کشت و صنعت بردیا
خانه / آبخوری مرغداری / قیمت آبخوری اتوماتیک نیپل مرغ مخصوص مرغداری

قیمت آبخوری اتوماتیک نیپل مرغ مخصوص مرغداری

قیمت آبخوری نیپل مرغ که مخصوص مرغداری می باشد به صورت اتوماتیک فعالیت می کند که از بهترین انواع آبخوری بوده و دارای قیمت مناسب و استاندارد بالا و معتبر در تولید می باشد. آبخوری ها تمام اتوماتیک مانند نوع نیپل و یا دانخوری های اتوماتیک برای استفاده در مرغداری ها مناسب هستند و کار با آن ها بسیار راحت است. برای اطلاع از قیمت و خرید این محصولات این مطلب را مطالعه فرمایید.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

آبخوری نیپل از بهترین انواع آبخوری مخصوص تمام مرغداری ها یم باشد که به صورت کاملا اتوماتیک فعالیت کرده و بسیار عالی و به صرفه می باشد. این نوع آبخوری های باعث وجود آب سالم و تمیز می شوند که برای رشد سالم جوجه ها بسیار مناسب و مهم می باشد.

انواع آبخوری نیپل به صورت آسان قابل شست و شو می باشند و البته باید حتما آن ها را روزی یکبار و یا یک روز در میان شست و شو داده و تمیز نمود. آبخوری های اتوماتیک نیپل از معروف ترین و شناخته شده ترین انواع آبخوری مرغداری می باشند که از خرید و فروش بالا و ویژه ای برخوردار می باشند.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

خط کامل آبخوری اتوماتیک نیپل و قطعات آن

آبخوری نیپل دارای سیستم ویژه ای می باشد که آن را از دیگر انواع آبخوری مرغداری جدا می نماید. که این سیستم به صورت خط کامل می باشد که به چند بخش مجزا تقصیم می شود که این چند بخش شامل ایستگاه، لوله، آبخوری، و برخی قسمت های دیگر می باشد. که تمامی موارد ذکر شده در خصوص سیستم تمام اتومات آبخوری نیپل شامل یک سری ویژگی های خاصی می باشد که از بهترین ویژگی های این نوع سیستم آبخوری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این نوع سیستم آبخوری با حرکت در تمامی جهات آب را به راحتی در دسترس مرغ ها قرار می دهد
 • آب تمیز و تازه را در اختیار مرغ و جوجه قرار می دهد
 • یک روش بسیار خوب و بهداشتی برای آب دادن به مرغ ها می باشد
 • گله مرغ ها به صورت یکنواخت پرورش می یابند و رشد می کنند
 • باعث صرفه جویی بسیار بالا در مصرف آب می شوند

قیمت آبخوری نیپل مرغ

ویژگی های این کالا و کالاهای مشابه آن بسیار زیاد می باشد که امروزه توجه بسیار زیادی را به خود جلب نموده است.

لیست قیمت آبخوری جامبو و لوازم جانبی

آبخوری های اتوماتیک نیپل از پیشرفته ترین انواع آبخوری می باشند که در مراکز فروش حضوری و آنلاین دارای بهترین و ارزان ترین قیمت می باشند. این آبخوری ها کار افراد و مرغداران را بسیار آسان نموده است که زمان زیادی را از کارکنان نمی گیرند و به صورت به صرفه می توان از آن ها استفاده نمود. که از جمله نمونه های تولید و پخش شده در کشور می توان به آبخوری جانبو اشاره کرد. که این شرکت لوازم جانبی بسیاری را برای متقاضیان آبخوری های نیپل به بازار عرضه کرده است.

انواع آبخوری نیپل و دیگر کالاهای مشابه را می توان به صورت آنلاین بسیار ارزان تر خریداری نموده و آن ها را با صرف هزینه های کمتر مورد استفاده قرار داد. علت قیمت پایین کالا در سایت های آنلاین از این رو می باشد که کالا به صورت مستقیم مورد خرید و فروش قرار می گیرد. و شما می توانید بدون دخالت هیچ واسطه ای نمونه مورد نظر خود را انتخاب، خریداری، و در محل تحویل بگیرید، و تمامی این مراحل به گونه ای صورت می پذیرد که خریدار با قیمتی متفاوت به نسبت بازار نمونه مورد نظر خود را خرید می کند.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

قیمت سوزن آبخوری نیپل و دیگر لوازم جانبی آن را از کجا بدست آوریم

امروزه انواع آبخوری مرغداری در مدل های مختلف از پر فروش ترین لوازم مرغداری می باشند که به صورت خرده و بیشتر به صورت عمده و مستقیم مورد خرید و فروش قرار می گیرند. انواع آبخوری های دستی و اتوماتیک از تولید بسیار بالایی در کشور برخوردار می باشند که همگی از فروش بالایی برخوردار می باشند. اما در این باره باید از تولید و پخش کنندگانی صحبت کرد که انواع قطعات و لوازم جانبی آن را در اختیار مشتریان قرار می دهند. در بسیاری از موارد پیش آمده که مصرف کننده به دنبال سوزن آبخوری نیپل می گردد ولی تهیه آن مشکل می باشد. اما پخش کنندگان دست اول آین آبخوری تمامی قطعات را به همراه لیست قیمت در اختیار مشتری قرار می دهند.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

اما می توان گفت بیشترین و بهترین فروشی که در مورد این کالا در کشور انجام می گیرد مربوط به آبخوری های اتوماتیک می باشد. زیرا انواع آبخوری اتوماتیک به راحتی مورد استفاده مورد استفاده قرار می گیرند و برای مرغداری های بزرگ بسیار مناسب و به صرفه می باشند. از این رو می توان آن ها را در برند های مختلف از بازار خرید و فروش در کشور با بهترین قیمت خریداری کرد.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

راه اندازی سالن مرغداری و تجهیزات لازم برای آن

یک سالن مرغداری برای بازده بالا و موفق بودن نیاز به یکسری تجهیزات دارد تا بتواند شرایط و محیط مطلوب برای پرورش مرغ را ایجاد و حفظ کند. از جمله این تجهیزات موارد زیر هستند:

 • دانخوری
 • آبخوری
 • ذما سنج
 • سیستم های تنظیم دما و تهویه
 • قفس مرغ
 • دستگاه جوجه کشی

انواع دانخوری

 • دانخوری تمتم اتوماتیک بشقابی
 • دانخوری اتوماتیک زنجیره ای
 • دانخوری دستی ناودانی

انواع آبخوری

 • آبخوری ناودانی
 • آبخوری زنگوله ای
 • ابخوریکله قندی
 • آبخوری نیپل

  قیمت آبخوری نیپل مرغ

مزایای و معایب آبخوری نیپل نسبت آبخوری های آویز

در این نوع آبخوری ارتفاع آبخوری و همچنین میزان فشار اب قابل تنظیم است. و آب اضافی به دلیل وجود کاسه ای در زیر آبخوری به زمین نمیریزد. که همین امر سبب شده تا این آبخوری به نسبت دیگر نمونه ها متمایز شود و وجود آبخوری های نیپل در مرغداری ها تا درصد بسیاری از بروز بیماری جلو گیری کرده. و سبب می شود تا کودهای حاصله از پرندگان با آب تماس نداشته باشند که این امر به نوبه خود از پدید آمدن بیماری قارچ در سالن های مرغداری جلو گیری می کند. در این سیستم تمامی سالن لوله کشی میشود و به صورت یک در میان لوله های آبخوری و دانخوری قرار دارند. به این خاطر که پرنده در تمامی مراحل دست رسی به آب و دان را داشته باشد.

مزایای این سیستم آبخوری عبارتند از:

این سیستم به گونه ای است که در تمام جهت ها حرکت میکندو به این صورت آب برای تمام مرغ ها به صورت یکسان قابل دسترسی است. این روش مانع اتلاف آب و ایجاد صرفه جویی در مصرف اب خواهد شد، که به صورت کلی مصرف بی رویه و کمبودات آب در سالن های مرغداری یکی از شایع ترین مشکلات برای پرورش دهندگان به شمار می آمد. که با پدیداری و ساخت این نمونه از آبخوری ها مدیریت بسیار قوی در این زمینه به وجود آمد که سبب رونق بخشی چند برابری در این صنعت شد. در این نمونه از آبخوری آب به طور یکسان بین تمام مرغ ها و جوجه ها پخش میشود و به همین دلیل همه ی آن ها به طور یکسان رشد خواهند کرد، که این امر خریداران بسیاری را به سمت خود سوق می دهد. شستشوی این سیستم بسیار راحت و آسان است. و به دلیل تمام اتوماتیک بودن روشی کاملا بهداشتی است.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

قیمت به روز آبخوری نیپل تمام اتومات مرغ

خرید تجهیزات مرغداری به روش های آنلاین و خرید از نمایندگی ها و یه به صورت مستقیم از تولیدی ها امکان پذیر است. برای خرید با قیمت مناسب تر و اطمینان از کیفیت محصول خریداری شده، خرید بدون واسطه و مستقیم از کارخانه به شما پیشنهاد میشود. به این دلیل که در این روش خرید می توان قیمت به روز آبخوری نیپل و تمامی متعلقات آن ائم از ایستگاه و دیگر تجهیزات تمام اتومات مرغ و دیگر پرندگان را به دست آورد و خریدی بدون واسطه را انجام داد.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

خرید نیپل پلاستیکی ۱۸۰ درجه برای مرغ گوشتی و تخم گذار

از گذشته تا کنون بسیاری از عوامل مانند بیماری ها و مصرف بی رویه آب و برخی دیگر از عوامل برای سالن داران مخاطره انگیز بوده که یکی از نمونه های قابل توجه که در مورد آن می بایست بحث کرد آبخوری نیپل پلاستیکی ۱۸۰ درجه می باشد. که این نمونه مواردی را با خود به همراه داشته از قبیل، حفظ بهداشت در حد بسیار بالا، بازدهی بسیار بالا و پائین آمدن سطح بیماری در بین طیور، سبب شده تا استفاده از آبخوريهاي نيپل در انواع مختلف را مورد توجه مرغداراري ها در ایران و سراسر جهان قرار داده است. اين سيستم به دلیل دارا بودن قابلیتی که آب را درون خود محفوظ می کند و از تمامی عوامل آلوده کننده در بیرون و اطراف آن جلو گیری کرده که این کار سبب تمیز ماندن آب می شود. همچنین از لحاظ اینکه کاهش ريزش آب به پائین ترین حد خود می رسد و گاها در برخی از مواقع به صفر، حفظ کيفيت بستر و سالن مرغداری و قفس نیز کاملا تضمینی بوده و از طرفي استفاده کردن از این نمونه زحمات کارگری و نیروی انسانی کمتري دارد. به این خاطر که دیگر نيازي به شستشوي روزانه نیست. این آبخوری ها با تفاوتی فاحش به نسبت دیگر نمونه ها مناسب براي جوجه يكروزه بوده تا انتهاي پرورش. به این دلیل که تنظیم ارتفاع برای تمامی حالت های پرنده صورت می پذیرد. و با حرکت ۳۶۰ درجه ای که در نیپل صورت می پذیرد آب را در تمامی مواقع به یک اندازه در اختیار جوجه قرار می دهد.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

یکی از موارد بسیار مهم برای پرورش طیور و بازدهی بالای آنها توزیع آب تمیز بوده برای دهیدراته شدن نمونه های مختلف جوجه ها در طول دورانی که پرورش صورت می پذیرد. یکی از عواملی که در پرورش و پرواری طیور می بایست مورد توجه قرار گیرد، توزیع و مصرف آب و دان به صورت مساوی می باشد. و با مصرف دان کافی و کمبود آب می زان رشد به شدت کاهش می یابد و یا بلعکس. برای اینکه بتوان طیور و مرغ ها را به حد و نساب مطلوب رسانید نیازمند مدرنیزه کردن سیستم در سالن های مرغداری می باشد که به واسته آن تمامی نیاز ها در مرغ و دیگر پرندگان به یک اندازه صورت پذیرد. در این حالت برای دست رسی آسانتر مرغ ها به آب برای هر ۹ سر مرغ یک آبخوری در نظر گرفته می شود. و با توجه به افزایش و کاهش پرنده در سالن می بایست تعداد سری نیپل افزایش یابد.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

قیمت لوله ۲۸ نگهدارنده آبخوری نیپل تمام اتوماتیک

در سیستم های آبخوری نیپل اگر از لوله های پلاستیکی استفاده شود دچار خمیدگی شده و توان نگهداری سیستم را ندارد، اما برای مقابله با یک چنین مشکلی از لوله های فلزی به عنوان ساپورت و یا به زبان دیگر نگهدارنده استفاده کرد که تمامی این لوله ها و پر کاربرد ترین آنها در سایز ۲۸ بوده که مخصوص این کار می باشد. که این لوله های ۲۸ در شاخه های ۴ متری طراحی و برش داده شده است که بتوان به راحتی حمل آن را انجام داد و در هر نقطه ای بتوان به راحتی به مرحله نسب و اجرا در آورد. در این سایز از لوله آبخوری به راحتی نسب می شود و آب به گونه ای چریان پیدا می کند که گرفتگی در آن صورت نپذیرد و در صورت بروز یگ چنین مشکلی بتوان به راحتی مشکل را برطرف کرد.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

خرید خوش قیمت آبخوری نیپل برای بلدرچین در انواع مختلف

بلدرچین در بین تمامی پرندپان از جمله نمونه هایی می باشد که مینیموم فضا را برای پرورش نیاز دارد. و برای راه اندازی نیاز به سرمایه گذاری کمتری دارند و در بین تمامی پرندگان پرورشی از مقاومت بیشتری برخوردار می باشند و کمتر به واکسیناسیون احتیاج دارند. این نمونه از پرنده به دلیل بلوغ زودرسی که دارد نرخ بالایی از تخم گذاری را به خود اختصاص داده است، که این آمار در اغلب مواقع به ۲۸۰ تخم در سال نیز می رسد. به همین دلیل خرید تجهیزات تمام اتومات برای این پرنده سبب بالا رفتن سطح کیفی و راندمان بازدهی می شود. و در این باره توسیه اکید می شو به پرورش دهندگان این پرنده که در پرورش از آبخوری و دانخوری و دیگر تجهیزات اتومات بهره برده شود تا به واسطه آن سطح کیفی بالاتری را بتوان مشاهده کرد. و برای خرید خوش قیمت آبخوری نیپل ور نمونه های مختلف و متنوع می بایست با مشاورین ارشد در ضمینه طراحی سالن های پرورش طیور شرکت کشت و صنعت بردیا ارتباط برقرار کرد.

قیمت آبخوری نیپل مرغ

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: آقای زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120774894
پست الکترونیکی: baradiatrade92@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آبخوری مرغ | تهیه عمده پرفروش ترین آنها در کشور

آبخوری مرغ جزو وسایل ضروری و مورد نیاز  برای مرغداری هاست، به خاطر نیاز مبرم مرغداران به این محصولات کارخانه های زیادی موفق به تولید این آبخوری های با کیفی

کانال تلگرام