لیست قیمت سمپاش بوم دار پشت تراکتوری در تهران

لیست قیمت سمپاش بوم دار پشت تراکتوری در ابعاد، و مخازن مختلف 400، 600، 800، 1000، و 2000 لیتری را می توان با ارتباط گرفتن با مدیران فروش کارخانجات، و تولید کنندگان اصلی دستگاه های سمپاش فرغونی در تهران بدست آورد.

در ضمن به همراه تهیه لیست قیمت سمپاش های بوم دار، امکان انتخاب موتورهای این سمپاش ها در نمونه های ترک، و ایتالیایی نیز وجود دارد. و می توان ابتدا سفارش داد، و سپس خریداری کرد. برای خرید انواع سم سن گندم و بهترین زمان پاشش آن می توانید به مراکز و سایت های فروشنده این محصولات مراجعه کنید.

لیست قیمت سمپاش

سمپاش بوم دار پشت تراکتوری :

سمپاش های پشت تراکتوری بومدار با طراحی های متنوعی که در ساختار آنها به وجود آمده، کارآیی هر یک را به نوعی خاص کرده است.

دستگاه های سمپاشی یکی از اعضای خانواده ادوات کشاورزی محسوب می شود. که کار سمپاشی در مزارع و باغات را بر عهده دارد، و با توجه به سم مورد نظر، و نوع پاشش، و زمین مذکور، نوع این دستگاه تغییر می کند.

سمپاش زراعی پشت تراکتوری

سمپاشهای زراعی به چند دسته بومدار و بدون بوم تقسیم می شوند.
سمپاش هایی که دارای بوم هستند در چندین نوع مختلف ارائه و عرضه می شوند اغلب به این نوع سمپاش ها دارای بوم های های ۸ الی ۲۴ متر هستند.

این نوع متراژها برای انواع زمین های کشاورزی با وسعت های متنوع نیز کاربرد فراوانی دارد.
اغلب زارعانی که زمین زراعتی آن ها پهنا و وسعت بیشتری را دارا باشد، بوم های ۲۴ متر بهترین نوع بوم برای محلول پاشی محسوب می شود.

لیست قیمت سمپاش

دستگاه های سمپاش دست دوم  بوم دار با توجه به قدرت موتور و مخازن آنها ، متراج و بلندی بومشان تغییر می کند. و در صورت افزایش سطح پاشش، می بایست قدرت موتور این دستگاه ارتقاع پیدا کند تا عمل پاشش را در تمامی خروجی ها به یک اندازه تنظیم شود.

 

مشخصات سمپاش بوم دار پشت تراکتوری

یک سمپاش برای محلول پاشی، از چندین قطعات مختلف ساخته می شود.
در این باره باید بگوییم که برای ساخت سمپاش، باید تمامی قطعات آن از نوع درجه یک نیز باشد.
نکته مهم دیگر این است، که تمامی قطعات آن باید با یکدیگر همخوانی نیز داشته باشد.
به طور مثال اگر یک سمپاش پمپ و موتور آن از نظر قدرتی پایین باشد، اما حجم مخزن آن بسیار و نوع بوم آن بلند باشد از نظر مکانیکی دچار مشکل میشوند.
اینا همخوانی سبب میشود تا سمپاش سریعتر کارایی خود را از دست بدهد و پمپ موتور آن دچار مشکل شود.

در برخی موارد خریدار قصد بر این را دارد تا برخی از تجهیزات مانند موتور دستگاه را قوی تر کند، برای مثال سفارش سمپاش 800 لیتری را داده و قدرت موتور آن را به بالا ترین حد ارتقاع دهد، در این موارد با نظر مهندس و طراح اصلی این دستگاه ها امکان این امر وجود دارد.

به این دلیل که به نسبت قدرت موتور، برخی از تجهیزات نیز ملزم به ارتقاع به سطح بالاتر نیز می باشند. و این امر اگر با نظر کارخانه صورت پذیرد بدون شک بازدهی بالاتر، و دوام بیشتری را نیز به همراه دارد.

لیست قیمت سمپاش

تذکر :

لازم به ذکر است برخی از سموم که می بایست به خاک نفوذ کند، با ترکیب آن با آب، و در زمان آبیاری این عمل صورت می پذیرد.

دستگاه سمپاش زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که، احتیاج بر این باشد تا سموم مورد نظر به صورت مصتقیم بر روی گیاه، یا برگ درختان نشسته و تاثیرات خود را نشان دهد.

خرید سمپاش بوم دار پشت تراکتوری

سمپاش‌های بوم‌دار با توجه نوع کارایی و بوم هایی که در آن به کار رفته، از نوع جنس و متراژ آن ها با قیمت‌های متفاوتی نیز برخوردار هستند.
اما کسانی که میخواهند این نوع سمپاش را تهیه کنند، باید حتماً به تمامی اجزای آن دقت کنند، زیرا سمپاشی از نوع کیفیتی بسیار مناسب است که تمامی اجزای آن با یکدیگر به همخوانی داشته باشند.

لیست قیمت سمپاش

لیست قیمت سمپاش :

با وجود نوسانات بسیاری که در بازار عرضه و تقاضا وجود دارد، برای اطلاع از لیست قیمت انواع مختلف سمپاش های سوار شونده، یا کشنده، می بایست با مدیران فروش مجموعه ارتباط برقرار کرد تا آخرین لیست قیمت کارخانه جات تولید و ساخت سمپاش را به دست آورد.

ضمنا، اگر در زمان خرید سمپاش پشتی تراکتوری، و دیگر محصولات، به صورت مستقیم با کارخانه ارتباط برقرار شود نیز، هزینه ها به نسبت بازار تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند و در برخی موارد این کاهش قیمت ها گاها به حدود 10/ درصد نیز می رسد.

این کاهش قیمت به نسبت نمونه های مشابه خارجی از درصد بیشتری برخوردار می باشد.

با خرید از کارخانه می توان شامل خدمات ویژه آن مرکز سازنده شد.

در شرایط ویژه که هزینه این دستگاه ها بالا می رود نیز، امکان دادن تسهیلات به کشاورز، یا خریدار وجود دارد.

لیست قیمت سمپاش

سمپاش در تهران :

در استان تهران کارخانجات بسیار بزرگی در صنعت طراحی و تولید نمونه های مختلف سمپاش در حال کار می باشند، که با بهره گیری از تخصص مهندسین قدر خود اقدام به تولید نمونه های مختلفی از این دستگاه ها کرده اند.

که با قدرت هر چه تمامتر این صنعت عظیم را در بین کشورهای صاحب نام در زمینه تولید تجهیزات کشاورزی مطرح کرده است. که این امر سبب ارتقاع جایگاه کشور ایران در جدول تولید کنندگان قدر شده است. و به واسطه تمامی این پیشرفت ها، صادرات نمونه های مختلف دستگاه های سمپاش به کشورهای دیگر روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

قیمت سمپاش بوم دار پشت تراکتوری+ خرید و فروش

با توجه به گسترش اراضی کشاورزی در سطح شهر های مختلف، سمپاش های کشاورزی با تنوع بسیار زیادی در شهرهای مختلف ارائه می شود.
شما عزیزان میتوانید نوع سمپاش انتخابی خود را از نمایندگی های معتبر خرید نمایید.
با توجه به امکانات فراوان و دسترسی آنلاین، افرادی که تمایل داشته باشند، در وقت خود صرفه جویی کنند، می توانند سفارش خود را به صورت اینترنتی و آنلاین ثبت کنند.

لیست قیمت سمپاش

دو سوال درباره سمپاش بوم دار پشت تراکتوری

1_نوع بوم ها به چه صورت است؟
سبک، نیمه سنگین و سنگین
2_نوع مخزن ها به چه صورت است؟
سوارشونده و کششی

8

  1. باسلام تعمیرکار ادوات کشاورزی از پارس آباد هستم مایل ب همکاری جهت خرید و فروش با شما هستم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما