قیمت خرید سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری+ گارانتی یکساله

بدون شک تمام زراعت کاران و باغدارن به دنبال تجهیز کردن ادوات کشاورزی خود هستند؛ سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری نمونه ای از سمپاش های پرکاربرد برای تمام مراحل مختلف کشت و زرع میباشد که قیمت خرید آن در مجموعه ما با مبلغ 60 میلیون تومان، همراه با گارانتی یکساله ارائه میشود.

سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری

کشاورزی و باغداری به نظر شغل و فعالیت ساده ای باشد، اما زمانی که به دل کار نفوذ پیدا میکنیم؛ متوجه میشویم که دنیایی پر از شگفتی و پیچیدگی خاص به خودش است.

تنها ابزارآلات و ماشین آلاتی که در این فعالیت بکار گرفته میشود، پر از تنوع و کارایی های منحصر بفرد است.

یکی از ماشین آلاتی که کار پر از زحمت کشاورزی را به حداقل رسانده و سبب شده تا صرفه جویی در نیروی انسانی و هزینه های مالی کاهش داشته باشد، سمپاش است.

کار اصلی سمپاش محلول پاشی کود و سموم کشاورزی است.

برای بارور شدن گیاه هر چند وقت یکبار باید به آنها کود تقویتی داد، این کود دهی باید با دستگاه سمپاش صورت بگیرید، در غیر این صورت کاری سخت و وقت گیر است.

یکی از صدها مدل سمپاشی که با کاربری مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و از نظر کیفی بهترین کارایی را دارد، سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری است.

سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری، مخزن و شاسی آن به گونه ای طراحی شده است که مخزن از طریق گاردان به موتور تراکتور وصل میشود و اصطلاحا به آن سوارشونده نیز میگویند.

سمپاش های اتومایزر تراکتوری به دو نوع تقسیم شده اند.

  • اتومایزر باغی
  • اتومایزر زراعی

سمپاش توربو زراعی

مشخصات سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری

بدین گونه که اشاره کردیم، سمپاش اتومایزر دو کارایی متفاوت از یکدیگر نیز دارند.

  • سمپاش اتومایزر باغی:

سمپاش های اتومایزر باغی مجهز به فن توربو هستند، با توجه به گسترده بودن نوع باغات و نحوه ی قرار گرفتن درخت ها در کنار یکدیگر، باید از فن هایی استفاده شود که متناسب با کار باغدار باشد و بازدهی را در آن بالا ببرد.

  • نوع فن اتومایزر باغی:
  • فن تاوری
  • فن اختاپوس
  • فن ریورس

 

  • سمپاش اتومایزر زراعی:
  • پس از بلند شدن ساقه های گندم و سایر محصولات زراعی، دیگر تردد سمپاش و تراکتور به درون زمین غیرممکن است، زیرا به ساقه ها آسیب میرساند. پس استفاده از سمپاش زراعی که مجهز به لوله ی خرطومی شکل است بهترین گزینه برای سمپاشی کردن است.

سمپاش اتومایزر، در کناره های زمین زراعی حرکت میکند و با لوله خرطومی که بر روی آن جای گذاری شده با طول پرتاب 50 متر محلول را به سمت محصول پاشش میدهد.

سمپاش توربو زراعی

 خرید سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری

هر روزه استفاده از ماشین آلات کشاورزی، بالاخص استفاده از سمپاش به طرز چشمگیری رو به افزایش است.

از این رو تولیدکنندگان با توجه به نیاز کاربر و رفع اشکال هایی که سبب میشود، در کار سمپاشی اختلال بوجود بیاید، به بروزرسانی سمپاش میپردازند.

اما تهیه کردن سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری، یک پروسه زمان بر است زیرا خرید یک سمپاش خوب و مطمئن نیاز به آن دارد، که تمام جوانب را هم از نظر قیمتی و هم از نظر کیفیتی در نظر گرفت.

سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری با در نظر گرفتن کارایی آن و نوع باغی و یا زراعی بودن آن از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار است.

برای آنکه از سمپاش خود اطمینان کامل را داشته باشید و از نظر کارایی متناسب با نیاز خودتان باشد، حتما از نمایندگی های معتبر و یا دفاتر فروش کارخانه سمپاش را تهیه کنید.

سمپاش توربو زراعی

قیمت سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری+ خرید و فروش

سمپاش پشت تراکتوری در بازار فروش ادوات کشاورزی با خصوصیت ها و قیمت های متفاوتی معامل میشود.

اگر برای خرید این دستگاه سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری دچار سردرگمی شده اید و نمیدانید کدام یک را برای کار خود انتخاب کنید، پیشنهاد میدهیم تا با کارشناسان مجموعه ما ارتباط برقرار کنید.

کارشناسان مجموعه به شما کمک میکنند تا باتوجه به باغ یا زمین زراعی خود بهتریت سمپاش را انتخاب کنید.

 دوسوال در مورد سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری

1-حجم مخزن سمپاش اتومایزر سوارشونده چه مقدار است؟

🔷400 ، 600، 800، 1000 لیتر سوارشونده

2- سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری چند روزه به دست مصرف کننده میرسد؟

🔷پس از ثبت سفارش 10 روز کاری زمان میبرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما