کشت و صنعت بردیا
خانه / دانخوری / فروش تضمینی دانخوری دستی مرغ

فروش تضمینی دانخوری دستی مرغ

یکی از لوازم مهمی که در صنعت مرغداری مورد توجه و اهمیت قرار گرفته، دانخوری است که تغذیه دهی انواع طیور را به طرزی صحیح امکانپذیر ساخته است. حال یکی از پرکاربردترین و بهترین انواع دانخوری که قابل استفاده در صنعت طیور بوده، دانخوری دستی مرغ است که از ساختار و مکانیزم ساده با کارکرد بهینه همراه می باشد. اکنون فروش تضمینی دانخوری دستی آغاز شده و می توانید از این محصول درجه یک بهره مند شوید.

فروش تضمینی دانخوری دستی مرغ

راهنمای خرید دانخوری دستی مرغی

راهنمای خرید دانخوری دستی مرغی دانخوری را می توان از مهمترین و ضروری ترین تجهیزات موجود در صنایع پرورش طیور از جمله مرغداری ها معرفی کرد که در آن انواع دان طیور و یا دان مرغ به درستی گنجانده شده تا مرغ ها بتوانند به راحتی به آن دسترسی یافته و مصرفشان نمایند.

علاوه براین دانخوری دارای مزیت های بسیاری بوده که مهمترین آن این است که هزینه های مربوط به اتلاف خوراک را هم به حداقل میزان ممکن خواهد رساند و این یعنی سود برای صنعتگرانی که در این عرصه فعال اند و در نتیجه خواهند توانست به جای جبران هزینه و متحمل شدن ضرر، با استفاده از دانخوری، هزینه هایشان را بابت خرید دان جدید صرف کرده و مدیریت هزینه داشته باشند.

در ادامه هم نکات مهمی را به عنوان راهنمای خرید دانخوری دستی مرغی ارائه خواهیم داد که به شما کمک می کنند تا انتخاب های بهتری را برای خود رقم بزنید:

  1. دانخوری از جنس های متعددی تشکیل یافته که یکی از بهترین و ماندگارترین آنها جنس گالوانیزه می باشد، پس می توانید آن را در اولویت قرار دهید.
  2. یکی از بهترین مدل های این محصول که یقیناً برترین انتخاب خواهد بود، دانخوری شبکه دار است که هم از گنجایش بسیار بالا برخوردار بوده و هم جلوی هدر رفتن دان را خواهد گرفت.
  3. همچنین یکی دیگر از آیتم های مناسبی که می توانید برای انتخاب روی آن فکر کنید، دانخوری دو تکه میله آهنی است که حجم زیادی از دان را در خود جای خواهد داد.

شرکت پخش بهترین دانخوری دستی مرغ

شرکت پخش بهترین  دانخوری دستی مرغ اگر به دنبال خرید دانخوری عمده هستید، یکی از بهترین انواع این محصول که می توانید جهت انتخاب روی آن فکر کنید، دانخوری دستی مرغ است که مزیت عمده آن نسبت به دانخوری اتومات این است که دارای قیمت مناسب تری بوده و بنابراین با خرید آن، متحمل هزینه کمتری خواهید شد.

حال برای اینکه بتوانید این محصول را به روشی سریع تر تهیه کرده و از رضایت کافی نیز برخوردار شوید، نیاز است تا سفارشات خود را به معتبرترین شرکت پخش دانخوری عمده بسپارید، مانند این مجموعه که سابقه فعالیت درخشان در حوزه فروش این محصول داشته و از طریق آن به چنین محصولاتی دست خواهید یافت:

  • دانخوری دستی درجه یک همراه با مدل های متنوع
  • دانخوری مرغوب و برخوردار از بهترین جنس و ساختار
  • دانخوری استاندارد و دارای اندازه های مختلف
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان عمده دانخوری دستی مرغ

دانخوری از کاربردی ترین محصولاتی بوده که در مراکز پرورش مرغ وجود دارد. تولید انواع دانخوری دستی مرغ در کشور ما به صورت گسترده انجام می شود، دست اندرکاران طراحی

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام