خرید اقتصادی انواع سمپاش توربو ایتالیایی + pump Sprayer

برای خرید  آسان و اقتصادی انواع سمپاش توربو ایتالیایی با pump Sprayer می توانید با شرکت بردیا صنعت در تماس شوید.

سمپاش توربو ایتالیایی

برای حفاظت گیاهان و درختان، دفع آفات یک روش منطقی بوده که این روش به اساسی ترین بخش در روند باغداری و کشاورزی مبدل شده است.

به همین دلیل ما در این زمینه به تجهیزاتی نیاز داریم که بتوانند در این راستا موثر و مفید باشند. تجهیزات مدرنی در این راستا تولید شده است، که مهمترین آنها انواع دستگاه های سمپاش می باشد. سمپاش های توربو لاینر با داشتن ساختار اصلی اش، توانسته است صنعت کشاورزی و باغداری را به صورت قابل ملاحظه ای به مرحله ی خودکفایی برساند.

قابل ذکر است، سمپاش های توربو به سمپاش هایی گفته می شود که به صورت اسپری نمودن بر روی درختان و گیاهان روند سمپاشی را انجام می دهد.

سمپاش های توربولاینر ها به دو گروه مجزا تقسیم شده اند، که به نام های توربولاینر زراعی و توربو لاینر باغی مشهور می باشند.

سمپاش توربین زراعی

مشخصات سمپاش توربو ایتالیایی

سمپاش های توربو با اسپری نمودن سموم به صورت یک دست و یکنواخت توانسته است، وضعیت سلامتی گیاهان و محصولات را به صورت منظم ارتقا دهد.

همان طور که همه ی کشاورزان و باغداران محترم مطلع هستند، آفات و حشرات مضر در بین محصولات و گیاهان بسیار ریز بوده و برخی دیگر آنها به صورت پنهانی می باشند و البته توزیع یکسان سموم در بین این همه شرایط، کاری بسیار دشوار و غیر ممکن می باشد.

اما سمپاش های توربو طوری طراحی شده اند، که بتوانند در این شرایط حساس، مفید بوده و موثر عمل نمایند.

اسپری نمودن سموم بهترین راه حل برای یکنواخت بودن روند سمپاشی می باشد، تحت این چنین شرایط، سموم به راحتی می توانند با هر نوع آفات و حشره مبارزه نماید.

به دلیل موثریت بالای این دستگاه در سمپاشی، این مدل را در دو بخش کشاورزی و باغداری توسعه داده اند.

خرید سمپاش توربو ایتالیایی

سمپاش های توربو در بخش کشاورزی مجهز در دو مدل پمپ و پیستونی دسته بندی شده است، ولی این دستگاه در بخش باغی، باز هم در دو مدل سوار شونده و کششی رو نمایی شده است. این دستگاه با تغییرات به روزی که داشته، توانسته است موثریت خود را توسعه داده و زیر مجموعه ی با کیفیتی را به وجود بیاورد.

توربو ها در هر دو بخش  دارای انواع حجم در مخازن بوده  و از حجم 200 لیتر آغاز شده تا به حجم 2000 لیتر هم ارتقا داده شده است.

شاسی مقاوم و مخزن پلی ایتلین در این دستگاه، جز با کیفیت ترین نوع بوده که در برابر شعاع آفتاب و خطر پوسیدگی در برابر سموم امتحان خود را پس داده است، که در برابر آنها هیچ پوسیدگی و یا سوختگی را به ثبت نرسانیده است.

سمپاش توربین زراعی

قیمت سمپاش توربو ایتالیایی + خرید و فروش

این سمپاش از اجزای تشکیل دهنده ی مقاومی ساخته شده است و با راندمان بالایی که دارد، اقتضای بازار به این محصول رو به افزایش می باشد.

استفاده ی این دستگاه در باغات مکانیزه و نیمه مکانیزه با نتایج عالی رو به رو بوده است. این دستگاه از فیلتر های چهار مرحله ای، پمپ های دیافراگمی، فشار شکن، گیربکس دو ساعته، همزن هیدرولیکی و سه نوع مخزن ساخته شده است.

هر یک از این اجزا باید از کیفیتی برخوردار باشند که، روند کاری را با چالش رو به رو نسازند.

رینگ، لاستیک و کیفیت گاردان همگی می توانند بر روی قیمت این دستگاه تاثیر گذار باشند. پس در موقع خرید به مشخصات فنی دستگاه های سمپاش توجه لازم را داشته باشید.

برای دریافت پاسخ به سوالات بیشتر می توانید با ما در تماس شوید.

سمپاش توربین زراعی

پاسخ به دو سوال در مورد سمپاش توربو ایتالیایی

1-آیا در بین مدل های سمپاش توربو، نوع بالدار هم ساخته شده است؟

بله ساخته شده است ،بیشترین مورد استفاده ی بالدار در مخزن های 2000 لیتری می باشد.

2-روش ارسال این دستگاه به سایر شهرستان به چه صورت می باشد؟

روش ارسالی این دستگاه به تمام شهرستان ها به صورت باربری انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما