فروش انواع سمپاش فرغونی بنزینی 6/5 اسب با مخزن 100 و 200 لیتری

سمپاش فرغونی بنزینی با قدرت های 3/5 و 6/5 اسب در حالت های چرخدار با مخزن 100 و 200 لیتری از جمله نمونه هایی از دستگاه سمپاش می باشند که امروزه جایگاه بیشتر سمپاش های موتوری دیگر را به خود اختصاص داده است. و فروش انواع مختلف این دستگاه هر روزه در حال افزایش می باشد.

خرید اینترنتی سمپاش فرغونی راهکار جدید و به‌ روز جهت صرفه‌جویی در وقت است. با این روش محصول با قیمت مناسب به دلیل حذف واسطه‌ها به دست خریدار واقعی خواهد رسید.

سمپاش فرغونی

این نوع سمپاش به دلیل داشتن چرخ، مخزن، پمپ و شلنگ بلند امکان جابه‌جایی آسان را دارد. بنابراین می‌توان در مکان­های مختلف از آن استفاده نمود. این محصول دارای ظرفیت‌های مختلف مخزنی جهت مصارف گوناگون می‌باشد.

این مدل سمپاش امکان استفاده در مصارف کشاورزی، باغداری، دامداری و مرغ­داری را داراست. بنابراین با تعیین نیازها می‌توان نسبت به انتخاب دستگاه مناسب اقدام نمود.

سمپاش فرغونی

 

خرید اینترنتی سمپاش های فرغونی چرخدار تایوانی

این نوع خرید با پیشرفت فنّاوری به جایگزینی مناسب برای روش‌های سنتی و قدیمی خرید تبدیل شده است. این نوع خرید برخط و آنلاین بوده و امکان مقایسه محصولات مختلف را برای خریدار فراهم می‌نماید. در خرید اینترنتی نیاز است قبل از خرید، از صحت سایت فروش محصول اطمینان حاصل نمود.

داشتن نماد الکترونیکی و وجود درگاه بانکی صحیح از ضروریات یک خرید اینترنتی مطمئن می‌باشد. از مزایای این نوع خرید می‌توان به کاهش رفت و آمد، عدم نیاز به حمل کالا، تحویل کالا در محل اعام شده و معرفی کالا به صورت کامل در سایت اشاره می‌نمود. البته این نوع خرید دارای معایبی نیز می­باشد. از مهم­ترین معایب این نوع خرید می‌توان به عدم لمس مستقیم محصول، کلاه‌برداری و عدم تناسب کالا با پول پرداختی می‌باشد.

pomp sprayer

خرید اینترنتی سمپاش فرغونی بنزینی با بهترین قیمت

برای خرید سمپاش فرغونی می توان با مراجعه به سایت‌های معتبر و دارای نماد، محصول مورد نظر را انتخاب، سفارش و جنس درخواستی را در محل تحویل گرفت. در خرید اینترنتی با توجه به عدم لمس محصول، نیاز است از تناسب جنس خریداری شده با قیمت تعیین شده با استعلام قیمت در بازار اطمینان حاصل نمود.

پرداخت هزینه محصول به دو صورت آنلاین و حضوری انجام شده که توصیه می‌گردد از روش دوم برای خرید بعد از رؤیت و اطمینان از سلامتی محصول نسبت به پرداخت هزینه اقدام گردد.

کارخانه تولید سمپاش

قیمت سمپاش زنبه ای هوندا نو و دست دوم

نسل متفاوتی از سمپاش های موتوری با نام تجاری زنبه ای به عنوان یک آچار فرانسه در بین نمونه های مختلف سمپاش لقب گرفته است، به این دلیل که این دستگاه قابلیت هایی که یکجا دارا می باشد را به صورت جداگانه در دیگر نمونه های سمپاش می توان جست و جو کرد. این دستگاه با موتور های هوندا نیز بر حسب قدرت آن قیمت گذاری می شود که این قیمت ها چیزی در حدود 2000000 ، 2500000 ، و 3000000 میلیون تومان می باشد که با توجه به تجهیزات همرا نیز امکان تغییر قیمت ها وجود دارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما