قیمت آنلاین لوازم مرغداری پارس استان تهران

لوازم مرغداری پارس در استان تهران یکی از مطرح ترین تولید کنندگان لوازم مرغداری در کشور می باشد.

شرکت پارس، یکی از شرکت های معروف، در امر تولید  لوازم مرغداری است، که محصولات تولیدی کارخانه خود را با قیمت های مناسب به صورت حضوری و آنلاین به فروش میرساند.

لوازم مرغداری پارس

فروش لوازم مرغداری پارس

شرکت پارس از سال 1350 تاسیس شد و در حوزه تولیدات لوازم آبخوری ودانخوری دستی مرغداری شروع به فعالیت نمود. این شرکت در ابتدا لوازم جزئی مانند، آبخوری و دانخوری های دستی را تولید و روانه بازار نمود.

با پیشرفت و توسعه شرکت و به کار گیری تجهیزات و ماشین آلات مدرن، این شرکت تنوع تولیدات خود را افزایش داده و امروزه بیش از 100 نوع محصول تولید میکند.

کیفیت این محصولات باعث شده، تا این شرکت بتواند محصولات تولیدی خود را به کشور های دیگر نیز صادر نموده و علاوه بر رفع نیاز های داخلی بازار های خارجی را نیز پوشش دهد. این شرکت، فروش محصولات خود را با قیمت های پایین انجام میدهد و از این طریق مشتریان زیادی دارد.

مرغداری های زیادی با این شرکت در حال حاضر قرار داد دارند، تا لوازم مورد نیازشان توسط شرکت پارس تولید شود.

لوازم مرغداری پارس

اهداف تولیدی شرکت پارس تهران

  • ارائه با کیفیت محصولات و مشتری مداری
  • پاسخگویی به مشتریان در صورت بروز هرگونه مشکل
  • افزایش صادرات و حضور موفق در جوامع بین المللی
  • ایجاد یک محیط امن و آرام برای تولید با کیفیت
  • پایبندی به اصول اخلاقی و حفظ محیط زیست

لوازم مرغداری پارس

فروشگاه های آنلاین لوازم مرغداری پارس در استان تهران

شرکت پارس، در اغلب استان های کشور نمایندگی هایی را ایجاد کرده تا متقاضیان در سراسر کشور را پوشش دهد. همچنین این شرکت، به منظور رفاه حال مشتریان و نیز سهولت در امر فروش، سایت ها و فروشگاه های آنلاینی را دایر کرده است، که به طور ۲۴ ساعته در حال خدمت رسانی هستند.

لیست انواع محصولات تولیدی و قیمت های محصولات تولید شده در این شرکت در سایت این تولیدی موجود است که به راحتی میتوانید مشاهده کنید.

لوازم مرغداری پارس

5

  1. من مرغدار هستم تصمیم دارم بعد از خروج مرغ که ت۱۵ روز دیگر انجام خواهد شد واحد خود را به ابخوری نیپل ودانخوری بشقابی مجهز نمایم اما یکماه است تلاش میکنم با شما مستقیم تماس بگیرم واز قیمتها با تمام جزئیات با خبر گردم ولی موفق نشدم اگر کارخانه بطور مستقیم با من تماس بگیرد وباتوجه به اینکه خودم نصابی بلدم ممنون خواهم شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما