فروشگاه لوازم مرغداری و تجهیزات طیور در شیراز

فروشگاه لوازم مرغداری و تولید به روز ترین تجهیزات طیور و دیگر پرندگان در شیراز، گام بلندی را در عرصه شکوفایی این صنعت عظیم برداشته است.

این فروشگاه ها و تولید کنندگان با ساخت لوازم مورد نیاز مرغداری که به واسطه آن بازدهی بالا، و تلفات پائین طیور را به همراه دارد، داوطلبان بسیاری را راغب کرده تا به این صنعت عظیم روی بیاورند.

بهره گیری از به روز ترین لوازم  بالابر مرغداری سبب بالا رفتن راندمان بازدهی در سالن های مرغداری می شود.

فروشگاه لوازم مرغداری

فروشگاه لوازم و تجهیزات دانخوری و آبخوری مرغداری

فروشگاه های تولید و عرضه لوازم مرغداری با ارائه تجهیزاتی در حالت اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، و ساده سبب شده که پرورش مرغ تخمگذار و مرغ گوشتی در سراسر کشور افزایش یابد. به این دلیل که وجود این چنین تجهیزاتی کار را برای مرغدار راحت کرده و به حضور یک یا چند نیروی ثابت را در سالن نیازی نیست.

فروشگاه های لوازم مرغداری عمدتا تجهیزاتی را در اختیار دارند که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

  • دانخوری ( اتومات- نیمه اتومات- ساده )
  • آبخوری ( اتومات- نیمه اتومات- ساده )
  • قفس ( منبری – باطری )

فروشگاه لوازم مرغداری

برای احداث و راه اندازی یک مرغداری موفق ابتدا باید تجهیزات لازم برای مرغداری مانند دانخوری و آبخوری رابخرید. این تجهیزات توسط کارخانه های مربوطه تولید و در تمامی شهر ها از جمله شیراز پخش میشوند.

پرورش مرغ و وسایل مورد نیاز برای مرغداری

پرورش مرغ اول از همه نیاز به محیطی مناسب دارد که شرایط آن برای پرورش مرغ مهیا باشد. درجه حرارت، میزان رطوبت، تغذیه و قفس نگه داری مرغ ها باید به گونه ای باشد که مرغ ها و جوجه ها در آن شرایط بیش ترین بازدهی را داشته باشند.

تجهیزاتی برای ایجاد شرایط مطلوب در مشعل مرغداری نیاز است. که در این جا به برخی از آن ها اشاره میکنیم:

  • رطوبت سنج
  • دما سنج
  • سیستم سرمایشی و گرمایشی
  • قفس مرغ
  • دانخوری
  • آبخوری
  • ذستگاه جوجه کشی

در این مطلب درباره ی اهمیت آبخوری و دانخوری مناسب و نحوه خرید آن ها آشنا خواهیم شد.

فروشگاه لوازم مرغداری

ساخت دانخوری و اهمیت آن در بازدهی مرغداری

در گذشته که از روش های ساده و قدیمی برای تغذیه ی مرغ استفاده میشد، مشکلات زیادی در این مورد وجود داشت از جمله این مشکلات هدر رفتن مقدار زیادی دانه، نیاز به کارگران زیاد برای تمیز کردن دانخوری و پر کردن آن و هزینه ی زیادی که باد به این خاطر به کارگران پرداخت میشد و دیگر مشکلات وجود داشت.

از آن جا که تغذیه ی مناسب رابطه ی مستقیم در رشد مرغ و بازدهی مرغداری دارد باید شیوه ی آن به گونه ای باشد که از اتلاف دان جلوگیری کند، به صورت مستمر و به اندازه مرغ ها را تغذیه کند و هزینه ای بابت کارگر پرداخت نشود.

دانخوری های جدید که به صورت تمام اتوماتیک هستند تمام مشکلات را زیر پا گذاشته اند.

 

خرید تجهیزات مرغداری در شیراز

تمامی انواع تجهیزات  میکسر مرغداری نام برده شده در تمامی شهر ها دارای نمایندگی فروش هستند. همچنین خرید این تجهیزات را میتوان از سایت های اینترنتی به راحتی انجام داد.

فروشگاه لوازم مرغداری

تنوع مختلف تجهیزات و ملزومات مرغداری را می توان یکجا در شرکت یا کارخانه مربوطه مشاهده کرد.

برای اجراعی کردن این خواسته کافیست با مدیران فروش مجموعه بزرگ کشت و صنعت بردیا ارتباط برقرار کرد. بهترین راه برای این ارتباط از طریق سایت های اینترنتی می باشد، که به واسطه آن با نمایندگی های این مجموعه در سراسر کشور آشنا، و از مزایای فروش آن بهرمند خواهیم شد.

فروشگاه لوازم مرغداری

آبخوری و اهمیت آن در بازدهی مرغداری در رشت

توزیع یکنواخت و به اندازه ی آب در مرغداری و رساندن آب به موقع و به اندازه به مرغ ها سبب رشد مناسب مرغ، یالم ماندن آن ها و جلوگیری از دهیدراته شدن بدن آن ها میشود.

آبخوری ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام برای تعداد مشخصی از پرنده ها و سن معلومی از آن ها به کار برده میشود. همچنین هنگامی که دما بالا میرود و محیط گرم میشود میزان نیاز به آب نیز بالا میرود و در این حالت به آب خوری های کمکی نیاز است.

فروشگاه لوازم مرغداری

لوازم مرغداری در شیراز

تولیدات لوازم و تجهیزات مرغداری در شیراز و برخی دیگر از شهرهای بزرگ از قبیل اصفهان، کرج و مشهد سبب شده تا افرادی که کار پرورش را شروع نکرده اند و تردید دارند، استارت کار خود را بزنند و اقدام به پرورش این پرنده یا دیگر پرندگان، در بستر یا قفس نمایند که این خود حاکی از وجود تجهیزات مدرن می باشد.

فروشگاه لوازم مرغداری

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما