خرید پد سلولزی کولر از کارخانه

خرید بی واسطه پد سلولزی کولر از کارخانه تولید کننده ان از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد. به این ترتیب واسطه فروش از میان برداشته شده و کالا به قیمت تولیدی عرضه می گردد.

خرید پد سلولزی کولر

پد سلولزی کولر چیست

پد سلولزی از چندین لایه بسیار نازک و از جنس سلولز ساخته شده است که به یکدیگر متصل شده و کار پوشال را در دستگاه های خنک کننده مانند کولر انجام می دهند. این دستگاه ها قیمت بالاتری نسبت به پوشال ها دارند اما در عوض:

  • طول عمر انها چندین برابر بیشتر است
  • راندمان و کارکرد دستگاه ها را تا حد زیادی افزایش می دهند
  • به شکل مطلوبی باعث افزایش سرمایش محیط می شوند
  • از ورود الاینده های محیط و گرد و غبار به فضا جلوگیری می کنند
  • مانع از رشد و نمو قارچ در دستگاه و ورود باکتری های مضر به محیط می شود
  • این پدها قابلیت نصب و استفاده اسان و شستشو نیز دارند

پس نتیجه می یگریم که قیمت بالای انها از نظر اقتصادی در طولانی مدت بسیار به صرفه است.

خرید پد سلولزی کولر

کاربرد پد سلولزی

در محیط های صنعتی و تولیدی با وسعت زیاد که نیاز به تهویه هوا و سرمایش با حجم زیادی است، وجود پدهای سلولزی در سیستم های تهویه بسیار ضروری است. چرا که باعث افزایش میزان عملکرد دستگاه ها و تهویه بهتر محیط و افزایش میزان سرمایش تولیدی می گردد.
همچنین در فضاهایی مانند گلخانه ها و سالن های پرورش مرغ و انواع دام و طیور نیز از انها برای تصفیه بهتر هوای محیط استفاده می گردد.

خرید پد سلولزی کولر

خرید پد سلولزی کولر

برای خرید پد سلولزی کولر راه های متنوعی وجود دارد. یک راه ان مراجعه کردن به یکی از مراکز عرضه و فروش این محصولات در بازار است. راه دیگر مراجعه مستقیم و بدون واسطه به شرکت ها و کارخانجات تولید کننده ان می باشد.

خرید پد سلولزی کولر

1

  1. سلام
    ما از این پد های سلولزی برای کولرهای آپارتمان مون استفاده کردیم و خیلی کیفیت بالاتری دارند نسبت به پوشال های معمولی چون در مصرف آب و انرژی صرفه جویی میشه .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما