فروش سمپاش سوار شونده بوم دار + ارزان ترین قیمت

اگر در پی به دست آوردن اطلاعات بیشتری در مورد فروش سمپاش سوار شونده نوع بوم دار آن هستید، یاد آور شویم که این  محصول را می توانید با ارزان ترین قیمت به دست آورید.

سمپاش سوار شونده بوم دار

برای حفظ محصولات و بهبود در کیفیت آنها، سمپاشی مهم ترین بخش می باشد و برای از بین بردن آفات و علف های هرز، روش های زیادی مورد استفاده قرار گرفته است، اما بهترین روش برای سمپاشی، بهره وری از انواع دستگاه های سمپاش می باشد.

سمپاش های بوم دار یکی از تخصصی ترین دستگاه های سمپاشی بوده و توانسته است بهترین کارایی را به همراه داشته باشد.

این دستگاه توانایی نصب انواع بوم ها را دارا بوده و قدرت کارایی خود را افزایش داده است.

اندازه ی بوم ها در این دستگاه از 16 متر تا 24 متر بوده و می تواند به صورت دستی، نیمه هیدرولیک و تمام هیدرولیک کارایی دارد. به باور بعضی از باغداران و کشاورزان سمپاش های سوارشونده آسیب های کمتری به محصولات وارد می سازد.

بوم های تمام هیدرولیک توانسته است سهولت های کاری را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهد و این سهولت طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است.

سمپاش بوم دار

مشخصات سمپاش سوار شونده بوم دار

سمپاش های سوار شونده توسط مالبند به تراکتور نصب می شود، اما یکی از بزرگترین مزیت این سوار شونده ها، بوم های شان می باشد.

سمپاش های که دارای بوم می باشند به مراتب بیشترین کاربرد را داشته اند .

بیشترین کاربرد بوم ها در زمین های زراعتی بوده و از متراژ مختلفی برخوردار  هستند.

بسیاری از زمین های زراعتی دارای پستی و بلندی های تقریبا زیادی بوده و این امر در اوایل مشکلاتی فراوانی برای استفاده از بوم ها، را به وجود آورده بود، ولی با در نظر گرفتن این نوع مشکل تغییرات لازم در این مورد، انجام شد و استفاده ی بوم ها در این مناطق دیگر غیر ممکن و دشوار نیست.

حجم مخازن در این دستگاه را می توان تا 2000  و 3000 افزایش داده و بعد مورد استفاده قرار دهید.

خرید سمپاش سوار شونده بوم دار

با تغییرات لازم و مدرن در این دستگاه ها، حالا این بوم ها از 18 متر به بالا، به سیستم تعلیق مجهز شده و از خطرات لرزش های زمین های پست و بلند ایمن هستند.

بوم هایی که به صورت دستی می باشند، تمام فعالیت های شان، حتی باز و بسته شدن آنها به صورت دستی بوده و دستگاه در آن هیچ عملکردی را از خود نشان نمی دهد.

در بوم های نیم هیدرولیک، فعالیت های این بوم، به صورت نیمه اتوماتیک است، بدین منظور که باز و بسته شدن این بوم ها، دستی بوده ولی دیگر فعالیت های آن به صورت اتوماتیک عمل می نماید.

بوم های تمام هیدرولیک بهترین و پیشرفته ترین بوم ها بوده که در فعالیت هایش به نیروی انسانی نیاز ندارد. در پاشیدن سموم، مقدار پاشش و در باز و بسته شدن بوم ها، همه به صورت اتوماتیک انجام می شوند.

این بوم های مدرن توانسته است ظرافت  سمپاشی را به صورت حیرت آوری، بهبود بخشد.

سمپاش بوم دار

قیمت سمپاش سوار شونده + خرید و فروش

سمپاش های سوار شونده با داشتن نازل های مخروطی که دارد توانسته است در دفع حشرات و انواع آفات موفقانه عمل نماید.

این دستگاه با داشتن بوم هایی که دارد، به صورت یکنواخت و منظم سمپاشی را انجام می دهد و این دستگاه دارای مخزن سه تیکه ایی بوده که یک بخش آن مخزن اصلی می باشد و بخش دومی، برای شست و شوی داخلی سیستم بوده و بخش سوم مخزن برای شست و شوی دست ها، آماده سازی شده است.

این سمپاش پرقدرت به پمپی نیاز دارد، که همخوانی لازم را با موتور اصلی و با سایر این دستگاه، داشته باشد. به همین دلیل، پمپ این سمپاش ها، ایتالیایی بوده و قابلیت جایگزینی را دارا می باشد.

این دستگاه با دقت لازم و با توجه به نیازهای اصلی مورد ساخت و ساز قرار گرفته است.

سمپاش بوم دار

پاسخ به دو سوال در مورد سمپاش سوار شونده

آیا بوم های سمپاش های سوار شونده، قابلیت تنظیم شدن را دارد؟ بله، بوم های تمام هیدرولیک را می توانید تا ارتفاع 20 تا 180 سانتی متر، تنظیم نمایید.

طریق ارسال سمپاش سوار شونده، به چه صورت می باشد؟ شرکت بردیا صنعت، این دستگاه را به تمام نقاط ایران به روش باربری ارسال می نماید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما