انواع جت هیتر گازی الوند +لیست قیمت

جت هیتر یک نوع وسیله برای گرم نگه داشتن مکان های بزرگ است.همانطور که می دانید نسبت به سوختی که برای راه اندازی این وسیله به کار می رود انواع مختلفی دارد که به انواع گازی، گازوئیلی و دو گانه سوخت تقسیم می شود.
همچنین برند های مختلف مانند الوند، آلفا، زاگرس و البرز در بازار موجود می باشند، که هر یک نسبت به کارکردشان قیمت متفاوتی دارد.
برای داشتن لیست کامل از قیمت این وسیله شما عزیزان می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت جت هیتر

جت هیتر گازی الوند

از آنجایی که جت هیتر گازی الوند از لحاظ نداشتن آلودگی، نسبت به انواع جت هیتر های دیگری مانند گازوئیلی، بین مصرف کننده ها، از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد.
در سوخت این مدل جت هیتر گازی هم میتوان برای سوخت خود از گاز شهری و هم گاز مایع استفاده کرد.
و همچنین جت هیتر گازی بدون دودکش و هم دودکش دار وجود دارد.
اکثر مرغداریها برای سالن های خود از نوع اول، یعنی جت هیتر گازی بدون دود کش خریداری و در سالن خود نصب می کنند.
این مدل جت هیتر بدون دودکش گرما و آلایندهای بیشتری تولید می کنند، که مناسب مصرف در سالن های پرورش طیور می باشد زیرا که در سالن های مرغداری هواکش وجود دارد و هوای سالن دائمأ در حال جابه جایی می باشد.
استفاده از ابن نوع جت هیتر هم صرفه جوری در گاز و هم جلوگیری از هدر رفتن گرما می شود.
همچنین در محیط های مانند گلخانه، که وجود آلایندها باعث خرابی محصول می شود و جت هیتر های گازوئیلی که منبع تولید گاز های سمی بیشتری نسبت به سایر جت هیتر ها است، استفاد از جت هیتر گازی مناسب می باشد، چون کمتر از سایر جت هیتر ها سم و آلودگی تولید می کند.

لیست قیمت جت هیتر

انواع جت هیتر +لیست قیمت

همانطور که اکثر شما عزیزان میدانید جت هیتر ها انواع مختلفی دارند.

قبل از توضیح انواع جت هیتر، پیشنهاد می کنم به کسانی که قصد خرید جت هیتر را دارید به سایت بردیا صنعت مراجه کرده وبرای داشتن لیست قیمت با مشاوران ما در ارتباط باشید.
جت هیتر ها از لحاظ منبع انرژی به سه نوع کلی گازی، گازوئیلی و دو گانه سوز از هم جدا می شود که هر کدام مناسب سوخت خود مخصوص سالن خاص خود را دارد.

 • جت هیتر گازی که در قسمت بالای این مقاله توضیح داد شد که بیشتر در گلخانه ها و مکان هایی که نباید الودگی زیادی باشد.
 • جت هیتر گازوئیلی نیز مانند جت های دیگر گرمای زیادی تولید می کند وهمان طور که اشاره شد بخاطر سوخت مصرفی خود آلودگی بیشتری دارد. اما این مشکل با دودکش قابل حل است و هیچ جای نگرانی ندارد.
 • جت هیتر دو گانه سوز: در این نوع جت هیتر از هر  دو مدل سوخت می شود استفاده کرد و بخاطر همین امر به آن دوگانه سوخت می گویند. این مدل جت هیتر در محیط هایی که دسترسی به گاز نباشد یا کمتر در اختیار باشد استفاده می شود.
 • قیمت جت هیتر

در اخر باید کسانی که قصد خرید جت هیتر را دارند باید بگویم که برای خرید جت هیتر به چند نکته باید توجه داشت.

 1. نوع جت هیتر: جت هیتر را برای چه مکانی می خواهید تهیه کنید، اگه میخواهید محیط اطراف گرم شود باید ار نوع همرفتی باشد واگر می خواهید یه جسم را گرم کنید باید از نوع تابشی باشد.
 2.  سایز جت هیتر که متفاوت است بزرگ و کوچک بودن آن باید مشخص شود.
 3. قابلیت جابه جایی آسان آن
 4.  قیمت جت هیتر که بستگی به جنس و کیفیت و ابعاد ان دارد، که هر یک از این عوامل تاثیز زیادی بر روی قیمت این دستگاه گرمایشی می گذارد.
 5.  امنیت دستگاه که اهمیت مهمی برخوردار است و کسانی که میخواهند خرید کنند باید دقت داشته باشند که دستگاه دارای محافظ باشد.
8

 1. سلام این جت هیترهای گازی الوند به دلیل نداشتن آلودگی بسیار ایده ال هستند. ممنون به خاطر محصولات عالیتون.

 2. سلام من یه گلخانه دارم نیاز به جت هیتر دارم خواستم بدونم برا گلخانه چه نوع جت هیتر مناسب هستش گازی خرید کنم یا گازویئلی

 3. سلام جت هیترهای گازی که برایم ارسال کردید هیچ الودگی ندارند و مصرف برق انها بسیار کم است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما