کشت و صنعت بردیا
خانه / سم حشره کش / لیست قیمت سم حشره کش کلرپیریفوس ۱۰ به صورت آنلاین

لیست قیمت سم حشره کش کلرپیریفوس ۱۰ به صورت آنلاین

لیست قیمت سم حشره کش کلرپیریفوس ۱۰ و دیگر نمونه های موجود را می توان به راحتی به دست آورد. ضمنا در سایت های اینترنتی می توانید لیست قیمت سم حشره کش کلرپیریفوس را دریافت کنید و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

لیست قیمت سم حشره کش

سم حشره کش کلرپیریفوس

این حشره کش در بازار با نام تچاری دورسبان (dursban) موجود می باشد. این حشره کش برای کنترل طیف زیادی از آفات کشاورزی، خانگی و همچنین برای ضد عفونی شدن خاک کاربرد دارد.

برخی موارد مصرف حشره کش کلرپیریفوس:

  • شته ها در درخت سیب، گلابی، تمشک و…
  • شپشک ها در میوه های سردسیری
  • مینوز برگ در سویا
  • آفات مکنده در سیب
  • مگس در لوبیا

لیست قیمت سم حشره کش

حداکثر دفعات سمپاشی بسته به نوع محصول وآفت تغییر می کند، برای پی بردن به این مسئله به برچسب آفت کش ها دقت کنید. برای موجودات آبزی و ماهی ها و زنبورعسل بسیار خطرناک است و معمولا سم پاشی باید با دقت زیادی صورت گیرد.

قیمت سم حشره کش کلرپیریفوس ۱۰

 سم حشره کش کلرپیریفوس را می توانید با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشگاه های سم و کود، فروشگاه های ادوات کشاورزی و فروشگاه های خدمات کشاورزی خریداری نمایید.

لیست قیمت سم حشره کش

افزایش قیمت حشره کش کلرپیریفوس وابسته به افزایش نرخ ارز است. همچنین افزایش برای تولیدکنندگان نیز به افزایش نرخ ارز بستگی دارد زیرا بخشی از مواد اولیه تولیدشان از طریق واردات میسر می شود.

لیست قیمت سم حشره کش

لیست قیمت سم حشره کش کلرپیریفوس ۱۰ بصورت آنلاین

لیست قیمت سم حشره کش کلرپیربفوس را میتوانید از سایت ها بصورت آنلاین دریافت کنید. به روز رسانی لیست قیمت حشره کش کلرپیریفوس در سایت های اینترنتی به طور مداوم صورت می گیرد.

لیست قیمت سم حشره کش

تبلیغ و بازاریابی این حشره کش توسط شبکه های اجتماعی می تواند به فروش بیشتر آن کمک شایانی کند. در این سایت شما بصورت آنلاین لیست قیمت سم حشره کش کلرپیریفوس را مشاهده می کنید و همچنینی می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سم شته کش

فروشگاه اینترنتی خرید سم حشره کش و شته کش مالاتیون

سم شته کش و حشره کش مالاتیون که برای از بین بردن حشره و کرم …

کانال تلگرام