لیست قیمت آبخوری تمام اتوماتیک نیپل مرغ برای سالن های مرغداری

آبخوری ها تمام اتوماتیک مانند نوع نیپل و یا دانخوری های اتوماتیک برای استفاده در مرغداری ها مناسب هستند و کار با آن ها بسیار راحت است. لیست قیمت آبخوری تمام اتوماتیک نیپل مرغ برای سالن های مرغداری را می توان به صورت مستقیم و یا آنلاین از مدیران فروش جویا شد. برای جویا شدن از طریق تماس گرفتن و برای اطلاع از قیمت و خرید این محصولات این مطلب را مطالعه فرمایید.

آبخوری تمام اتوماتیک نیپل

راه اندازی سالن مرغداری و تجهیزات لازم برای آن

یک سالن مرغداری برای بازده بالا و موفق بودن نیاز به یکسری تجهیزات دارد تا بتواند شرایط و محیط مطلوب برای پرورش مرغ را ایجاد و حفظ کند.

از جمله این تجهیزات موارد زیر هستند:

 • دانخوری
 • آبخوری
 • ذما سنج
 • سیستم های تنظیم دما و تهویه
 • قفس مرغ
 • دستگاه جوجه کشی

انواع دانخوری

 • دانخوری تمتم اتوماتیک بشقابی
 • دانخوری اتوماتیک زنجیره ای
 • دانخوری دستی ناودانی

انواع آبخوری

 • آبخوری ناودانی
 • آبخوری زنگوله ای
 • ابخوریکله قندی
 • آبخوری نیپل

آبخوری تمام اتوماتیک نیپل

آبخوری نیپل و مزایای آن

در این نوع آبخوری ارتفاع آبخوری و همچنین میزان فشار اب قابل تنظیم است. و آب اضافی به دلیل وجود کاسه ای در زیر آبخوری به زمین نمیریزد. در این سیستم تمامی سالن لوله کشی میشود و به صورت یک در میان لوله های آبخوری و دانخوری قرار دارند.

آبخوری تمام اتوماتیک نیپل

مزایای این سیستم آبخوری عبارتند از:

این سیستم به گونه ای است که در تمام جهت ها حرکت میکندو به این صورت آب برای تمام مرغ ها به صورت یکسان قابل دسترسی است. این روش مانع اتلاف آب و ایجاد صرفه جویی در مصرف اب خواهد شد. آب به طور یکسان بین تمام مرغ ها و جوجه ها پخش میشود و به همین دلیل همه ی آن ها به طور یکسان رشد خواهند کرد. شستشوی این سیستم بسیار راحت و اسان است. و به دلیل تمام اتوماتیک بودن روشی کاملا بهداشتی است.

نحوه خرید و قیمت آبخوری اتوماتیک

خرید تجهیزات مرغداری به روش های آنلاین و خرید از نمایندگی ها و یه به صورت مستقیم از تولیدی ها امکان پذیر است. برای خرید با قیمت مناسب تر و اطمینان از کیفیت محصول خریداری شده، خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه به شما پیشنهاد میشود.

آبخوری تمام اتوماتیک نیپل

قیمت دانخوری و آبخوری مرغ به صورت مستقیم از درب کارخانه

در برخی از مناطق دسترسی آسان به تجهیزاتی از قبیل دانخوری، آبخوری، فن های بزرگ، هیتر، و دیگر متعلقات لازمه برای مرغداری امکان ندارد و یا اگر وجود داشته باشد نمونه های کمی از این تجهیزات را نیز در اختیار متقاضی قرار می گیرد. به همین منظور بهترین توصیه به خریداران لوازم و تجهیزات مرغداری این است که به صورت مستقیم با کارخانه در ارتباط باشند، این کار در راه اندازی و یا خرید لزوات مورد نیاز کمک بسیاری به آنها خواهد کرد. در ادامه به گوشه ای از این مزایا اشاره ای می کنیم، پس با ما همراه باشید.

در ارتباط گرفتن با کارخانه مزایای بسیاری وجود دارد که از جمله آنها می توان به این مهم اشاره کرد که اگر نیاز خود را به کارخانه ارجاع داده شود این امکان وجود دارد که تمامی نواقص و مشکلاتی که در طراحی های قبلی در ساختار ما به وجود آمده و ما از آن بی اطلاع بوده ایم به کلی برطرف شود.

آبخوری تمام اتوماتیک نیپل

خرید دانخوری سطلی با قیمت کاملا مناسب

دانخوری سطلی یکی از ملزوماتی می باشد که اغلب متقاضیانی که پرورش را در منزل و یا محیط های کوچک شروع کرده اند از آن می توانند بهره کافی را ببرند. به این دلیل که دانخوری سطلی کاملا قابل جا به جائی بوده و در صورت نیاز می توان ابعاد آن را تغییر داد و این کار سبب می شود تا افراد بسیاری با وجود یک چنین تجهیزاتی راقب به پرورش این گونه از پرندگان شده، و کسب و کاری را برای خود راه اندازی کنند.

آبخوری تمام اتوماتیک نیپل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما