کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش تراکتوری / نمایندگی فروش سمپاش پشت تراکتوری زراعی سبک و سنگین و قطعات در تهران

نمایندگی فروش سمپاش پشت تراکتوری زراعی سبک و سنگین و قطعات در تهران

نمایندگی فروش انواع سمپاش پشت تراکتوری زراعی در تهران محصولات خود را در ظرفیت های سبک و سنگین به مشتریان ارائه می دهد. شایان ذکر است که قطعات سمپاشی نیز در این مرکز به مشتریان ارائه می گردد.

امروزه استفاده از سمپاش های مختلف تنها مربوط به صنعت کشاورزی و باغداری نمی شود. استفاده از سمپاش ها برای سمپاشی باغ و منازل و یا حتی  محل کار نیز دیده می شود. در منازل و محل کار از سمپاش ها برای ازبین بردن حشرات موذی استفاده می شود.

سمپاش تراکتوری زراعی

انواع سمپاش زراعی موجود در بازار

در بازار ایران خوشبختانه با توجه به واردات و همچنین تولید داخلی سمپاش ها در تنوع بسیار زیادی به مشتریان ارائه می گردد.

در ادامه برخی از مهمترین سمپاش های موجود در بازار را نام آوری می کنیم:

  • سمپاش دستی
  • سمپاش شارژی
  • سمپاش چرخدار
  • سمپاش فرغونی
  • سمپاش زنبه ای

هر یک از این سمپاش ها دارای ظرفیت های متفاوت هستند و طبق ظرفیت‌های که دارند می توانند در صنعت کشاورزی و یا برای هدف های دیگر مورد استفاده قرار گیرند.

سمپاش تراکتوری زراعی

نمایندگی فروش سمپاش تراکتوری زراعی در تهران

در نمایندگی های فروش سمپاش تراکتوری زراعی در تهران مدل های مختلفی از این دستگاه ارائه می‌شود. این مدل ها هر یک دارای گارانتی و دفتر راهنما هستند که می توانند طبق سلیقه مشتری مورد خریداری قرار گرفته و در موارد مختلف مورد استفاده واقع شوند. مزیت اصلی فعالیت نمایندگی های فروش انواع سمپاش این است که محصولاتی را به صورت برند سازی شده در اختیار مشتریان قرار می دهند. و در این زمینه فروش محصول خود را با گارانتی های معتبر به مشتریان ارائه می دهند.

خرید از طریق این مراکز می‌تواند این اطمینان را برای مشتریان به ارمغان آورد که دستگاه تا یک یا دو سال می‌تواند گارانتی داشته باشد و در صورت خرابی هر یک از قطعات آن این نمایندگی ها موظف هستند که قطعه را بدون دریافت هزینه تعویض و یا تعمیر نمایند.

سمپاش تراکتوری زراعی

قیمت فروش انواع سمپاش در بازار ایران

در بازار ایران برندهای ایرانی و برندهای خارجی در زمینه فروش انواع سمپاش فعالیت دارند. در این بازارها قیمت فروش انواع سمپاش بسته به ظرفیت و نوع موتور آنها تعیین می شود و مشتریان می توانند در زمان خرید به مراکز معتبر مراجعه کرده و نسبت به این مشخصات اطلاعات  کامل را دریافت نمایند.

سمپاش تراکتوری زراعی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سمپاش های پشت تراکتوری | لیست شرکت های پخش کننده آن در کشور

سمپاش هاس پشت تراکتوری یکی از مهمترین ابزار ها در صنعت و کشاورزی محسوب می شود و نیاز به آن بسیار ضروری است. به همین منظور فروش  ارزان آنها همواره یکی از کس

کانال تلگرام