خرید سمپاش پشت تراکتوری باغی اتومایزر با فن توربو

سمپاش ها یکی از پرکاربردترین ابزار کشاورزی محسوب می شوند.
با خرید سمپاش پشت تراکتوری باغی اتومایزر با فن توربو از بابت داشتن یک سمپاش با کیفیت آسوده خاطرشوید.

سمپاش

خرید سمپاش باغی

سمپاش ها به طور کلی به چند دسته تقسیم می شوند؛⬇️
✔️ سمپاش های فرغونی و سمپاش های سوار شونده، سمپاش های باغی و زراعی که هر کدام با توجه با امکاناتی که دارند.

✔️ از قیمت مخصوص به خود دستگاه و کارکردشان برخوردار هستند.
✔️ سمپاش از مهم‌ترین ابزار برای کشاورز محسوب می شود.
✔️  پس از گذشت سالیان زیاد، کشاورز برای صرفه جویی در مصرف سم و سرعت بخشیدن به کار سمپاشی، گرایش       بیشتری را به استفاده از دستگاه های سمپاش پیدا کرده اند.
✔️ دستگاه های سمپاش به این صورت هستند که دارای مخزن، فشارشکن و لانس، یک حلقه شیلنگ هستند.

✔️مایع سم و یا کود زمانی که درون مخزن با آب مخلوط می شود با موتور و فشارشکن هایی که بر روی سمپاش تعبیه شده، امکان اسپری کردن سم را برای کشاورزی ایجاد می کند.

✅ اگر بخواهیم در بخش محصولات کشاورزی وارد شویم، این مطلب واصح است که آفات و قارچ ها عامل اصلی از بین رفتن گیاهان هستند و کشاورز باید برای از بین بردن آن در کنار بهره مندی از کودهای ارگانیک باید از سموم استفاده کنند. ✅ حال آنکه استفاده از سموم به این صورت امکان پذیر است که حتما باید از دستگاه سمپاش استفاده شود و استفاده ی دستی بلااستفاده است.

✅ دستگاه‌های سمپاش این راحتی را ایجاد کرده تا هم در وقت و هم در مقدار مصرفی سم صرفه جویی شود، زیرا استفاده ی بیش از اندازه از سم خود باعث زیان است.

✅ باغدارانی که دارای هکتار های زیادی از باغ هستند، به راحتی می توانند با خرید سمپاش های باغی امکان سمپاشی در متراژ های بیشتر را برای خود فراهم کنند.

✅سمپاش های باغی دارای مخزن های 400 لیتری به بالا هستند که می توانند به آسانی آن را به تراکتور بصورت کششی وصل و یا با همان حالت سوار شونده روی تراکتور سوار کنند و کار سمپاشی خود را انجام دهند.
✅ با سمپاشی بموقع می توانید گیاهان خود را از آفات و قارچ نجات بدهید و محصولات زراعی خود را چندین برابر افزایش دهید.

سمپاش باغی

سمپاش باغی 400 لیتری

💠 سمپاش های باغی عموما هم به صورت کششی و هم به صورت سوار شونده هستند.
💠 سمپاش های سوار شونده بر روی یک شاسی مستقر می شوند.
💠 هر کدام از این سمپاش ها دارای قدرت های موتور مختلف هستند.
💠 اگر شما سمپاشی پرقدرت مدنظرتان باشد، حتما باید تراکتور شما از قدرت بالایی نیز برخوردار باشد.
💠 زیرا موتور سمپاش های تراکتوری سوار شونده با وسیله ای به نام گاردان به موتور تراکتور وصل می شوند.
💠هر چقدر موتور تراکتور شما پر قدرت باشد، سمپاش شما هم باید از قدرت بالایی نیز برخوردار باشد.

💠 در این صورت اگر پمپ و موتور سمپاش پرقدرت باشد و تراکتور شما از نیروی کافی برخوردار نباشد، ممکن است که این تفاوت قدرت، سمپاش شما را دچار ٱفت کند و کارایی لازم را نیز نداشته باشد.
💠 بنابراین باید توجه داشته باشید که در انتخاب سمپاش خود با توجه به موتور تراکتور هم دقت لازم را رعایت نمایید.
تا هردو از شرایط یکسان برخوردار باشند.
💠 شرکت بردیا صنعت با 12 سال سابقه درخشان در حوزه ادوات کشاورزی، بهترین سمپاش های سوار شونده و کششی را به شما مصرف کنندگان ارائه می دهد.
💠 کافیست فقط با مراجعه به سایت و یا تماس با شماره های مربوطه به کارشناسان متخصص در حوزه ادوات کشاورزی ارتباط بگیرید و پس از دریافت مشاوره، بهترین گزینه سمپاش را برای مزارع و یا باغات خود تهیه کنید.

سمپاش

سمپاش پشت تراکتوری 600 لیتری

💠 همانطور که در مطالب بالا اشاره شد، سمپاش های پشت تراکتوری داره مخازن 400 ،600 ،800 و1000 لیتری سوار شوند هستند.
💠سمپاش های 600 لیتری یکی از پر فروش ترین سمپاش های سوارشونده است که در میان کشاورزان و باغداران ترویج دارد.
💠زیرا مخزن آن ها نه بسیار کوچک و نه بسیار بزرگ است و به راحتی می‌تواند نیاز کشاورز را برای پاشش سم و یا کود برطرف کند.
💠 یکی از نکات مهمی که در تهیه سمپاش باید به آن خیلی دقت کرد،مخازن آن است.

گاهی اوقات برای ذهن مخاطب سوال پیش می آید که آیا جنس مخزن هم در تهیه سمپاش مهم است یا خیر؟
آیا می‌توانیم از هر مخزنی برای سمپاشی استفاده کنیم؟
✅در پاسخ باید به عرض شما عزیزان برسانیم که مخزن سمپاش، یکی از مهمترین مواردی است که حتماً باید از جنس درجه یک تهیه شود.
✅ دلیلش هم آن است که مخزن سمپاش در معرض واکنش های سم و کود های شیمیایی قرار می‌گیرد.

💠 در اثر این واکنش‌ها اگر مخزن، از جنس پلاستیک کیفیت پایین باشد، به علت تغییرات شیمیایی که کود و یا سم درون مخزن ایجاد می کند، ممکن است که مخزن در مرور زمان پوسته پوسته و به سوراخ شدن منجر شود.

💠 اگر داخل مخزن پوسته پوسته شود، این عمل باعث می شود که ذرات ریز مخزن، جلوی ورودی نازل های بوم را بگیرد و سبب مسدود شدن آن شود.

💠 در صورت مسدود شدن نازل ها به پمپ و موتور سمپاش فشار زیادی وارد میشود و این ازدیاد فشار باعث صدمه زدن به موتور سمپاش و در آخر به سوختن آن منجر می شود.

💠این عمل خسارت دو چندان به دارنده سمپاش می رساند و هزینه های آن را افزایش میدهد.
💠 پس همان بهتر که از همان ابتدا از مخزنی استفاده کنند که از جنس درجه یک پلی اتیلن ساخته و در برابر واکنش های شیمیایی سموم و کود مقاوم باشد.

سمپاش

سمپاش باغی اتومایزر

علت آنکه سمپاش های باغی اتومایزر، به این نام نامگذاری شده اند، این است که سم مایع زمانی که در داخل سمپاش قرار می گیرد، اگر سم تحت فشار نباشد، هنگامی که با جریان پرقدرت هوا برخورد می کند، این قطرات مایع به ذرات بسیار ریز تبدیل می شوند، در این صورت به این سمپاش ها اتومایزر گفته می شود.
💠 سمپاش های اتومایزر باغی این قابلیت را دارند که ذرات سم را تا به 10 میکرون تبدیل میکنند که این عمل باعث پخش یکدست سموم می شود.
💠 سمپاش های اتومایزر باغی به دلیل فن هایی که در ساخت آنها تعبیه شده، دارای قدرت بسیار بالایی هستند و این امکان را فراهم کرده تا سمپاشی در اراضی وسیع به صورت یکنواخت و با کمترین زمان به راحتی انجام شود.
💠 گاهی ممکن است که زراعت کار مخزن سمپاش را داراست و تصمیم دارد که تنها فن توربو تهیه کند و به سیستم خود الحاق کند.
💠در این گونه مواقع پیشنهاد ما این است که تنها از سیستم فن برای سمپاش خود استفاده کنند.
💠تا اینگونه از هزینه های کمتری هم برخوردار شود.
💠البته این نکته را هم باید در نظر بگیرید که مخزن حتما از جنس پلی اتیلن درجه یک باشد.

💠همچینین پمپ و موتور قوی بر روی سمپاش مونتاژ باشد، زیرا فن توربو بسیار قدرتمند است و اجزای آن همه باید از یک قدرت برخوردار باشند.

خرید اینترنتی سمپاش پشت تراکتوری زراعی توربو لاینر

✅خرید اینترنتی سمپاش پشت تراکتوری زراعی با توربو لاینر یکی از راه‌های موثر و سریع برای تأمین ماشین آلات کشاورزی حداکثر بهره‌ وری را به کشاورزان ارائه می‌ دهد.

✅ با افزایش تکنولوژی در حوزه کشاورزی، استفاده از سمپاش‌ های پشت تراکتوری با توربو لاینر، علاوه بر افزایش کارایی در مصرف سموم، بهبود در سرعت و دقت در اعمال کود و سموم را فراهم می ‌کند.

✅خرید اینترنتی این تجهیزات امکان انتخاب از بین مدل‌ ها و برند های مختلف را به کاربران می ‌دهد و اطمینان از کیفیت و قیمت مناسب را به همراه دارد.

✅همچنین، امکان مقایسه و نقد و بررسی تجربیات دیگر کشاورزان نیز از مزیت‌ های خرید اینترنتی است که به افراد کمک می ‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشند.

سمپاش پشت تراکتوری زراعی

شرکت تولیدی سمپاش پشت تراکتوری بوم دار + بررسی مشخصات

شرکت تولیدی سمپاش پشت تراکتوری بوم دار یک شرکت معتبر و پیشرو در زمینه تولید سمپاش‌های پشت تراکتوری بوم دار است.✅

این شرکت با بهره‌ گیری از تکنولوژی‌ های پیشرفته و نوآوری ‌های فنی، به تولید دستگاه ‌های مدرن و با کیفیت در زمینه سمپاش‌های کشاورزی متمرکز شده است.✅

از جمله مشخصات برجسته این سمپاش‌ها می‌ توان به ظرفیت بالا، قابلیت کنترل دقیق و تنظیمات گسترده در اعمال مختلف، ساختار مستحکم و مقاوم در برابر شرایط سخت محیطی اشاره کرد.✅

همچنین، سیستم اتوماسیون پیشرفته در این دستگاه‌ ها به کشاورزان این امکان را می‌دهد که به بهترین نحو از منابع آب و مواد کشاورزی استفاده کنند.✅

با توجه به استاندارد های بین‌المللی کیفیت و عملکرد، سمپاش‌ های پشت تراکتوری بوم دار این شرکت به عنوان یک گزینه ایده‌ آل برای بهبود بهره‌ وری و بهبود کشاورزی مدرن شناخته شده ‌اند.✅

سمپاش بوم دار

 آخرین قیمت سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری برند معتبر

💠 قیمت سمپاش اتومایزر پشت تراکتور از برند های معتبر معمولاً به عوامل متعددی وابسته است که می ‌تواند تفاوت‌ های قابل توجهی داشته باشد.

💠 این اتومایزرها به منظور افزایش کارایی در مراحل مختلف کشاورزی و اسپری کردن محلول ‌های حاوی سموم یا کود ها طراحی شده ‌اند.

💠 عواملی مانند ظرفیت مخزن، نوع فناوری اتوماتیک، کیفیت ساخت، قدرت پاشش، ویژگی‌های تنظیم ارتفاع و عرض پاشش، همگی تأثیرگذار بر قیمت نهایی این تجهیزات هستند.

💠 همچنین، اعتبار برند و تضمین کیفیت نیز نقش مهمی در تعیین قیمت دارد.

💠 برندهای معتبر معمولاً تضمین کیفیت بالا، خدمات پس از فروش مطمئن و امکانات به ‌روز را در اختیار مشتریان قرار می ‌دهند و مشتریان را از آخرین قیمت سمپاش اتومایزر پشت تراکتوری مطلع می کنند.

سمپاش توربین باغی

 سمپاش پشت تراکتوری اتوماتیک و ارزان بخر🤩

سمپاش پشت تراکتوری اتوماتیک و ارزان، یک تجهیز مؤثر در زمینه کشاورزی است که به کشاورزان امکان می‌ دهد به طور اتوماتیک و با دقت بالا، سموم و کود های مورد نیاز بر روی زمین ‌ها را پاشیده و به راحتی اقدام به پراکندگی مناسب این مواد بکنند.💯

این سیستم‌ ها با بهره ‌گیری از فناوری GPS و سنسورهای مختلف، موقعیت تراکتور و وضعیت زمین را به صورت هوشمندانه کنترل می‌ کنند تا سموم یا کود ها به نحو بهینه و بدون تداخل به زمین اعمال شوند.💯

این اتوماسیون به کاهش هدر رفت مواد، صرفه‌جویی در زمان و افزایش بهره ‌وری کشاورزی منجر می‌ شود.💯

علاوه بر این، سمپاش پشت تراکتوری اتوماتیک و ارزان به عنوان یکی از ماشین آلات نوین کشاورزی، به توسعه پایدار و کاهش تأثیرات منفی بر محیط زیست نیز کمک می ‌کند.💯

 

46

 1. سلام وقت بخیر اگر بخواهیم در بخش محصولات کشاورزی فعالیت داشته باشیم باید بدانیم که آفات و قارچ ها عامل اصلی از بین رفتن گیاهان هستند و کشاورز باید برای از بین بردن آن در کنار بهره مندی از کودهای ارگانیک باید از سموم استفاده کنند. حال آنکه استفاده از سموم به این صورت امکان پذیر است که حتما باید از دستگاه سمپاش استفاده شود و استفاده ی دستی بلااستفاده است

 2. سلام خدا قوت سمپاش پمپ‌ ایتالیا موجوده اگر موجود هست چند لیتری موجود دارید؟

 3. سلام وقتتون بخیر
  من میخاستم سمپاش فرغونی سفارش بدم چون دوستم شرکت شمارو معرفی کردن و از کیفیتتون مطمینم میشه راهنماییم کنید برای سفارش

 4. سلام من از شرکت شما سمپاش پشت تراکتوری ۸۰۰لیتری رو خریدم از کیفیت و پاشش این سمپاش خیلی راضی هستم

 5. سلام دستگاه‌های سمپاش این راحتی را ایجاد کرده تا هم در وقت و هم در مقدار مصرفی سم صرفه جویی شود، زیرا استفاده ی بیش از اندازه از سم خود باعث زیان است.

 6. سم مایع زمانی که در داخل سمپاش قرار می گیرد، اگر سم تحت فشار نباشد، هنگامی که با جریان پرقدرت هوا برخورد می کند، این قطرات مایع به ذرات بسیار ریز تبدیل می شوند، در این صورت به این سمپاش ها اتومایزر گفته می شود.

 7. سلام و ارادت سمپاش های شما ساخت کدوم کشور هست موجودهاتون گنجایش چند متر دارند؟

 8. سمپاش پشت تراکتوری 400 لیتیری با بوم 12 میخواستم
  با پمپ ترک و تمام تجهیزاتش

  چه قیمت هست ؟

 9. سلام و خسته نباشید
  ببخشید سمپاش ۶۰۰ لیتری دارم ولی مخزن سمپاش پوسیده شده
  شما فروش مخزن مجزا هم دارید ؟

 10. سلام و خسته نباشید
  موحد هستم
  سمپاش کششی ۶۰۰ لیتری چند سال پیش ازتون خرید داشتم
  الان سلنگ و لانس مجزا میخوام
  فروش قطعه مجزا هم دارید؟

 11. سلام وقت بخیر میخاستم تشکر کنم از محصولات با کیفیتتون مخصوصا راهنمایی خانم زارع و خانم رضایی

 12. می خواستم یک سمپاش توربین باغی سفارش بدم.میشه به جای مخزن 400 لیتری مخزن 600 لیتری برام نصب کنید؟

 13. سلام وقت بخیر دستگاه سمپاشی که از شما خرید کردم، پاشش خیلی خوبی داره، سموم کاملا پخش میشه و وقتی داخل زمین وارد میشم ضربه هایی که ایجاد میشه به بوم اسیب نمیزنه

 14. سلام وقتتون بخیر سمپاش توربو باغی برای باغ بادرختان پرتراکم میخواهم پاشش سمپاش تا ارتفاع چند متر می رسد

 15. سلام وقت بخیر علیپور هستم از زنجان
  حدود یک هفته هست که از شما خرید سمپاش 800 لیتری انجام دادم و خداروشکر به دستم رسید.
  سمپاش مخزن و شاسی بسیار مقاومی داره و برای حمل داخل زمین کشاورزی خیلی عالیه . خواستم تشکر کنم از شما بابت مشاوره های خوبی که من دادین و باعث شد که انتخاب خوبی داشته باشم.

 16. سلام وقتتون بخیر سمپاش های اتومایزر باغی واقعا عالی عمل می‌کنه از اینکه با این سمپاش کار میکنم خیلی کارهام بهتر و زودتر پیش میره

 17. سلام وقتتون بخیر سمپاش توربین باغی توربولاینر میخواهم سفارش داشته باشم لطفا راهنمایی بفرمایید چطورمیشود ثبت سفارش انجام بدهم

 18. سلام خسته نباشد چقد سمپاشای پشت تراکتوریای شما با کیفیتن اصلا قابل مقایسه با جاهای دیگه نیستن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما