فروش سمپاش فرغونی 100 لیتری چینی درجه یک

فروش سمپاش فرغونی درجه یک در کلیه فروشگاه‌های ادوات کشاورزی و وسایل باغبانی انجام می‌پذیرد. می‌توان با مراجعه به این مکان‌ها نسبت به انتخاب دستگاه مناسب باظرفیت 100 لیتری وپمپ وموتورچینی، از لحاظ کارایی و وسع مالی اقدام نمود.

 

قیمت فروش سمپاش موتوری فرغونی چرخ دار تایوانی

🔻 فروش این نمونه از سمپاش به عنوان یک گزینه مناسب برای سمپاشی، و یا محلول پاشی، در اغلب باغات متراکم و یا میوه، گلخانه، مراکز دامداری، و بسیاری از مرغداریها صورت می‌پذیرد.

🔻 در بسیاری از مناطق کوهستانی، و یا صعب العبور کاربرد بسیاری به نسبت دیگر نمونه ها دارد. آن هم به دلیل حمل و نقل راحتی که این دستگاه داشته است.

🔻 این دستگاه با موتور و قطعات مختلفی ساخت کشور هایی از قبیل چین، ترکیه، ایتالیا، ایران و تایوان می‌باشد.

🔻همچنین قیمت بالایی که برخی از نمونه ها دارند خرید در بازار، مشکلاتی را به همراه دارد. به همین دلیل به صورت نمونه در بازار موجود می‌باشد.

حال در بین تمامی کشورهایی که نام برده شد. تولیدات کشور تایوان جایگاه خوبی را به خود اختصاص داده است.

حال اگر نمونه های تولیدی این کشور را بخواهیم با اطمینان کافی در اختیار بگیریم بهترین راه ارتباط گرفتن با مرکز وارد کننده و پخش کننده اصلی این دستگاه ها می‌باشد.

سمپاش زنبه ای

سمپاش فرغونی 100 لیتری بنزینی با قیمت ارزان

سمپاش های فرغونی به دلیل داشتن چرخ می‌تواند به راحتی در بین درختان حرکت کند. این نمونه سمپاش دارای یک مخزن 100 لیتری بر روی شاسی بوده. می‌توان گفت این نمونه سمپاش جزو پر مصرف ترین مدل موتوری چرخدار می‌باشد. که با توجه به نوع موتور، و اصلی بودن آن قیمتش مشخص می‌شود.

به طور کلی سمپاش های فرغونی با دو مدل بنزینی، و برقی در بازار موجود می‌باشد.

  • دارای موتورهایی با دور پایین بوده که عمل کاهش اصطحکاک در موتور و افزایش قدرت را نیز به همراه دارد.
  • مجهز به پمپ پیستونی بوده.
  • دارای مخزن پلی اتیلن می‌باشد که در برابر سموم شیمیایی کاملا مقاوم می‌باشد.
  • دارای سیستم شیلنگ جمع کن بوده.

سمپاش 100 لیتری

بهترین سمپاش فرغونی بنزینی چه خصوصیاتی دارد

این سمپاس جهت مبارزه با انواع آفت‌ها و بیماری در تمامی محصولات باغی و زراعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین جهت ضدعفونی کردن واحدهای دامداری و مرغ داری از کلیه میکروب‌ها و انگل‌ها کاربرد فراوانی دارد. قابلیت متمایز این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه، حمل آسان و راحت در فضاهای مختلف به دلیل شکل ظاهری مناسب آن ( با توجه به داشتن چرخ در زیر آن) می‌باشد.

همچنین با توجه به ظرفیت‌های مختلف این دستگاه امکان استفادۀ آن در مکان‌های کوچک و بزرگ وجود دارد. این نوع سمپاش بهترین پخش کننده سم بر روی آفت است و کمترین صدمه را به محصول می‌زند.

سمپاش بردیا صنعت

فروش خوش قیمت سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری دست دوم و نو

 

🔷 مهم‌ترین نکته در فروش سمپاش­ ها؛ تبلیغات، کارایی و قیمت مناسب است. کشاورزان و باغداران بر اساس توانایی مالی خود نسبت به خرید سمپاش فرغونی نو یا دست دوم اقدام می‌کنند.

🔷 در هنگام فروش جنس نو این دستگاه لازم است به ضمانت خرید، سالم بودن کلیه تجهیزات و برآورده کردن نیاز مشتری مورد توجه گردد.

🔷 در فروش دست دوم این دستگاه نیاز است قبل از تحویل به مشتری کلیه تجهیزات این سمپاش جهت اطمینان از سالم بودن دستگاه، تست شود سپس با یقین به صحت کالا نسبت به عرضه و فروش آن به کشاورزان و باغداران اقدام گردد.

🔷 مهم‌تر از همه موارد ذکر شده، تبلیغات مناسب و جامع در فضای حقیقی و مجازی است. این تبلیغات در افزایش فروش آن تأثیر مستقیم دارد. ضمن اینکه تبلیغات مناسب می‌تواند به افزایش رغبت خریدار منجر گردد.

🔷 بنابراین اصل در فروش سمپاش فرغونی 100 لیتری، تبلیغ مناسب در زمان و مکان مناسب جهت معرفی دقیق و جامع محصول است.

🔷 خرید سمپاش تراکتوری دست دوم سبب شده تا کشاورزان در مصارف مختلف بتوانند این نمونه دستگاه را با قیمت مناسب خریداری کنند که به نوبه خود در بحث هزینه ها کمک بسیار زیادی به آنها می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما