قیمت سمپاش دست دوم + خرید و فروش سمپاش دست دوم عمده + بهترین قیمت روز

امروزه سمپاشی بخش مهمی از کشاورزی می باشد اما با ما همراه باشید تا قبل از صحبت درباره بهترین قیمت روز خرید و فروش سمپاش دست دوم عمده، با یکدیگر بررسی کنیم که سمپاش چه کاربردهایی دارد.

در تعریف سمپاش ها باید بگوییم که، سمپاش یک ابزاری است که با فشار باد مواد و سم هایی که در از بین رفتن آفت ها موثر هستند را در ابعاد مختلف اسپری می کند.

قیمت سمپاش دست دوم

قبل از پرداختن به قیمت سمپاش دست دوم، مدل فرغونی  را برای شما آشنا می کنیم.

از سمپاش فرغونی به دلیل مخزن بزرگ و موتورهای پرقدرت که بر روی یک شاسی قرار می گیرند، برای سمپاشی مکان هایی نظیر مزارع بزرگ و باغ ها استفاده می شود.

این آفت ها می توانند برخی گیاهان باشند و یا حشرات که این ابزار باعث می شود سم های آفتکش بهتر در محیط پخش شده و تاثیر بیشتری داشته باشند.

همچنین استفاده از این ابزار باعث صرفه جویی و سرعت بخشیدن به کار می شود.

اگر میخواهید در طی مدت کمتری سمپاشی محل مورد نظر خود را انجام بدهید، بهترین گزینه انتخاب مدل فرغونی می باشد .

زیرا این مدل قابلیت اتصال سه شیلنگ به صورت هم زمان را دارد و به صورت کاملا یکدست سم را پخش می کند.

تمامی این عوامل باعث شده است که متقاضیان خرید این محصول بیشتر شود و قیمت آن دچار نوسان شود.

اگر شما بودجه کافی برای خرید یک دستگاه نو را ندارید، می توانید با پرداخت هزینه کمتری از مدل های دست دوم و کارکرده آن خریداری نمایید.

از دیگر عواملی که باید هنگام خرید سمپاش فرغونی به آن توجه کنید، این است که باید بررسی کنید و ببینید که وسعت مکانی که می خواهید سم پاشی کنید، بزرگ  یا کوچک است.

به دلیل اینکه مدل فرغونی برای سمپاشی مکان های بزرگ مناسب تر است.

درست است که از این مدل می توان در مزارع هم استفاده کرد، اما اکثر افراد توصیه می کنند که برای مزارع از انواع دیگر سمپاش ها استفاده شود.

از دیگر مزایای استفاده از این ابزار کاهش هزینه های سمپاشی و اسپری شدن سم به صورت یکدست به کل محیط می باشد.

قیمت سمپاش دست دوم

 خرید و فروش سمپاش دست دوم عمده

برای انجام خرید و فروش انواع سمپاش دست دوم به صورت عمده باید به برخی نکات توجه کنید در ادامه با ما همراه باشید تا این نکات را با یکدیگر بررسی کنیم. یک سمپاش خوب باید دارای ویژگی هایی از جمله پخش سم به صورت یکدست، ظرفیت و مقدار مناسب برای پخش سم ها را داشته باشد.

اما شاید برای شما نیز سوال پیش بیاید کاربرد این ابزار چیست؟ در پاسخ باید بگوییم که از کاربردهای سمپاش ها این است که می توان با استفاده از آن ها از بروز آفات و بیماری ها جلوگیری کرد همچنین مراقبت از کودها، درخت ها و مزارع، از بین بردن قارچ ها و جلوگیری از رویش علف های هرز نیز از کاربردهای این ابزار می باشد.

از انواع سمپاش می توان به سمپاش بادی، موتوری، پشت تراکتوری، زنبه ای و فرغونی اشاره کرد. یکی از مهم ترین نکات در رابطه به خرید سمپاش این است که شما باید نسبت به حجم و نوع محصول خود از این ابزار خریداری کنید به عنوان مثال شما نمی توانید برای سمپاشی محیط کوچک باغچه خانه خود دست به انتخاب مدل هایی با حجم بالا بزنید بلکه باید از سمپاش های دستی استفاده کنید و یا اگر شما یک مزرعه دار هستید باید از سمپاش هایی با مخزن های بزرگ و پر قدر استفاده کنید.

اگر میخواهید از سمپاش هایی با مخزن های بزرگ استفاده کنید باید بدانید که حمل این ابزار می تواند برای شما کمی دشوار باشد. اکثر سمپاش ها دارای پمپ هایی هستند که این پمپ ها می توانند دستی و یا بنزینی باشند. ایت پمپ ها منبع تغذیه سمپاش ها هستند. مخزن یک محصول باید جنسی مناسب نیز داشته باشد که اکثر مخزن ها از جنس استیل و یا پلاستیکی هستند.

در سمپاش ها قطعه ای وجود دارد با نام نازل که این قطعه دارای حفره هایی می باشد که باعث می شود ذرات سم کوچک تر شوند و از دو نوع معمولی و تلسکوپی تشکیل می شوند.

 خرید و فروش سمپاش دست دوم عمده

برخی از سمپاش ها قابلیت تنظیم فشار را دارند یعنی شما می توانید تعیین کنید که چه مقدار از سم از داخل دستگاه خارج شود. در مقابل مدل هایی نیز وجود دارند که این قابلیت را ندارند و به صورت ثابت و یک فشار تعیین شده سم را خارج می کنند.

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت یک دستگاه سمپاش برند تولید کننده این محصول است که معمولا قیمت این دستگاه در برندهای شناخته شده تر و بهتر کمی بالا می باشد.

 بهترین قیمت روز سمپاش دست دوم

اما قبل از بررسی بهترین قیمت روز سمپاش دست دوم شما باید، نکات و چگونگی نگهداری از این محصول را نیز بدانید پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

پس از تمام هر بار سمپاشی شما باید تمامی اجزای دستگاه را شستشو دهید و اجازه ندهید که سم به مدت طولانی داخل دستگاه قرار بگیرد، زیرا ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند.

موتور این دستگاه باید طی مدت زمان های مشخص کاملا مورد بررسی و سرویس قرار بگیرد.

البته این نکته نه تنها برای موتور، بلکه برای تمامی اجزای آن نیز قابل ذکر است، زیرا بررسی مدوام آن ها باعث می شود که اگر دستگاه ایرادی داشته باشد، شما زودتر متوجه شوید و بتوانید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

گفتنی است که شما باید در انجام تمامی مراحل، چه سمپاشی چه شستشوی دستگاه باید از ماسک، دستکش و لباس ایمنی استفاده کنید تا آسیبی به شما وارد نشود.

در قسمت های قبلی عواملی که می تواند در قیمت یک دستگاه سمپاش تاثیر گذار باشد را ذکر کردیم.

اما بدانید که معمولا سمپاش های صنعتی می تواند قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر آن داشته باشد.

همچنین در بین مدل ها دستی این دستگاه نوع شارژی آن قیمت بیشتری دارد و هرچه حجم مخزن های این دستگاه بیشتر شود به طبع قیمت آن نیز بیشتر می شود.

 بهترین قیمت روز سمپاش دست دوم

مجموعه ما سعی کرده است با عرضه دستگاه های نو و دست دوم، سمپاش مورد نیاز افراد با هر بودجه ای را برطرف سازد.

شما می توانید برای ثبت خرید و همچنین در صورت نیاز به مشاوره فرم درج شده در داخل سایت را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما