قیمت روز سمپاش موتوری کوله پشتی تعیین شد!

سمپاش موتوری کوله پشتی  در دو نوع اتومایزر و لانس دار تولید می شود و قیمت روز این دستگاه، بر اساس نوع وبرند آن تعیین می شود، در قدیم از سمپاش های دستی و تلمبه ای استفاده می شد که با پیشرفت علوم کشاورزی برای راحتی عمل سمپاشی و بالا بردن بازده کاری، این سمپاش‌ها تولید و روانه بازار شدند.

سمپاش موتوری کوله ای

مزیت صادرات سمپاش موتوری کوله پشتی به دیگر کشورها

 • کشورهای مختلفی سمپاش موتوری کوله پشتی را تولید کرده وبه بازارهای بین المللی عرضه می دارند، کشور ایران ضمن تولید این سمپاش انواع مختلف آن را نیز وارد می کند ودر اختیار کشاورزان قرار می دهد.
 • این سمپاش‌ها با طول پاشش 8 متر به راحتی باغات ومزارعی که امکان ورود سیستم های بزرگ سمپاشی در آنها وجود ندارد را پوشش می دهد و با سرعت بالا و زمان کم عمل سمپاشی را انجام می دهند.
 • به همین دلیل کشاورزان وباغداران زیادی  بدون شک مشتری این سمپاش ‌ها هستند.
 • سمپاش موتوری کوله پشتی ایرانی در کشورهای مختلف بازار خرید و فروش پر رقابتی داشته و بازرگانانی که این محصول را به کشورهای همسایه صادر می کنند سود خوبی کسب کرده و درامر تولید و ارزآوری نیز به کشور خدمت می کنند.

سمپاش موتوری کوله ای

تولید وتأمین سمپاش موتوری کوله پشتی  در بازار داخلی

 • امروزه در کشور ایران انواع مختلف سمپاش از دولیتری دستی تا 3000 لیتری اتومایزر تولید می شود وبه دلیل استفاده مواد اولیه داخلی دارای قیمت مناسبی هستند.
 • تولیدات کارخانه های محصولات صنعتی کشاورزی ایرانی علاوه بر اینکه جوابگوی بازار داخلی می باشد انواع سمپاش‌های تولید این کشور به کشور های همسایه نیز ارسال می شود.
 • تأمین کنندگان سمپاش موتوری کوله پشتی دربازار داخلی از بازرگانان فعال در عرصه صادرات نیز حمایت کرده و این محصول را با قیمت مناسب نسبت به بازار، در اختیار آنان قرار می دهد.
 • سمپاش موتوری کوله پشتی  با قیمت بسیار مناسب در بازار ایران عرضه می شود.جهت گرفتن نمایندگی فروش این سمپاش با ما تماس بگیرید.

سمپاش موتوری کوله ای

آگهی فروش انواع سمپاش موتوری کوله پشتی  در تهران

اولین موضوعی که ذهن خریداران را درگیر می کند،  قیمت محصولی است که قصد تهیه آن را دارند، برای کشاورزان وباغداران نیز قیمت انواع سمپاش موتوری کوله پشتی حائز اهمیت است.

قیمت این دستگاه با فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته می شود و مصرف کننده با توجه به میزان هزینه ای که برای خرید سمپاش در نظر گرفته از طرف فروشنده این فاکتورها را دریافت کرده و ضمن راهنمایی در خرید، به نتیجه مطلوبی خواهد رسید و بهترین نوع سمپاش موتوری کوله پشتی را خریداری می نماید.

فروش سمپاش موتوری کوله پشتی به صورت اینترنتی، در تهران ودیگر شهرهای کشور، به راحتی صورت می گیرد وکالای مورد نظر با ارسال سریع از طریق باربری شهرها به دست مشتری می رسد.

سمپاش موتوری کوله ای

 

پاسخ به دو سؤال در مورد صادرات سمپاش موتوری کوله پشتی

 1. برای صادرات سمپاش موتوری کوله پشتی این شرکت چه اقداماتی باید انجام داده شود، آیا تمام مراحل قانونی و مجوز گمرک را شرکت تهیه می کند؟
 • شرکت فقط محصول با بسته بندی استاندارد‌ را با قیمت مناسب و عمده در اختیار صادرکننده قرار می دهد.
 • با مدیر شرکت تماس برقرارشود تا ضمن مذاکره و آشنایی با قوانین کاردر امر فروش وصادرات  توافق شود.
 1. آیا سمپاش موتوری کوله پشتی جزء اقلام صادراتی کشور محسوب می شود، به چه کشورهای میتوان این محصولات را صادر کرد؟
 • بله تاکنون بسیاری ازتجهیزات کشاورزی این شرکت به کشورهای همسایه صادر شده است واز طرف مردم نیز مورد استقبال واقع شده وبازار فروش خوبی دارد.
 • کشورهای حوزه خلیج فارس  و دیگر کشورهایی که مرز مشترک با ایران دارند بهترین گزینه برای صادرات  کالای صنعتی می باشند.

 

3

 1. سلام وقت بخیر
  سمپاش 20 لیتری جنس پلاستیکشون خوبه، برای ضدعفونی تهیه کردم و اضی هستم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما