کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش تراکتوری / لیست قیمت سمپاش بوم دار پشت تراکتوری در تهران

لیست قیمت سمپاش بوم دار پشت تراکتوری در تهران

لیست قیمت سمپاش بوم دار پشت تراکتوری در ابعاد، و مخازن مختلف ۴۰۰، ۶۰۰، ۸۰۰، ۱۰۰۰، و ۲۰۰۰ لیتری را می توان با ارتباط گرفتن با مدیران فروش کارخانجات، و تولید کنندگان اصلی دستگاه های سمپاش در تهران بدست آورد. در ضمن به همراه تهیه لیست قیمت سمپاش های بوم دار، امکان انتخاب موتورهای این سمپاش ها در نمونه های ترک، و ایتالیایی نیز وجود دارد. و می توان ابتدا سفارش داد، و سپس خریداری کرد.

لیست قیمت سمپاش

سمپاش بوم دار پشت تراکتوری :

سمپاش های پشت تراکتوری بومدار با طراحی های متنوعی که در ساختار آنها به وجود آمده، کارآیی هر یک را به نوعی خاص کرده است. دستگاه های سمپاشی یکی از اعضای خانواده ادوات کشاورزی محسوب می شود. که کار سمپاشی در مزارع و باغات را بر عهده دارد، و با توجه به سم مورد نظر، و نوع پاشش، و زمین مذکور، نوع این دستگاه تغییر می کند.

لیست قیمت سمپاش

دستگاه های سمپاش بوم دار با توجه به قدرت موتور و مخازن آنها ، متراج و بلندی بومشان تغییر می کند. و در صورت افزایش سطح پاشش، می بایست قدرت موتور این دستگاه ارتقاع پیدا کند تا عمل پاشش را در تمامی خروجی ها به یک اندازه تنظیم شود. در برخی موارد خریدار قصد بر این را دارد تا برخی از تجهیزات مانند موتور دستگاه را قوی تر کند، برای مثال سفارش سمپاش ۸۰۰ لیتری را داده و قدرت موتور آن را به بالا ترین حد ارتقاع دهد، در این موارد با نظر مهندس و طراح اصلی این دستگاه ها امکان این امر وجود دارد. به این دلیل که به نسبت قدرت موتور، برخی از تجهیزات نیز ملزم به ارتقاع به سطح بالاتر نیز می باشند. و این امر اگر با نظر کارخانه صورت پذیرد بدون شک بازدهی بالاتر، و دوام بیشتری را نیز به همراه دارد.

لیست قیمت سمپاش

تذکر :

لازم به ذکر است برخی از سموم که می بایست به خاک نفوذ کند، با ترکیب آن با آب، و در زمان آبیاری این عمل صورت می پذیرد. و دستگاه سمپاش زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که، احتیاج بر این باشد تا سموم مورد نظر به صورت مصتقیم بر روی گیاه، یا برگ درختان نشسته و تاثیرات خود را نشان دهد.

لیست قیمت سمپاش

لیست قیمت سمپاش :

با وجود نوسانات بسیاری که در بازار عرضه و تقاضا وجود دارد، برای اطلاع از لیست قیمت انواع مختلف سمپاش های سوار شونده، یا کشنده، می بایست با مدیران فروش مجموعه ارتباط برقرار کرد. تا آخرین لیست قیمت کارخانه جات تولید و ساخت سمپاش را به دست آورد.

ضمنا، اگر در زمان خرید سمپاش پشتی تراکتوری، و دیگر محصولات، به صورت مصتقیم با کارخانه ارتباط برقرار شود نیز، هزینه ها به نسبت بازار تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. و در برخی موارد این کاهش قیمت ها گاها به حدود ۱۰/ درصد نیز می رسد. که به نسبت نمونه های مشابه خارجی از درصد بیشتری برخوردار می باشد. و با خرید از کارخانه می توان شامل خدمات ویژه آن مرکز سازنده شد. و در شرایط ویژه که هزینه این دستگاه ها بالا می رود نیز، امکان دادن تسهیلات به کشاورز، یا خریدار وجود دارد.

لیست قیمت سمپاش

سمپاش در تهران :

در استان تهران کارخانجات بسیار بزرگی در صنعت طراحی و تولید نمونه های مختلف سمپاش در حال کار می باشند. که با بهره گیری از تخصص مهندسین قدر خود اقدام به تولید نمونه های مختلفی از این دستگاه ها کرده اند. که با قدرت هر چه تمامتر این صنعت عظیم را در بین کشورهای صاحب نام در زمینه تولید تجهیزات کشاورزی مطرح کرده است. که این امر سبب ارتقاع جایگاه کشور ایران در جدول تولید کنندگان قدر شده است. و به واسطه تمامی این پیشرفت ها، صادرات نمونه های مختلف دستگاه های سمپاش به کشورهای دیگر روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

لیست قیمت سمپاش

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سمپاش های پشت تراکتوری | لیست شرکت های پخش کننده آن در کشور

سمپاش هاس پشت تراکتوری یکی از مهمترین ابزار ها در صنعت و کشاورزی محسوب می شود و نیاز به آن بسیار ضروری است. به همین منظور فروش  ارزان آنها همواره یکی از کس

کانال تلگرام