کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش موتوری / نمایندگی فروش سمپاش موتوری و ساخت انواع مختلف در مشهد

نمایندگی فروش سمپاش موتوری و ساخت انواع مختلف در مشهد

نمایندگی فروش سمپاش موتوری و نمونه های مشابه، و ساخت انواع مختلف سمپاش ها در شهر مشهد و تهران و دیگر شهر های قدرتمند در این صنعت صورت می پذیرد. ساخت و فروش نمونه های مختلف سمپاش های موتوری به صورت درخواستی از جانب متقاضی خرید این دستگاه ها صورت می پذیرد. فقط کافیست با نمایندگی های این شرکت ها در شهر های مختلف ارتباط برقرار شود.

نمایندگی فروش سمپاش

نمایندگی فروش سمپاش موتوری :

برخی از نمایندگی های فروش تجهیزات، و دستگاه های سمپاشی به گونه ای در حال کار می باشند که، به صورت مصتقیم فرد خریدار را با کارخانه سازنده رو به رو کرده و در صورت درخواست مشتری برای تغییر یا افزایش موتور، مخزن، و دیگر موارد نیز با متخصص ماشین ساز به صورت مصتقیم ارتباط بگیرد.

لازم به ذکر است که نمایندگی های اصلی شرکت سازنده سمپاش های موتوری سبک، و سنگین نیز به گونه ای شرایط را برای مشتر فرآهم می آورند که، قیمت تمام شده دستگاه مورد نظر با کارخانه یکی بوده، و تفاوت بسیاری به نسبت بازار داشته باشد. که این عوامل سبب شده است تا خریداران بسیاری به صورت مصتقیم با کارخانه جات و یا مدیران فروش این مجموعه ها ارتباط بگیرند، جهت سفارش و ساخت دستگاه مورد نظر خود.

نمایندگی فروش سمپاش

کاربرد سمپاش :

یکی از مواردی که در ضمینه حفظ و نگهداری از گیاهان کاشته شده در محیط زیست و یا مزارع می بایست صورت پذیرد، استفاده از کودهای بسیار مرغوب در زمان بستر سازی بوده، که به واسطه آن تا حد بسیار زیادی از وجود آفت و علف های هرز جلو گیری به عمل آید. و در طول دوره رشد، می بایست برای مقابله با بروز آفت های جدید از سموم مختلف استفاده کرد. برای انجام این کار می بایست از سمپاش ها بهره برد. دستگاه سمپاش یک مخزن دارد که آن را از سم مورد نظر پر کرده و با توجه به نوع گیاه مورد نظر از نازل های خروجی استفاده به عمل می آید.

نمایندگی فروش سمپاش

لازم به ذکر است که دستگاه سمپاش تنها برای پاشش سم نیست، بلکه جهت مصرف بهینه و تسریع در موارد سمپاشی مورد استفاده قرار می گیرد. که در برخی موارد به صورت گرد پاشی، و در پاره ای از موارد گرانول پاشی با آن صورت می پذیرد.

ساخت انواع مختلف سمپاش موتوری :

ساخت و تنظیم یک دستگاه سمپاش مستلزم یک مهندسی بسیار قوی می باشد تا، به گونه ای قطعات را در کنار هم تنظیم و هماهنگ کند تا در زمانی که دستگاه سمپاش به نهایت فشار، یا بار مربوطه قرار گرفت، به قسمت یا قطعه ای آسیب وارد نشود، و جواب دهی خوبی به همراه داشته باشد. این تنظیم بودن، یا تعادل قطعات سبب می شود تا عمر سمپاش موتوری ما افزایش پیدا کرده و خرابی کمتری نیز به همراه داشته باشد.

نمایندگی فروش سمپاش

یک دستگاه سمپاش با توجه به نوع آن، و کار آیی مربوطه، اجزایی را به همراه دارد که شامل موارد زیر می باشد.

  • مخزن
  • موتور
  • شاسی
  • پمپ ها
  • لوله ها
  • نازل
  • صافی
  • توربین
  • اتصالات

تمامی این تجهیزات با توجه به نوع سمپاش متغییر می باشد، و درخی موارد نیز می تواند به کار گرفته نشود.

نمایندگی فروش سمپاش

تذکر :

یکی از مهم ترین قسمت ها در دستگاه های سمپاش، مخازن آنها می باشد. و می بایست از جنس پرو پلین مرغوب ساخته شده باشد. تا در برابر اشعه آفتاب، و سموم مختلف کاملا مقاوم باشد. و دارای سوپاپ اطمینان نیز باشد.

نمایندگی فروش سمپاش

سفارش :

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش و تولید دستگاه های سمپاش موتوری و دیگر نمونه های کشنده یا سوار شونده، یا کوله ای در برندهای داخلی یا خارجی، می بایست با مدیران فروش زبده و کار آمد مجموعه بزرگ کشت و صنعت بردیا از طریق سایت های اینترنتی در ارتباط بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه انواع سم پاش موتوری زنبه ای

انتخاب یک سمپاش مناسب می تواند به راحتی دغدغه مرحله سمپاشی محصولات و جلوگیری از آفت را حل کند. تیم تخصصی ما آماده عرضه انواع سم پاش موتوری زنبه ای در بالا ترین

کانال تلگرام