لیست کارخانه ها و تولید کنندگان پد سلولزی در کشور

پد سلولزی از کار آمد ترین وسایل برای تقویت سیستم سرمایشی است. ماده ی اولیه ی این پد از خارج از کشور وارد میشود.

در این مطلب لیست کارخانه ها و تولید کنندگان پد را در کشور معرفی میکنیم.

تولید کنندگان پد سلولزی

ویژگی پد های سلولزی و وظایف آن

پد های سلولزی از چندین لایه کاغذ کرافت که دارای قابلیت بالای جذب هستند تشکیل شده. این لایه ها یه صورت موج دار و با زوایای خاصی روی هم قرار گرفتند.

پد های سلولزی بهداشتی از کولر های آبی در برابر ورود ذرات معلق و آلودگی های موجود در هوا محافظت میکند، ضد قارچ و باکتری است.

کمترین میزان رسوب در آن تشکیل میشود و این میزان کم رسوب تنها در لایه ی بیرونی پد تشکیل میشود و از همه مهم تر سرمایش را تقویت میکند.

تولید کنندگان پد سلولزی

موارد مهم هنگام خرید پد سلولزی به قرار زیر است

  • اولین مورد مهم کیفیت پد است. برای اطمینان از کیفیت پد تنها راه خرید آن از برندی معتبر است که امتحان خود را پس داده و دیگران از استفاده ی آن راضی بوده اند.
  • مورد بعدی قیمت پد است که باز به برند سازنده و کیفیت ان بستگی دارد. همچنین ماده ی اولیه این پد در ایران تولید نمیشود و باید دقت نمود که حتما ، کاغذ این پد خارجی باشد.
  • یک پد سلولزی با کیفیت از طول عمر بالایی، معمولا بیش تر از 3 سال برخوردار است. البته این طول عمر به شرایط و نحوه ی نگهداری شما از پد نیز بستگی دارد.

تولید کنندگان پد سلولزی

شرکت های داخلی تولید کننده پد سلولزی

همانطور که گفته شد، کاغذ پد های سلولزی به دلیل اینکه تکنولوژی آن هنوز در ایران نیامده است از خارج از کشور و کشور های اروپایی وارد میشود.

ولی تنها ماده ی اولیه پد یا همان کاغذ ان از خارج وارو میشود و شرکت هایی در ایران این پد را تولید میکنند که معروف ترین آنها شرکت هوا سلولز و کولان سل هستند.

تولید کنندگان پد سلولزی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما