کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش فرغونی / خرید اینترنتی سمپاش فرغونی چرخدار ۱۰۰ لیتری

خرید اینترنتی سمپاش فرغونی چرخدار ۱۰۰ لیتری

خرید اینترنتی سمپاش فرغونی در نمونه های چرخدار، تک چرخ، دو، یا چهار چرخ، و مجهز به مخازن ۱۰۰ یا ۲۰۰ لیتری با جنسی کاملا مرغوب، را به صورت مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه، و با قیمتی ارزان را می توان عملی کرد. خرید این نمونه از سمپاش از طریق اینترنت سبب می شود تا قبل از تصمیم گیری با نمونه های متفاوتی از این محصول آشنا شد.

خرید اینترنتی سمپاش

خرید اینترنتی سمپاش

در بسیاری از مواقع کشاورزان و یا باغداران با نمونه ای از سمپاش رو به رو شده اند که، به ظاهر جوابگوی کارشان هست. و صرفا قصد بر این را دارند که، اقدام به خرید این نمونه از سمپاش کنند. در این بین همین خریداران با اندک جست و جویی در اینترنت می توانند با خانواده بزرگ این دستگاه رو به رو شده، و با نمونه های مشابه همان دستگاه مذکور، ولی با قابلیت های متفاوت، و کار آیی های بیشتری آشنا شوند.

خرید اینترنتی سمپاش خرید اینترنتی سمپاش

حال برای برخی افراد این سوال پیش می آید که، آیا از طریق اینترنت می توان سمپاش مورد نظر خود را خریداری کرد؟

اینجاست که با نهایت اطمینان به این متقاضیان خرید سمپاش گفته می شود که، با ارتباط گرفتن با مدیران فروش ارشد شرکت مورد نظر نمونه دستگاه سمپاش را با تمامی امکانات لازمه انتخاب، و در صورت تمایل در کارخانه حضور پیدا کرده و سمپاش خود را تحویل می گیرد. در غیر این صورت از طریق باربری طبق آدرس ذکر شده در محل تحویل می گردد.

خرید اینترنتی سمپاش

سمپاش فرغونی چرخدار ۱۰۰ لیتری

این نمونه از سمپاش وابسته به تراكتور و دیگر کشنده ها نیست. براي تأمين نیروی انرژي پمپ در این دستگاه صرفاً از شافت استفاده مي شود. و با نصب این سمپاش و دیگر ملزومات بر روي يك شاسي، که با کمک نیروی چرخ، تک، دو، یا چهار چرخ آن، دیگر نيازي به استفاده و کمک از بازو هاي هيدروليك نیست.

خرید اینترنتی سمپاش

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع سمپاش فرغونی برقی ۱۰۰ لیتری

با پیشرفت علم وصنعت دستگاه‌های مختلفی تولید می‌شوند که برای کشاورزان بسیار مفید واقع گردیده است. به عنوان مثال دستگاه سمپاش فرغونی یکی‌از وسایلی است که بسیاری‌ا

کانال تلگرام