کشت و صنعت بردیا
خانه / سمپاش تراکتوری / قیمت انواع سمپاش بوم دار پشت تراکتوری شرکت درخشان

قیمت انواع سمپاش بوم دار پشت تراکتوری شرکت درخشان

قیمت سمپاش درخشان در نمونه های بوم دار پشت تراکتوری تولید شده در این شرکت در انواع مختلفی از طریق سایت های اینترنتی قابل دسترسی است. قیمت سمپاش های شرکت درخشان با توجه به نوع سمپاش و قطعات و موتور آن مشخص می شود.

قیمت سمپاش درخشان

تولید انواع سمپاش بوم دار تراکتوری در ایران

خوشبختانه در سال‌های اخیر با توجه به گسترش صنعت کشاورزی در ایران و استفاده از سموم و مایعات شیمیایی و ارگانیک برای تولید محصول بهتر، برند های بسیار زیادی در زمینه تولید محصولاتی همچون انواع سمپاش ها وارد فعالیت شدند.

قیمت سمپاش درخشان

 در بسیاری از این تولیدی ها انواع سمپاش تولید می‌شود که قطعات آن ها در داخل ایران ساخته می شوند و در مواردی قطعات آن ها از کشورهای دیگر به صورت وارداتی تامین می گردد. تولید عمده انواع سمپاش در ایران باعث شده است که قیمت فروش این محصولات به صورت متعادل تری مورد توجه قرار گیرد و کشاورزان بتوانند از این محصولات و از این دستگاه های پرکاربرد نهایت استفاده را داشته باشند.

قیمت سمپاش درخشان

قیمت سمپاش درخشان در ایران

برندهای بسیار زیادی در زمینه تولید انواع دستگاه های سمپاش در حال فعالیت هستند. برند درخشان نیز یکی از این مراکز در زمینه تولید انواع سمپاش است که می تواند محصولات متنوعی را در کیفیت های مختلف به مشتریان خود ارائه دهد. سمپاش در واقع وسیله برای پاشیدن انواع محلول ها است که در تولید این محصول باید توجه کافی اعمال شود و از جنس و مواد اولیه بسیار مناسب و مقاوم استفاده شود. خوشبختانه امروزه انواع سمپاش در حال حاضر با ظرفیت های متفاوتی در ایران تولید می شوند.

قیمت سمپاش درخشان

انواع سمپاش موجود در بازار

همان طور که در مبحث قبلی اشاره کردیم برند های زیادی در ایران در حال فعالیت هستند که می‌توانند انواع سمپاش را در ظرفیت‌های متنوع تولید و در بازار به فروش برساند. یکی از مهم‌ترین سمپاش هایی که در بازارهای تجاری امروزه مورد استفاده اکثر فعالان صنعت کشاورزی قرار گرفته است با نام تجاری سمپاش بوم دار تراکتوری معروف است. سمپاش بوم دار تراکتوری در دو نوع در بازار موجود هستند:

  • سمپاش های فرغونی
  • سمپاش های زنبه دار

قیمت سمپاش درخشان

 استفاده از هر یک از این سمپاش ها با توجه به ظرفیت های متفاوت انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سمپاش های پشت تراکتوری | لیست شرکت های پخش کننده آن در کشور

سمپاش هاس پشت تراکتوری یکی از مهمترین ابزار ها در صنعت و کشاورزی محسوب می شود و نیاز به آن بسیار ضروری است. به همین منظور فروش  ارزان آنها همواره یکی از کس

کانال تلگرام