سمپاش فرغونی ارزان قیمت 45 بار موتور 6.5 اسب

اگر میخواهید سمپاش فرغونی با قیمت ارزان و با کیفیت عالی داشته باشید پیشهناد ما به شما پمپ 45 بار پرقدرت با موتور 6.5 اسب واقعی و کاملا تضمینی می باشد.

سمپاش فرغونی

مهمترین ارزش کاری کشاورزان و باغداران سلامتی محصولات غذایی است که، سر سفره مردم می آورند. کشاورزان و باغداران باید نوع سمپاش خود را نسبت به وسعت هکتاری زمین کشاورزی خود تهیه کنند. مثلاً اگر بخواهند از یک سمپاش کشنده با مخزن بزرگ استفاده کنند .بهتر است یک زمین حدود ۲۰ یا ۳۰ هکتار یا یک باغ در مساحت زیاد داشته باشند که خرید سمپاش کشنده،برای آنها به مقرون صرفه باشد.

سمپاش های فرغونی کیفیت ۴۵ بار و موتور شش و نیم اسب بهترین گزینه برای زمینهایی با مساحت های زیر 1 هکتار تا نهایتا 3 هکتار می باشد،  و می توان گفت که تردد تراکتور و کشنده های بزرگ در آن دشوار می باشد، و ممکن است خساراتی همچون از بین رفتن محصولات زمین کشاورزی را نیز به همراه داشته باشد، با خرید این نوع از سمپاش های فرغونی می توانید بدون کمک از نیروهای انسانی امر پاشش را به صورت پارت پارت انجام دهید.

سمپاش فرغونی

 

به طور کلی سمپاش یکی از ابزارها و دستگاه ها برای انجام عملیات سمپاشی می باشد،  این دستگاه ها به شکل و ابعاد و ظرفیت های متفاوتی برای خریداران ساخته و عرضه می گردد، سمپاش ها در مدل های خانگی همچنین نمونه های صنعتی برای مصارف در مقیاس های بزرگ موجود هستند، برای مثال در کشاورزی و زمین های زراعی از مدلهای زنبه ای فرغونی، موتوری،تراکتوری یا مدل های هوایی از پهپاد ها استفاده می شود، کشاورزان می توانند بسته به مدل این دستگاه ها عملیات سمپاشی را با غلظت های متفاوتی انجام دهند.

سمپاش ها دارای موتور ها و پمپ های مختلف همراه با انواع شلنگ و لانس و شاسی های مقاوم هستند، و برای آسانی در کار سمپاشی تولید و ارائه شدند این دستگاه ها قدرت لازم برای ایجاد فشار در مایع سم و پاشیدن آن را بر عهده دارد، لازم به ذکر است که نگهداری صحیح از هر وسیله ای نیازمند داشتن برخی از آگاهی هاست، یکی از مهمترین موضوعات در حفظ و نگهداری صحیح از سمپاش، نوع آبی است که برای سمپاشی مورد استفاده قرار میگیرد یعنی آبهای سنگین و شور با رسوبات بالا طول عمر پمپ و نازل را کم میکند، پس دقت کنید که آب مناسبی دورن تانکر بریزید.

سمپاش فرغونی

شاید در نگاه اول این تصور برای شما ایجاد شود که اگر از آب تمیز استفاده کنیم مشکلی برای سمپاش به وجود نخواهد آمد، اما باید گفت همه ماجرا این نیست چرا که حتی نباید از هر آب تمیزی هم برای سمپاش استفاده کرد، داخل برخی آبها ترکیبات و املاح سنگینی وجود دارد که نه برای سمپاشی گیاه مناسب است و نه برای دستگاه سمپاش، به عنوان مثال آب هایی که میزان هدایت الکتریکی و میزان قلیایی بودن آنها بالا باشد را نباید استفاده کنید، (منظور از هدایت الکتریکی قدرت یونی آب است) هرچه این میزان بالاتر باشد، آب شور خواهد بود، شوری آب هم باعث از بین رفتن گیاه و سم پاش می شود، چرا که نمک داخل آب موجب رسوب دستگاه خواهد شد و بعد از مدتی احتمالاً دستگاه شما دچار مشکل شده و نیازمند تعمیر سمپاش خواهید بود.

سمپاش فرغونی

امروزه ساخت، طراحی و تولید دستگاههای سمپاش با گذر زمان، کیفیت بهتری پیدا کرده است. و به دو نوع باغی و زراعی تقسیم می شوند، سمپاش های زراعی بزرگتر هستند و برای کارهای کشاورزی بزرگ استفاده می شوند اما سمپاش های باغی یا سم پاش های شارژی برقی در حجم و اندازه های کوچک تری طراحی شده و برای کارهای باغبانی مناسب تر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما