ارقام مورد کشت، در تمامی محصولات زراعی و یا باغی، و یا شرایط اقلیمی منطقه ای، سبب پدید آمدن آفات مختلف و یا بیماریهای گوناگون شده است. که به واسطه تمامی این عوامل سبب ساخت نمونه های مختلفی از سمپاش در سراسر دنیا شده است. که هر کدام از این نمونه از سمپاش ها کاربرد خاص خود را به همراه دارد، که شرح تمامی موارد امکان پذیر نیست. در این بین سمپاش شتی تراکتوری ۸۰۰ لیتری را در نظر گرفته ایم تا به صورت کلی به آن بپردازیم.

قیمت سمپاش 800 لیتری

این نمونه از سمپاش در دو حالت سوار شونده، و کششی می باشد، که اغلب با توجه به نیاز خریدار نوع کاربرد آن مشخص می شود.

 1. نمونه سوار شونده ( دارای بال از ۸ متر تا ۲۴ متر می باشد. که در برخی موارد ممکن است دارای سیستم لانس نیز باشد )
 2. نمونه کششی (اغلب دارای لانس بوده، و برای پاشش در مزرعه های صیفی جات، و باغات مورد استفاده قرار می گیرد. و در صورت درخواست مشتری امکان سوار کردن بال بر روی آن وجود دارد )

قیمت سمپاش 800 لیتری

تذکر

 • با توجه به تجارب به دست آمده در تست های گوناگون بهترین نمونه از سمپاش که بیشترین کارآیی را با خود به همراه دارد، و در مبارزه با علف های هرز، و آفات بیشترین تاثیرات را از خود بر جای گذاشته است، سمپاش پشت تراکتوری بومدار می باشد.
 • و بهترین نمونه از خانواده بزرگ سمپاش ها برای مبارزه با آفات مزارع نمونه پشت تراکتوری توربولاینر آن می باشد. که با تردد در مزرعه آسیب کمتری را به همراه دارد،

خرید خوش قیمت سمپاش پشت تراکتوری دست دوم

این نمونه از سمپاش ها را می توان جزو پر کاربرد ترین نمونه های سمپاش در بین تمامی دستگاه های تولید شده در بازار می باشد. به این دلیل که کاربرد سمپاش های پشت تراکتوری در نوع خود بی نظیر بوده ، و تمامی کشاورزان قادر خواهند بود به راحتی در تمامی مراحل کشاورزی خود از آن بهره کافی رابرده و نهایت تاثیر گذاری را با استفاده از این نوع سمپاش ها در مزارع خود مشاهده خواهند کرد.

قیمت سمپاش 800 لیتری

انواع مختلف سمپاش پشت تراکتوری کشنده و سوار شونده

اگر به صورت کلی بخواهیم سمپاش های پشت تراکتوری تولید شده در بازار را به عرصه نمایش بگذاریم می بایست از نمونه ۴۰۰ لیتری آن شروع کرد. و در ادامه نمونه های تولید شده با مخازن ۶۰۰ ، ۸۰۰ و ۱۰۰۰ لیتری را مورد بحث قرار داد. تمامی این نمونه از سمپاش ها همگی با مخازنی از جنس پلی اتیلن کاملا مرغوب ساخته می شود که با تزریق سموم مختلف به داخل آنها آسیبی به بدنه این مخازن وارد نشود که در ادامه منجر به پوسته کردن شود.

قیمت سمپاش 800 لیتری

در نگاهی دیگر باید بیان کرد که موتور و پمپ های متفاوتی در بازار برای این سمپاش ها در نظر گرفته می شود که اغلب جوابگوی آن نمی باشد ، ولی در بین تمامی این موتورهای ضعیف پمپ و موتور تولید شده کشور ایتالیا و ترک نیز بالا ترین راندمان بازدهی را نیز از خود بر جای گذاشته اند. حال برای اینکه بتوان با اطمینان کافی سمپاشی را خریداری کرد که در تمامی مراحل با یک ریتم خاصی بازدهی داشته باشد ، می بایست با متخصصین ماشین ساز مشورت های لازمه صورت پذیرد که این خود یکی از نکات مهم نیز به شمار می آید.

قیمت سمپاش 800 لیتری

مشخصات قطعات سمپاش پشت تراکتوری ۸۰۰ لیتری

دستگاه سمپاش ۸۰۰ لیتری پشت تراکتوری در حالت و نمونه های مختلفی تولید می شود که هر کدام قطعاتی را شامل می شوند که در ادامه همین بحث به گوشه ای از این قطعات اشاره خواهیم داشت.

 1. این نمونه از دستگاه سمپاش در چند حالت اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، و ساده، می باشد. که این سه حالت به بالهای آن مرتبط می شود. که در حالت اول تمامی کارآیی بال به صورت اتومات باز یا بسته، بالا و پایین می شوند. در حالت دوم باز و بسته شدن بصورت اتومات طورت می پذیرد و مرحله بالا و پایین شدن به صورت دستی انجام می گردد. و در حالت سوم تمامی مراحل با بهره گیری از نیروی انسانی صورت می پذیرد.
 2. در این سه حالت موتور دستگاه در دو نمونه ایتالیایی، و ترک بوده، که با توجه به درخواست مشتری انتخاب می شود.
 3. مخازن این سمپاش ها از بهترین کیفیت پلی اتیلن ساخته شده است.

قیمت سمپاش 800 لیتری

مشخصات فنی و قیمت سمپاش پشت تراکتوری ۴۰۰ لیتری

 • مخـزن اصـلی از جنس پلی اتیلن
 • دارای مخزن دوم جهت شستشوی دست
 • مجهز به مخزن سوم جهت شستشوی مـدار سمپـاش
 • مجـهز شده به صافی فشـار برای جلـوگیری از گرفتگی در نازل های دستگاه
 • مجـهز به سیستم پرکـن مکشی، که باعث جلو گیری از ارتباط مخزن با شیر آب می شود
 • دارای نازل های ضد چکه
 • دارای همـزن بصورت هیدرولیـکی می باشد، جهت یکنواختی محلول سم در حین پاشش
 • دارای نازل های چندتایی جهت پاشش در محصول های مختلف. و میزان پاشش مورد نیاز

قیمت سمپاش 800 لیتری

ضمنا تمامی قطعات و تجهیزات به کار رفته در سمپاش دارای ضمانت می باشد، و به صورت مادام العمر پشتیبانی را به همراه دارد.

سمپاش ۸۰۰ لیتری پشت تراکتوری بوم دار را از کجا بخریم

در برخی از موارد نیز کشاورزانی در یک دوره زمانی خاص سمپاش ۸۰۰ لیتری با موتورهای ایتالیایی یا ترک را خریداری کرده اند که با گسترش سطح زیر کشت نیاز به نمونه ای بزرگتر با سطح پاشش پیشتر را دارند. و با در اختیار گرفتن نمونه مورد نظر دیگر نیازی به سمپاش قبلی ندارند و آن را به معرض فروش برای متقاضیان آن گذاشته اند. و در این راستا خریدار سمپاش ۸۰۰ لیتری دست دوم می تواند با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب تر به نسبت نمونه نو آن دستگاهی را در اختیار بگیرد که با توجه به بازار حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد پائیین تر باشد.

قیمت سمپاش 800 لیتری

سمپاش ۸۰۰ لیتری پشت تراکتوری نو

بخشی از فعالیتهای شرکت کشت و صنعت بردیا در راستای تولید انواع مدل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، هیدرولیک و نیمه هیدرولیک با ظرفیتهای مختلف از ۴۰۰ لیتری تا ۱۰۰۰ لیتری می باشد. برای فروش و صادرات این محصول در تعداد کم و زیاد به تمامی کشورهای همایه از جمله عراق و افغانستان و ترکیه  و دیگر کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد. ساختار این نمونه از سمپاش ها به گونه ای می باشد که تا سالیان متوالی قادر به بازدهی بوده و امکان بروز مشکل درون آنها بسیار پائین می باشد.

قیمت سمپاش 800 لیتری

مشتریان میتوانند با توجه به بودجه ای که میخواهند برای این امر قائل شوند درخواست دهند تا جنس قطعات مختلف سمپاش را انتخاب کنند و ماشین سازان شرکت بردیا طبق سفارش مشتری آن را بسازند. و در هر کجا که مشتری باشد دستگاه را ارسال و در محل مذکور تحویل دهند.

قیمت کارخانه سمپاش ۸۰۰ لیتری پشت تراکتوری در تهران

این سمپاش در دو نمونه وارداتی، و تولید داخلی در کشور موجود می باشد. که نمونه داخلی آن و مشخصات ۸۰۰ لیتری پشت تراکتوری ، قیمت درب کارخانه تمام هیدرولیک این دستگاه با موتور های گوناگون کاملا متفاوت می باشد. حال با ما همراه باشید تا در ادامه به نمونه های مختلف قیمتی این سمپاش اشاره کنیم.

 1. دستگاه سمپاش با موتور ایتالیایی تمام هیدرولیک و مخزن پلی اتیلن کاملا مرغوب در حدود ۳۵۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد.
 2. دستگاه سمپاش با موتور ترک تمام هیدرولیک و مخزن پلی اتیلن سبز رنگ با مبلغ ۳۱۵۰۰۰۰۰ تومان بوده.
 3. سمپاش ۸۰۰ لیتری نیمه هیدرولیک آن با موتور ایتالیایی و ۲۷۵۰۰۰۰۰ میلیون.
 4. سمپاش ۸۰۰ پشت تراکتوری نیمه هیدرولیک با موتور ترک ۲۳۵۰۰۰۰۰ میلیون تومان می باشد.

تمامی قیمت های ذکر شده با توجه به درخواست مشتری در تغییر پمپ ، موتور ، شاسی ، باله ، و دیگر موارد به کار رفته در دستگاه سمپاش امکان کم یا زیاد شدن قیمت را دارد.

قیمت سمپاش 800 لیتری

قیمت درب کارخانه سمپاش ۴۰۰ لیتری با طراحی شاسی متفاوت

در علم جدیدی که برای طراحی انواع مختلف سمپاش های پشتی تراکتوری به کار گرفته می شود ، یکی از مبانی بسیار مهم آن شاسی سمپاش مورد نظر می باشد. در این راستا می بایست از قوطی و آهن آلاتی بهره برد که با توجه به وزن موتور ، مخزن ، و دیگر قطعات و مقدار مایعی که می بایست درون مخزن قرار بگیرد ، شاسی طراحی شده توان مورد نیاز را دارا باشد. از همه مهم تر اینکه تمامی وزن محاسبه شده در زمانی که در پشت تراکتور قرار می گیرد در پستی و بلندی مزارع و باغات ضربات شدیدی به آن وارد می شود ، در این ساختار باید شاسی آن از آلیاژی ساخته شده باشد که در مقابل تمامی این فشار ها توان مورد نیاز را داشته باشد.

قیمت سمپاش 800 لیتری

به همین منظور مدیران شرکت کشت و صنعت بردیا با بهره گیری از علوم مهندسین ماشین ساز خود نمونه های قدرتمندی از شاسی و سمپاش را تولید و به بازار ارائه کرده اند که عیوب سمپاش های قدیمی را دیگر در نمونه های تولید روئیت نمی شود.

قیمت سمپاش 800 لیتری

بهترین نوع باله سمپاش ۴۰۰ لیتری پشت تراکتوری

تمامی بازدهی یک دستگاه سمپاش پشت تراکتوری در نهایت به باله های آن ختم می شود. و اگر ساختار آن به گونه ای نباشد که در زمان پاشش آن با ریتم خاصی صورت نپذیرد و نواقصی را به همراه داشته باشد ، عمده سموم نیز به هدر می رود. به همین منظور نمونه های مختلفی از باله برای سمپاش های مختلف طراحی شده است که شروع آن از ۸ متری آغاز شده و تا ۲۶ متری ادامه دارد ، که تمامی این متراژ با توجه به نوع سمپاش ، مخزن ، موتور ، پمپ ، و برخی موارد دیگر مشخص می شود.

قیمت سمپاش 800 لیتری

البته نهایت این متراژ برای کشورهای خاور میانه تنظیم شده است و در کشور های قدر در صنعت کشاورزی بلندی باله فراتر از این متراژ نیز می باشد. در ادامه به نمونه هایی از باله سمپاش که طراحی و ساخته شده است و در سمپاش ها مورد استفاده قرار گرفته است اشاره خواهیم داشد.

 1. سمپاش با بال تمام اتومات ( ارتفاع ، و باز شونده اتومات )
 2. بال نیمه هیدرولیک ( ارتفاع هیدرولیک ، باز شونده دستی )
 3. بال دستی ( ارتفاع ثابت ، باز شونده ثابت )

قیمت سمپاش 800 لیتری

تذکر :

در برخی از موارد دیده شده که کشاورزانی که سمپاش های حجم کم در اختیار دارند برای گسترش و ارتقاع سطح کاری خود اقدام به تغییر باله سمپاش می دهند. حال جای سوال دارد که آیا موتور و پمپ موجود در دستگاه قادر خواهد بود که حجم محلول موجود را در تمامی نازل های خروجی باله به یک اندازه تقسیم کند ، و آیا نوع پاشش با این تغییر کارساز می باشد؟

قیمت سمپاش 800 لیتری

باید به تمامی این سوالات یک پاسخ را داد و آن ( خیر ) می باشد. چرا که طبق طراحی که در دستگاه های سمپاش صورت گرفته تمامی قطعات بر یک پایه از بابت قدرت و بازدهی می بایست قرار داشته باشد تا تاثیر گذاری و راندمان کار تا نهایت ممکنه ارتقاع پیدا کند.

مشخصات و قیمت نازل سمپاش پشت تراکتوری تهران

به صورت کلی می توان گفت یکی از بخش های بسیار مهم در امر سمپاشی نازل بوده که نقش اساسی را در امر پاشش ایفا می کند. و تمامی نازل های نسب شده بر روی سمپاش ها در دو نوع طراحی شده اند که یکی نازل های بادبزنی بوده که امر پاشش آن به صورت شره ای می باشد ، که در بسیاری از موارد برای پاشش سموم علفکش پاشی به کار می رود که تاثیرات به سزایی را نیز با خود به همراه دارد.

قیمت سمپاش 800 لیتری

نوع دیگر نازل نمونه مخروط پا می باشد که با بهره گیری از آن برای سموم حشره کش ها و قارچ کش ها نیز به کار برده می شود. که هر کدام از این نازل ها اگر در مراحل خاص خود به کار گرفته شود بیشترین بازدهی را نیز بر جای می گذارد. در زمان پاشش با نازل باید به نکات مهمی توجه داشت که یکی از مهم ترین آنها میزان خروجی محلول سموم در دقیقه و بر اساس لیتر می باشد که باید به گونه ای تنظیم شود که تمامی سطح زیر کشت را در بر گیرد ، و در دیدگاه دیگر اضافه نماند.

قیمت سمپاش 800 لیتری

تذکر :

در هر حال محلول سمی ترکیب شده که آماده پاشش می باشد را می بایست طی چند ساعت مورد استفاده قرار گیرد. و تحت هیچ شرایطی محلولی که یک روز یا بیشتر از ترکیب آن گذشته و مورد استفاده قرار نگرفته را استفاده نکنید. زیرا آسیب جدی برای گیاهان نیز به همراه دارد.

قیمت سمپاش 800 لیتری

ضمنا تمامی قیمت های ذکر شده با توجه به نوسانات بازار امکان تغییر دارد. جهت اطلاعات بیشتر با مدیران فروش مجموعه  کشت و صنعت بردیا ارتباط برقرار کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سمپاش های پشت تراکتوری | لیست شرکت های پخش کننده آن در کشور

سمپاش هاس پشت تراکتوری یکی از مهمترین ابزار ها در صنعت و کشاورزی محسوب می شود و نیاز به آن بسیار ضروری است. به همین منظور فروش  ارزان آنها همواره یکی از کس

کانال تلگرام