کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری مرغداری / فروش دانخوری مرغداری دست دوم و ساخت تجهیزات

فروش دانخوری مرغداری دست دوم و ساخت تجهیزات

فروش دانخوری مرغداری و ساخت دیگر تجهیزات زیر نظر زبده ترین دستگاه سازان ایران صورت می پذیرد. ساخت این لوازم و دانخوری ها با توجه به متراج سالن، و درخواست متقاضی، ابتدا طراحی و برنامه ریزی شده، و سپس نمونه دست دوم و یا نو آن به کار گرفته می شود.

فروش دانخوری مرغداری

فروش دانخوری مرغداری :

فروش دانخوری و تجهیزات مورد نیاز در سالن مرغداری به دلیل وجود واسطه های بسیار در تولید تا مصرف با قیمت های بالایی همراه می باشد. که این امر تا حدودی کار را برای مرغدار سخت می کند. حال اگر فرد خریدار به صورت مصتقیم با کارخانه سازنده ارتباط بگیرد، ابتدا با نمونه های مختلفی از این تجهیزات رو به رو خواهد شد، و سپس با قیمتی کاملا مناسب خرید خود را انجام داده، و از خدمات دیگر شرکت سازنده نیز بهرمند خواهد شد.

فروش دانخوری مرغداری

فروش دانخوری مرغداری دست دوم :

مواردی پیش می آید که برخی از سالن داران به خاطر وجود مشکلاتی اقدام به جمع آوری سالن، و تجهیزات مرغداری خود می کنند. حال اگر در این بین فردی قصد بر راه اندازی مجموعه خود را داشته باشد، ولی پرداخت مبالغ بالا جهت خرید تجهیزات، و آبخوری یا دانخوری یا دیگر ملزومات برایش مقدور نباشد، می تواند همان لوازم دست دوم را با قیمتی کاملا مناسب خریداری کند.

فروش دانخوری مرغداری

در این میان فرد خریدار با پرداخت مبلغی پایین تر از قیمت بازار تجهیزات عالی و تست شده ای را در اختیار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز دانخوری مرغ | بازرگانی فروش آن در کشور

قیمت روز دانخوری مرغ در سایت های فروش این محصول موجود می باشد. این سایت ها محصولات تولید شده، را  توسط شرکت های فروش در سطح بازار به فروش می رسانند ، 

کانال تلگرام