انواع سمپاش کشاورزی و کاربرد آنهاPomp Sprayer

انواع سمپاش کشاورزی و کاربرد آنها Pomp Sprayer چیست؟

سمپاش کشاورزی

سمپاش ها وسیله ای هستند، که کاربرد آنها در صنایع کشاورزی وظایف آن، این است، که انواع سموم و کود شیمیایی را بر روی گیاهان اسپری می نماید.
در گذشته کشاورزان برای استفاده از این سموم به صورت مستقیم و یا دستی و یا وسایلی که کاربرد سمپاش را نداشتند، از سم برای حفظ بافت گیاهان خود و دفع آفات استفاده می کردند.
اما امروزه با توجه به نیازهای کشاورزان به ادوات کشاورزی بیشتر، تنوع و ساخت این نوع ادوات فراوان شده است.
ازجمله ادواتی که تنوع در آن ها بسیار است، سمپاش های کشاورزی نیز می باشد.
به چند دسته سوار شونده ی پشت تراکتوری، اتومایزر باغی و سمپاش های خرطومی تقسیم می شوند، کارایی و کاربرد هر یک از آنها با دیگری متفاوت است.

خرید سمپاش

مشخصات سمپاش کشاورزی

امروزه زراعت کاران، باغداران و یا افرادی که دارای باغچه های کوچک هستند، با توجه به نوع کشاورزی خود از سمپاش های متنوعی نیز استفاده می کنند.
افرادی که دارای زمین هایی با هکتار های وسیع هستند، میتوانند از سمپاش های اتومایزر باغی با فن های متفاوتی که بر روی آنها نصب شده است، استفاده کنند.
این نوع سمپاش بهترین گزینه برای استفاده از سموم در باغات است.

انواع سمپاش کشاورزی انواع پمپ انواع بوم
سوارشونده ایتالیا سنگین
کششی ترک نیمه سنگین
کوله ای چین سبک

افرادی که مزارع گندم، جو و یا ذرت دارند، از سمپاش های پشت تراکتوری که دارای بوم های متنوع هستند، میتواننداستفاده کنند، زیرا این بوم ها به کشاورز کمک می کند تا محصول خود را به راحتی و با تنظیم کردن ارتفاع آن سمپاشی کند.

خرید سمپاش کشاورزی

امروزه با توجه به سطح زیر کشت فراوانی که در مناطق مختلف ایجاد شده است، کارخانه های بزرگی برای تولید ادوات کشاورزی و سمپاشی راه اندازی نیز شده است.
با ایجاد کارخانه های ادوات کشاورزی، افرادی هستند که نمایندگی فروش این نوع سمپاش و ادوات را در شهر خود به عهده می گیرند.
افرادی که امکان مراجعه به کارخانه و دریافت سمپاش را ندارند، می توانند به نمایندگی های مجاز شهر خود و یا سایر استان ها مراجعه کنند و سمپاش مورد نظر خود را تهیه نمایند. مجموعه برد یا صنعت هم نیز یکی از نماینده های فعال در حوزه عرضه سمپاش های کشاورزی می باشد، که با ارسال کاتالوگ و اطلاعات فنی به کشاورزان بهترین راهنمایی را برای انتخاب سمپاش موردنظرشان می کنند.

خرید سمپاش

قیمت سمپاش کشاورزی+ خرید و فروش

تمامی سمپاش های کشاورزی که در مجموعه بردیا، صنعت ارائه می‌شود، دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش نیز می باشد.
سمپاش های کشاورزی، دارای سه نوع پمپ ایتالیا، ترک و چینی نیز می باشند.
خریداران این نوع سمپاش ها، می توانند به راحتی با در نظر گرفتن امکانات هر یک از این نوع پمپ ها، سمپاش خود را با پمپ مورد نظر تهیه کنند.
همچنین سمپاش کشاورزی با توجه به نوع و کیفیتی که دارند، در سامانه جهاد کشاورزی نیز ثبت شده اند و زراعت کاران با دریافت فاکتور رسمی از کارخانه، می توانند خریدی آسان داشته باشند.

فروش سمپاش

دو سوال درباره سمپاش کشاورزی

1_ انواع کاربرد سم پاش ها چیست؟
سمپاش های پشت تراکتوری اتومایزر باغی و خرطومی

2_ آیا این سمپاش، می توان مستقیم از کارخانه دریافت کرد؟
بله، می توانید ابتدا ثبت سفارش خود را انجام دهید و بعد از انجام این مرحله سمپاش و مستقیم از کارخانه دریافت کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما